Цела Македонија
                   
13974 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Instalacija Windows Office Antivirus i Servis zaPC

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8 i 10ka SO DOZIVOTNA LICENCA. N...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

14 јун 12:40Промовирано

Mining Rig 3x 3060ti 3x3070

Se prodava mining rig so slednive graficki: 2x3060ti Palit - Dual O...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 14:55НОВ ОГЛАС
Промовирано

RIG SO GRAFICKI 3080 NOV GARANCIJA 23 MESECI 390mhs

Nov!!! Raboti stabilno odlicni karti novi pod garancija 23 meseci 4...


10.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 јун 12:51Промовирано

Acer Iconia Tab B1-710

Продавам неколку таблети (малку користени) модел: Acer Iconia Tab B1...


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Таблети

Денес 08:57Lenovo idea Pad 310 I5 - 7200

Laptopot e vo odlichna sostojba ukluchen nekolku pati , baterija drzi...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:56Laptop HP 250 I3 so SSD

Се прродава лаптопот во одлична состојба со SSD хард диск нов кингсто...


7.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:56Desktop Kompjuter I3

Kopjuterot e vo odlichna sostojba bez nikakov problem, formatiran so ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 08:56Ruter Tenda n300 kako nov

Prodavam ruter Tenda n300 kako nov so dve anteni


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:54Ruter Linksys wr54 gl

Prodavam ruter Linksys wr54 gl odlicen


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:54Tp link wr 841 n 300 mb

Prodavam ruter tp link 841n 300mb odlicen


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicen ruter TP Link 740 n mnogu brz


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Ruter NETGEAR wgr 614

Prodavam ruter netgear wgr 614 kako nov.


400 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Gaming core i7 4Th Gen 8GB Ram GTX 1050ti

Asus Gaming pc Cpu i7 4Th gen 3.2 Ghz 8Gb Ram 500GB HDD 4GB GTX 1050 ...


400 €
или предлог цена
Денес 08:40Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:39Drzaci za display Hp G6 (sarki -baglami)

Se prodavaat novi neupotrebuvani drzaci za lcd display za HP 250 G6 ,...


1 €
или предлог цена
Денес 08:35Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210 8GB 7"

Se prodava tab 3 . Potpolno ispraven so originalen ekran ne menuvan ....


1 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

Денес 08:34Kompjutersko biro so metalna konstrukcija

Tel:078 287 280


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Денес 08:21NOVI graficki NVIDIA RTX 3080 za mining rig rigovi графички

Najstabilni, specijalno birani za mining. Kopaat so 97.5 Mh/s. ...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 08:21Jak CHIA mining rig so 600 plota i 102 Tb HDD

Prodavam jak Chia mining rig so 750 plotovi i 102 TB diskovi. Pravi ...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 08:21ОТКУПУВАМ ГРАФИЧКИ!!!

Otkupuvam graficki karti: RX 470/480 4GB - 7.000 den. RX 570/580 4G...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:46GRAFICKI KARTI

Otkupuvam graficki karti: RX 470/480 4GB - 6.500 den. RX 570/580 4G...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:45PRODAVAM AMD RX 580 8GB

PRODAVAM AMD RX 580 8GB VO TOP SOSTOJBA!!! ILI ZAMENA ZA RX 580 4GB ...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 07:454GB 1x4 DDR 3 ZA LAPTOP 850 den FIKSNO

provereni testirani moze i zamena za ddr4 moze kargo


850 МКД
или предлог цена
Денес 07:38DELL LATITUDE E6420 i5 4 GB RAM NA DELOVI ISPRAVNA MATCNA

ispravna maticna 2500 den i5 2520 2gen 1500 den 1x4 ddr 3 RAM 850 d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:38DELL LATITUDE E6410 i5 4 GB RAM NA DELOVI ISPRAVNA MATCNA

ispravna maticna 2500 den cpu i5 520 1000 den ram 4GB ddr3


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:37Aluminski ramki vo site dimenzii

80cmm 2000 den 100cmm 2300den 120cmm 2600den


1.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
Денес 07:37DELL 7010 i3 3220 3th/4GB RAM/BEZ HDD

DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th gen MNOGU TIVOK I BRZ PROFESIONALEN ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 07:37GeForce GT 610 2GB

Grafickata e malku koristena, kako nova!


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:02Se prodava adata xpg 1tb i wd digital 4tb

se prodavaat adata xpg 1tb m.2 ssd dve parcinja, so tri godini garanc...


Денес 06:48Vrsam otkup na kompjuteri i mobilni telefoni.

Vrsam otkup na mobilni telefoni i kompjuteri, delovi za kompjuteri, m...


1 €
или предлог цена
Денес 06:48novi Logitech G231 Prodigy gaming headset

Logitech G231 Prodigy gaming headset so 2 godini garancija 3800 se ku...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:33RIG SO ASROCK 6700XT SO SAMSUNG MEMORII

Prodavam 5x ASROCK 6700xt graficki kompletno so rig i 2 godisna garan...


6.400 €
или предлог цена
Денес 02:31ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12

Prodavam graficka ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12 komplet so kutija i site ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:49Gejmerski laptop ASUS TUF FX504GD

Se prodava gejmerski laptop ASUS TUF FX504GD so specifikacii: CPU- i5...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 00:05Se prodava i zamenuva ASUS TUF Gaming

ASUS TUF Gaming FX505GM kupen januari 2020 od setek. Intel Core i7 (...


800 €
или предлог цена
Вчера 23:47Platforma

Se prodava komplet izrabotena platforma so aplikacii za nov interesen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Развиток и Веб Дизајн

Вчера 23:44Nvidia Quadro 4000

Nvidia Quadro 4000


Вчера 23:16Kompjuter

Kompjuterot se prodava komplet. -intel pentium dual core CPU E2200 2...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 23:01RAZER mousepad podloga za maus

Vo odlicna sostojba "Razer goliathus control" Koristen skoro godina


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55hp/compaq nov polnac

hp//compaq nov polnac originalen


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:44TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A

TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:44Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A

Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:44за гејминг

Се продава сочуван PC со графичка AMD r9 270 CORE 2 QUAD Q8200@2...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:42Страна 1 од 350

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам