Super mundesi - Kerkojme bashkepunetore ne Shqiperi

Numri i njoftimit: 10126 | Postuar në: 01.08.2014, 11:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania Vivax lider ne tregun e kondicionereve ne Ballkan me nje eksperience 20 vjecare, kerkon te zgjeroje aktivitetine saj edhe ne Shqiperi. Kompania ofron nje game te gjere produktesh dhe cmime te leverdisshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 00386 49 497497 si dhe ne adresen e e-mailit dardan.hoxha@asktec-ks.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 AskTec >(Ndërmarrje)