Цела Македонија
                   
53437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency

Prodavam redovno servisiran Mercedes Benz C200 CDI vo odlicna tehnick...


9.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A3 cabrio S-line Full oprema

Audi A3 Cabriolet S-line Facelift 2011g 2.0 TDI 140ks Full oprema -C...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 05:34Промовирано

VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS 2009 MK TABLI KAKO NOV !

**** CENATA E ZA KESH *** BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!!! VW PASSAT CC 2,...


8.550 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
9.950 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:31Промовирано

BMW 530 d

Bmw 530 d uvoz od ch plateni davacki do registracia maksimalno socuva...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Touran 2.0 tdi 170 ks R line

Turan 2.0 tdi 170 ks R line uvezen od ch plateni davacki do registrac...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05BMW 320 xd 2.0 177 ks

Bme 320 xd uvezena od ch plateni davacki do registracia so servisna i...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Pasat 2.0 tdi 140 kas dsg

Pasat uvezen od ch plateni davacki do registracia maksimalno socuvano...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Audi Q5 3.0 quatro s tronic

Audi q 5 3.0 quatro 240 ks uvezen od ch plateni davacki do registraci...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05VW Sharan 2.0 tdi 2012 uvoz ch

Sharan 2.0 tdi 2012 7 sedishta full oprema uvezen od ch plateni davac...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:05KUPUVAM PARTNER BERLINGO PATNICKO

Ako imate za prodavanje Pezo Partner Citroen Berlingo Reno Kango Opel...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Golf 7 TDI BlueMotion

Se prodava Golf 7 TDI 81kw 110ps 6 Brzini Golf 7 TDI BlueMotion H...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:05Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks

Se prodava Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks 2005g.Voziloto e registrirano do...


45 €
или предлог цена
Денес 09:04Opel Astra J 1.7tdci 92kw125ks(2010g)

Se prodava Opel Astra 1.7tdci 92kw 125ks 2010g. Voziloto e vo ispravn...


5.100 €
или предлог цена
Денес 09:04Prodavam alfa 147 jtdm 8v 2006 godina

Prodavam alfa 147 jtdm 8v 2006 godina dizel registrirana do 7 mi mes...


1.799 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:03MAZDA 2 1.5 16v SPORT FULL UNIKAT

SPORT MODEL 1.5 16v 104kc 2010🇨🇭🇨🇭🇨🇭 166.000KM ( servisna ist...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.999 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:03MINI ONE 1.4 BENZ 2008 PERFEKTNO!!

1.4 70kw motor na lanec( peugeot 207,citroen 308,i bmw ) motor. Perfe...


4.390 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.440 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:03OPEL ZAFIRA 1.9CDTI...110KW..COSMO SPORT..TOP SOSTOJBA

KLIMATRONIC ESP AIRBAG 10 EL.NA SITE STAKLA EL. NA RETROVIZORI E...


5.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.250 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:03Mercedes C200 cdi registriran

Odlicen ispraven


2.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:03TOYOTA AURIS 1.4 D-4D 2008

TOYOTA AURIS 1.4 D-4D 2008 -klimatronik -tempomat -boardcomputer -el....


4.900 €
или предлог цена
Денес 09:01Opel insignia 2013g 2.0

Prodavam insignija so mnogu oprema i vo odlicna sostojba.


9.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:01Pasat

Се продава Пасат во екстра состојба без дополнителни трошоци, регистр...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:01BMW 116 (F20) 2.0D-116ks

+Model:BMW 116 (F20) 2.0D Twin Power Turbo-116ks; +Proizvedeno:2014;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:00VW Golf 4 1.9 TDI

VW Golf 4 1.9 tdi 81kw 110hp 🐴. 99ta godina so bord kompjuter, klim...


2.300 €
или предлог цена
Денес 09:00  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 Grand Picasso

Kolata e vo extra sostojba reg. do 3/2022 so ful oprema moze zamena z...


4.300 €
или предлог цена
Денес 09:00LEXUS IS 250

Kolata e vo odlicna sostijba kupena e od Toyota salon vo Makedinija n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 08:59Opel zafira 2 1.9cdti top

Opel zafira vi extra sostojba so realna kilometrazata registrirana s...


2.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:59Prodavam peugeot 308 1.6hdi 2008god.

Prodavam peugeot 308 1.6hdi 109ks,proizvedena 2008godina vo perfekna ...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 08:59Golf 5 1.9 TDI

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw / 105 ks. Full Oprema - servis...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:57Mercedes E 270 (moze zamena) 072 262 494

Kolata e vo solidna sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Posedu...


3.899 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:57Mercedes Benz C220 Avantgarde - Sport edition (Stage1)

Mercedes Benz C220 150hp + 32hp remap (stage 1) Nivo na oprema Avant...


4.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:57Audi a4 1.8 benzin

Audi a4 1.8 benzin Puknata sofersajbna Karoseriski zabeleski Mk do...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:56Jaguar S-type 2.7 biturbo

Vo ekstra sostojba, motor, menjac odlicni zacuvan enterier, bez karos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:56Passat 1.9 TDI 116KS

Се продава пасат 1.9 тди 116 коња Мотор одличен Мењач одличен Сте...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:56Opel zafira 2.0 dizel

Zafira 2.0 dti 74kw 2001god.motor na lance kolata vredi da se vidi.


2.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.350 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:56Mitsubishi Outlander - NEUVEZEN

Prodavam Mitsubishi Outlander, neuvezen kupen vo Makedonija od MakAut...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:55Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:54Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин 16V

Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин, со 16 вентили, добро с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:54VWVOLKSVAGEN GOLF 5 1.9TDI AUTOBERN

Се продава VWVOLKSVAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105кs Од опрема поседува: ...


4.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:53VWVOLKSVAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4Х4 REDIZAIN AUTOBERN

Се продава VWVOLKSVAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4Х4 REDIZAIN 140ks Од опрема ...


9.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:53HONDA ACCORD 2008 2.2 ICTDI AUTOBERN

Се продава HONDA ACCORD 2008 2.2 ICTDI 103kw. Од опрема поседува: -Ав...


5.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:53PEUGEOT 407 1.6 HDI AUTOBERN

Се продава PEUGEOT 407 1.6 HDI 80кw Од опрема поседува: -Автоматска К...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:53OPEL COMBO 2016 1.3MJT AUTOBERN

Се продава OPEL COMBO 2016 1.3MJT ecoflex мотор. Од опрема поседува....


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:53AUDI A3 2.0TDI 2009 AVTOMATIK AUTOBERN

Од опрема поседува: -Автоматска клима двозонска. -Паркинг сензори. ...


7.750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 08:52Страна 1 од 1336

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам