17824 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG Galaxy NOTE 9 - KAKO NOV

Telefonot e mnogu socuvan kako nov e!Koristen e od 1 godina.. Kupen e...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

15 јун 18:16Промовирано

OTKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI ..MOBI STRK

=OTKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO REALNI CENI= ISPLATA VEDNAS =GO...


Вчера 13:39Промовирано

SAMSUNG GALAXY A12 (2021.god) NOVI

Samsung Galaxy A12 Neverlock (rabotat so site karti) !!! Novi Ne-k...


1 €
или предлог цена
15 мај 12:23Промовирано

Vrsam otkup na kompjuteri i mobilni telefoni.

Vrsam otkup na mobilni telefoni i kompjuteri, delovi za kompjuteri, l...


Денес 06:48Ringke Case Galaxy S21 Plus Fusion X Clear Hard PC Back

zastita na vasiot telefon da ne se skrsi mnogu stiti ja na site ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 06:33Iphone 6 kako nov vo odlicna sostojba

Iphone 6 kako nov vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 06:33MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Prodazba i servis na novi i polovni radiostanici, motorola, yaesu, ic...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Останато

Денес 05:59Iphone 6s silver 32 GB

Se prodava Iphone 6s 32 GB Dobra sostojba, malku e izgreban ekranot (...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:48SAMSUNG GALAXY NOTE 9

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 - DUOS Одлично зачуван, работи на сите мрежи. Д...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:42Huawei p20

Телефонот е купен во Август 2018 год. Сочуван е максимално,цело време...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:29Se prodava i zamenuva ASUS TUF Gaming

ASUS TUF Gaming FX505GM kupen januari 2020 od setek. Prv sopstvenik...


800 €
или предлог цена
Вчера 23:47Fiksen telefon

Fiksen telefon mnogu malku koristen kako nof sose pakofka


500 €
или предлог цена
Вчера 23:24Se prodava hawei y6 nov

Telefonot e nov samo uklucen proveren i pak spakuvan so 24 meseci gar...


60 €
или предлог цена
Вчера 23:02Samsung S9+

Samsung S9+. 6gb ram 64gb memorija full paket


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 23:01Xiaomi Redmi 6A

Telefonot e kako nov full kutija


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01Retro telefoni>>NOKIA,SAMSUNG MOTOROLA,,PANASONIC,BLACKBERRY

Telefonite se od privatna kolekcija i se vo dobra sostojba , site rab...


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:31Iphone SE2 2020

Se prodava nov Iphone SE 2020 kupen od telekom. Telefonot e koristen ...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:25SAMSUNG AKG 100% ORIGINALNI SLUSALKI

Samsung AKG slusalki 100% originalni izvadeni od kutija od Samsung te...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 22:15ALCATEL 1S

Prodavam alcatel 1s nov vo kutija,pod garancija.


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:02Itno Baram samsung note 20 ultra

Baram da kupam samsung note 20 ultra do 600 evra. Pisete i pratete sl...


600 €
или предлог цена
Вчера 21:45Нов xiaomi 10T lite

Продавам нов ,неотпакуван Xiaomi 10T lite, RAM 6 GB ROM 128 GB Came...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37HUAWEI P SMART 2021

SE PRODAVA NOV HUAWEI P SMART 2021 kupen na 31.05.2021 od A1 ROM:128...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 21:31Xiaomi Redmi 7a-Dual SIM-Neverlock-Garancija-cena ne e fixna

Se prodava Xiaomi Redmi 7a so garancija Dual SIM- moze da se koristi...


3.699 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

Maticna ploca za Samsung Galaxy S9 plus

Evropski model 64GB


3.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 МКД
Вчера 21:28Malku koristen Huawei p 30 lite

Malku koristen Huawei p 30 lite, bez niedna grepka, vo ekstra sostojba


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.999 МКД
Вчера 21:24Honor 8x

Top telefonce, extra performasi i extra socuvan


6.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.199 МКД
Вчера 21:24HONOR 8X kako nov

Telefonot e maksimalno socuvan, sekogas koristen so maska i folija ko...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:09SAMSUNG GALAXY S8 PLUS

Се продава Samsung Galaxy s8 plus Боја: MIDNIGHT BLACK


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07OnePlus 6 6/64

Продавам телефон Oneplus 6, модел Mirror black со 6GB рам меморија и ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:02Iphone XS Max 64 gb

Екстра зачуван 64 гига 26 000 денара


24.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
26.000 МКД
Вчера 20:47ОТКУП НА МОБИЛНИ

Откуп на вашиот мобилен исплата веднаш Понудете


10 €
или предлог цена
Вчера 20:46Купувам iphone 12 pro max

Понудете iphone 12 pro max


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:46Samsung A5 2017, Strumica

Prodavam Samsun A5 2017, boja pink vo odlicna sostojba .So telefonot ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41Nov Huawei Mate 20 Pro, prodavam/menuvam

Telefonot e kupen od mobilara vo Skopje, donesen od CH. Ful box, so i...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:37Iphone 11 64GB nov neotpakuvan

Iphone 11 64GB nov neotpakuvan Boja: Black Zemen 08.06.2021. Garanc...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:27Iphone 12 pro 128GB nov neotpakuvan

Iphone 12 pro 128GB nov neotpakuvan Boja - Graphite Zemen 08.06.202...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:26iPhone 6s gold neverlock batery health 100%

super sostojba battery health 100% ispraven finger100evra moze zamena


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:24  НОВ ОГЛАС

SmartWatch

Prodavam SmartWatch samobednas e uklucen za proba.....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 20:21Kopii na Samsung s10+ za delovi

Se prodavaat 3 telefoni made in Vietnam Kopii na originalot - 2 x...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20Se prodava Samsung A31 nov so paket i garancija

Telefonot e koristen 4 meseci zacuvan e kako nov. So nego sleduva ful...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Nokia Lumia 630

Nokia Lumia 630, vo odlicna sostojba, so kutija, upatstvo i polnac, c...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:17BUBICA ZA ISPIT

Bubici za ispit Magnetna Bubica 1500 den Magnetna Bubica 2021 (mali...


Вчера 20:14NOVA MAGNETNA BUBICA

micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Страна 1 од 446

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам