ZHVILLOJME KURSE PER LENDEN E MATEMATIKES

Numri i njoftimit: 1003 | Postuar në: 01.12.2012, 05:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Arsimim dhe edukim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


jam mesuese me arsimte larte ne UT dega Matematike .Zhvilloj kurse ne lenden e matematikes me nxenes te klasave 8-12.te interesuarit te kontaktojne ne numrin Cel.0695818351.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ARBEN MURATAJ