paisje per solar fytyre ne shitje

Numri i njoftimit: 10091 | Postuar në: 18.07.2014, 14:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Masazh dhe Sauna

Lloji i njoftimit: Shitet


eshte paisje prodhuar 2009 e perdorur 6 muaj me llampa ose fibra optik cmimi i negociushem 160000 lek tereja

 Tiranë

Dërgo E-mail

 edi