dua nje goc per lidhje serioze te jet 18 deri 20 vjece

Numri i njoftimit: 10001 | Postuar në: 09.07.2014, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i njoftimit: Shitet


dua nje goc serioze per shpi 18 der 21 vjece te jet nga jugu te jet e bkr dhe e mire per shpi tme kontaktoj ne imail elsonfeka@yahoo.it

 Tiranë

Dërgo E-mail

 soni