Цела Македонија
                           
66604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM PARKING MESTA ZA KAMIONI

IZDAVAM PARKING MESTA ZA KAMIONI, PRIKOLKI I KOLI PLACOT SE NAOGA...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 21:26Промовирано

Продажба на деловен простор

Локалот се наоѓа на Патизански одреди 14 а веднаш до Апекс казино или...


210.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Se Iznajmuva stan vo Topansko

Se iznajmuva stan pod kirija vo Topansko pole vo odlicna sostojba, re...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:51НОВ ОГЛАС
Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид(3 мин од Стар Чинар 5...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:15STAN DUPLEKS PODKROVJE

Stan dupleks 113 m2 Dnevna soba golema + balkon 2 spalni sobi + ba...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:15Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta INFORMACII NA TEL. 075344330


25 €
или предлог цена
Денес 09:15Nivi vo selo Krklino 18800m2

3 parceli blisku edna do druga Informacii na tel. 075344330


48 МКД
или предлог цена
Денес 09:15Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 09:14Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Niva kaj fabrika Swisslion

Se prodava niva kaj fabrika Swisslion,sprema Bardovci. Katastarska p...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Niva kaj s.Orman

Se prodava niva vo atarot na selo Orman,do reka Lepenec. Informacii ...


20 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Plac vo s.Kuceviste

Cena po dogovor. TEL. 072 307 064


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Atraktiven plac Radisani

Na tretiot vlez vo naselbata.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14Se izdava stan Novo Lisice / Се издава стан Ново Лисиче

》》ИНФО САМО НА 070 70 24 24《《 Станот е уредно наместен и се наоѓа на...


5 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:13Нов двособен наместен кај Броз Кафе!

SIFRA 15258 AGENCIJA VILA IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTA...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:13Двособен празен со кујна во Аеродром!

Се издава нов двособен празен стан во Аеродром, со кујна комплет опр...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:13Продавам куќа во Ѓорче Петров

Веднаш вселива на топ локација до само школо и новата градинка на ул....


111.111.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:10Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica.⁣ ⁣ Vkupna kvadrat...


35 €
или предлог цена
Денес 09:10SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


85.500 €
или предлог цена
Денес 09:10Se prodava dukjan vo kompleks bazar vo Tetovo

🚪Se prodava dukjan vo kompleks bazar vo Tetovo.⁣ ⁣ Dukjanot ima vk...


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:10Se prodava dupleks vo samiot centar na Tetovo

Se prodava dupleks vo samiot centar na Tetovo. Dupleksot se sostoi o...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:10Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo vo novite naselbi pozadi Tete...


130 €
или предлог цена
Денес 09:10Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na kasarnata vo Tetovo. Kukjata e komp...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:09Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:09Се продава модерно наместен стан на Водно

Се продава модерено наместенен стан на Водно на тивка локација во зел...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:09Stan od 61m2 vo Tetovo

Agencija za nedvižnosti Miloševski prodava stan vo Tetovo so vkupna p...


51.700 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:09Stan od 56 m2 vo blizina na Biljanini Izvori

🚪Se prodava stan vo Ohrid vo blizina na Biljanini Izvori.⁣ Vo kva...


47.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:09Niva od 1049m2 vo blizina na selo Ratae

Se prodava niva vo blizina na selo Ratae. Vkupnata kvadratura na ...


3.500 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Плацеви и Ниви

Денес 09:09Se prodavaat dve parceli na vlezot od Tetovo

🌄Se prodavaat dve parceli na vlezot vo Tetovo.⁣ 📍Parcelite se naog...


225 €
или предлог цена
Денес 09:09Se prodava stan vo Skopje naselba Kisela Voda

🚪Se prodava stan vo Skopje naselba Kisela Voda.⁣ ⁣ Stanot e so v...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:09Se prodava trosoben stan vo Ohrid do Gimnazijata

🚪Se prodava trosoben stan vo Ohrid do Gimnazijata.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:09Se prodava kukja vo naselba Čento

Se prodava kukja vo naselba Čento (pozadi školoto Krste Petkov Misirk...


140.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:09Se prodava moderen i luksuzno opremen dupleks apartman

Se prodava moderen i luksuzno opremen dupleks apartman na Ul. Blagoja...


73.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:09Se prodava kukja vo strog centar na Ohrid

🏘️🌅Se prodava kukja vo strog centar na Ohrid.⁣ ⁣ Kukjata se sos...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:09Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:09Se prodava deloven prostor vo naselba Kisela Voda

Se prodava deloven prostor vo naselba Kisela Voda vo blizina na centa...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 09:09Se prodava plac vo kjojlija/araplija

Парцела бр. 657/5 К.О. ЌОЈЛИЈА


9.410 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:09Se izdava deloven prostor vo opština Brvenica

Se izdava deloven prostor vo opština Brvenica. Delovniot prostor e...


1.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Деловен простор / Останато

Денес 09:09Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška.⁣ ⁣ Kukjata e na dva...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:09Se prodava dukjan vo Tetovo pazadi hotel Merkur

🚪Se prodava dukjan vo Tetovo pazadi hotel Merkur.⁣ ⁣ Dukjanot ima ...


33.500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 09:09SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:09Se izdava stan vo Debar Maalo (pozadi Bunjakovec pazarčeto)

🚪Se izdava stan vo Debar Maalo ( pozadi Bunjakovec pazarčeto )⁣⁣ ⁣⁣...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:09Страна 1 од 1666

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам