11818 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Android 10 Tv Box 4/32 so besplaten IPTV

Брз,нов и моќен уред со Android 10 оперативен систем и јак процесор с...


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 14:13Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 18:17Промовирано

SERVIS ZA TV LCD, PLAZMA, CRT, MONITORI, DVD, AUDIO

Servis so povekegodisno inzinersko iskustvo servisira; TV lcd plazma...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 мај 09:46Промовирано

SONY PS3 SUPER SLIM 500GB CIPUVAN SO MNOGUU IGRI + 2 RACKI

Kako nov ! MNOGU IGRI INSTALIRANO


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:20МОНТАЖА НА ТОТАЛ ТВ ВО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА

Монтажа на ТОТАЛ ТВ кабелска преку сателит има преку 250 канали со ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:43Pix-Link LV-WR09 Mini Router/Wifi/Ruter

Wifi -Pix-Link LV-WR09 300Mbps Wireless-N Wifi Signal Booster Repea...


1.750 МКД
или предлог цена
Денес 07:32Wifi Kamera

kamera za vnatresna upotreba koja ja gledate preku telefon od bilo ko...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 07:16XIAOMI Mi TV Stick

XIAOMI Mi TV Stick .......... instalrana aplikacija za iptv programi ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:02Strong SRT 202 - 4K Android 9 Media Player + iptv free

instaliana free iptv aplikacija ------------------------------------...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:02Fire TV Cube (2nd Gen) with Alexa -4K Ultra HD

Fire TV Cube Alexa 4K Ultra HD -----------------------------------...


130 €
или предлог цена
Денес 07:02Sony KD65XH9096BAEP 120 hrz

Se prodava televizor Sony KD65XH9096BAEP Full Array LED, 4K Ultra...


59.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 05:50Google Nest Mini

Google Nest Mini 2nd generation


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Денес 05:50PlayStation PS4, VO PERFEKTNA SOSTOJBA KAKO NOV

Prodavam playstation 4 prv sopstvenik vo FANTASTICNA sostojba bez toc...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Денес 05:32NIKON D600 Full-frame DSLR

Фотоапаратот е во одлична состојба. Може да се види и проба во секое ...


360 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
390 €
Денес 03:17Samsung TV Ultra HD 4k продавам

Samsung Ultra HD Smart TV, 43 инчи, Резолуција: 3840 х 1860 pixels ...


20.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 00:37Ballkan IPTV

Pink Total tv Max tv Digitalb Tring Sky it Sky de Sky uk ...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 00:30Shering za Dreambox

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:30Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS4

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Денес 00:14Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS4

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:13Телевизор Philips поволно

Во одлична состојба.


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 00:12Се продава Фотоапарат дигитални fotoaparat i kamera камера

Се продаваат дигитални фотоапарат Canon и Full Hd Samsung камера. Ca...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

Вчера 23:54Novi Nintendo Switch Joy-Con Pair Red/Blue

Se prodava Nintendo Switch Joy-Con Pair Red/Blue doneseni od USA. No...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.990 МКД
Вчера 23:47AKCIJA!! SIGURNOSNI KAMERI!!

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 23:09EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 23:07AKCIJA!! SIGURNOSNI KAMERI!!

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 23:06AKCIJA!! NADVORESNA WI-FI KAMERA,BEZBEDNOST SIGURNOST.

Nadvoresnata wi-fi kamera vi nudi vo sekoj moment od denot da nabljud...


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Безжична технологија

Вчера 23:03Hi-fi stereo sistem Riz Zagreb

Sistemot se sostoi od radio-pojacalo, dek kasetofon, zvucnici I site ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:02Kamera Sony

Kamerata e koristena samo za semejni potrebi. Ima dve baterii.


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

Вчера 23:01Dalinsko originalno za samsung led/lcd/plazma tv novi..

Originalni dalinska za samsung led/lcd/plazma tv ...dalinskata se nov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Далинси

Вчера 22:44dalinsko za PANASONIC led/lcd/plazma tv originalno

dalinsko originalno za panasonic led/lcd/plazma tv


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Далинси

Вчера 22:44SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi

SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 22:44Dalinsko za NEO tv led/lcd/plazma/crt originalni

dalinski za tv NEO za crt/led/lcd.plazma ...dalinska se novi i origi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Далинси

Вчера 22:44Digitalen aparat samsung digimax a503 odlicen

Prodavam digitalen aparat samsung a503 ...aparatot doaga samo so bat...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:43POJACALO YAMAHA RX-396rds ODLICENO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojalo YAMAHA RX-396rds so originalno yama...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 22:43Vodootporen digitalen aparat Samsung wp10 vo kutija

prodavam vodootporen digitalen apara vo kutija koplet kako nov a...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:42SERVIS NA LCD,LED i OLED televizori

SERVIS NA SITE VIDOVI LCD,LED I OLED Od PONEDELNIK do SABOTA O...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 22:42Maticni ,LED i LCD inverteri,napojuvanja,tcon XXX

Napojuvanja,maticni ploci,LED i LCD inverteri , t-con ploci itn . Za ...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 22:42LED ленти за QUART LT400 . НОВИ !!! Tefetronics

Се продаваат лед ленти нови за QUART модел : LT400 . Ponedelnik do...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 22:42Nikon D7000

Prodavam Nikon D7000 kupen od Amerika.Aparatot e kako nov bez niedna ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 22:02NIKON D5200 KAKO NOV

Prodavam Nikon D5200 so site dodatoci. Aparatot e mnogu malku koriste...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 21:48Prodavam 078 209 464

Prodavam FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 21:37XBOX ONE S 1Tb Nov so kutija I igri 2 original evtino!!!!!

Se prodava Xbox one s 1 Tb Memorija Nov so kutija Edna racka 2 igri ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 21:35  НОВ ОГЛАС

Pioneer ozvucuvanje za vo kola

POJACALO PIONEER, WOOFER PIONEER I ODRZUVAC NA NAPON KAKO NOVI


16.999 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24Страна 1 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам