Цела Македонија
                   
8015 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hemisko Dlabinsko Cistenje

Hemisko Dlabinsko Cistenje na sekakov vid tapaciran mebel i vozila. M...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29Промовирано

Elektricar

Se od elektrika...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:17Промовирано

Prevoz/transport

Prevoz na sekakva stoka niz Skopje i cela Makedonija Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Prevoz, transport, selidbi so kombe 24/7

Povolno vrsam prevoz-transport so kombe Peugeot Boxer na sekakov vid ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:14Serves za Bela tehnika

Frizideri Peralni Masini za sadovi Masini za peglanje Masini za s...


Денес 08:12KRSENJE RUSENJE_ SECENJE BETON DZIDOVI RAZNI OTVORI.

Krsenje rusenje i secenje seakokov beton otvaranje razni otvori ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 08:10ТРАНСПОРТ, ПРЕВОЗ, СЕЛИДБИ

ПРЕВОЗ, ТРАНСПОРТ, СЕЛИДБИ, ФРЛАЊЕ ШУТ И МЕБЕЛ И ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ СО ...


123 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 08:01Prodavam pp aparati

Prodavam pp aparatitel 078201007


1 €
или предлог цена
Денес 07:58Molerofarbarski uslugi

Molerofarbarski uslugi 40 denari so nas materijal ...


40 МКД
или предлог цена
Денес 07:57farbanje i perenje na radijatori

farbam radijatori so ko,presor i istite istovremeno gi peram i od vna...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:56До 56% попуст на хемиско чистење на тапациран мебел по избор

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Хемиско...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 07:54АКЦИСКИ ЦЕНИ ЧИСТЕЊЕ СТАН ДО 60м2 +ХЕМИСКО НА ГАРНИТУРА

БЕЛ ЛОТОС 1509 Професионално извршува - Ѓенерално Чистење на стан д...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:54Mestenje Laminat

Mestenje sekakov vid na laminat Tel za kontak:072 225-919 Martin


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 07:52PikaP

Вршиме транспорт по (најприфатливи цени) (400-600ден)на секаков вид н...


600 МКД
или предлог цена
Денес 07:50Moleraj I opsivka na vrati I prozori

Molerisuvanje I opsivka na vrati I prozori brzo I kvalitetno


40 МКД
или предлог цена
Денес 07:42PREVOZ NA PATNICI Skopje Vranje Skopje Vakcinacija...

Vrsam prevoz na patnici za vakcinavija Skopje Vranje Skopje Cena 2000...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:33PREVOZ NA PATNICI NIZ MAKEDONIJA I NADVOR 077 839 161

Vrsam prevoz na Patnici niz Makedonija i Nadvor 077 839 161.


По Договор
или предлог цена
Денес 07:32RUSHENJE ZIDANJE PREGRADNI ZIDOVI OBSIVKI

GIPS KARTON VADENJE PLOCHKI LEPENJE PLOCHKI MOLERAJ VADENJE KOSHU...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 07:26Izveduvame sekakov vid gradezni i gipsarki raboti

GRADEZHNI RABOTI BETONIRANJE KOSHULICI DZIDANJE / ZIDANJE KROVO...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 07:26IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 07:25molerofarbarski uslugi

Молерисување, глетовање, опшивки на прозори,внатрешна изолација со ст...


1 €
или предлог цена
Денес 07:25Ogradi

Izrabotka i montaza na sekakov vid na zelezna i aluminiumska ograda b...


1 €
или предлог цена
Денес 07:17Servisirane na aluminiumski prozori,vrati

Servisirane na sekakov vid aluminiumski prozori,vrati, siberi.montaza...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Zastitni resetki

Izrabotuvam zastitni resetki, i vrsam sekakov vid bravarski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:17Prevos na pesok, zemja, tampon

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 07:17PROFESIONALNA I POVOLNA GRADBA I MALTERISUVANJ

PROFESIONALNA I POVOLNA GRADBA I MALTERISUVANJ Tel: 070/589-621


1 €
или предлог цена
Денес 07:12PROFESIONALNO I POVOLNO RENOVIRANJE, I IZRABOTKA NA FASADI

PROFESIONALNO I POVOLNO RENOVIRANJE, I IZRABOTKA NA FASADI Tel: 078/...


1 €
или предлог цена
Денес 07:09ХАУС МАЈСТОР

ВРШАМ МАЛИ КУЌНИ ПОПРАВКИ -ПРЕКИНУВАЧИ,ШТЕКЕРИ,ФАСОНКИ,УТИКАЧ -МОНТ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:04MONTAZNI KUKI

Domplanet Montazni kuki - gradeni od t.n. SIP paneli, so dokazano ext...


3 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
300 €
Денес 06:57Eftini molerofarbarski uslugi

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:34Брза изработка на технички цртежи во AUTOCAD

Изработувам секаков вид на технички цртежи во AutoCad. Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:22Lim,opsivki,oluci,limarija,ventilacii falc.

Izrabotka,transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 06:12Rusenje na dzidovi

Vrsam rusenje na dzidovi so sopstven alat,cistenje i transport na gra...


1 €
или предлог цена
Денес 05:24Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
Денес 05:23Rusenje Selenje Utovar Rastovar

Rusam na vas povik so moj alat moi rabotnici kamion tovar istovar, ko...


1 МКД
или предлог цена
Денес 04:28Karcher 4001 Neotpakuvan

Karcher 4001 NOV


300 €
или предлог цена
Денес 01:28Stanete del od najprofitabilnata kompanija od svetski razme

Barate dobro platena rabota, na vistinskoto mesto ste, javete se na 0...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Интернет услуги / Веб дизајн

Денес 01:17SMETKOVODSTVENI USLUGI

Друштво за сметководство,ревизија и даночно советување Д И Д ЕКСПЕРИ...


100 МКД
или предлог цена
Денес 01:07Fasada stiropor izolacija knauf

Profesionalna izvedna na demit fasadi ✅ -Jub -Ceresit -Maxima Vo sor...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:40Хемиско Чистење на Клима Уредот

Правам хемиско чистење на парапетни единици, ѕидни единици докoлку ду...


1 €
или предлог цена
Денес 00:16Водоводџија-Vodovodzija-Водоинсталатер-Санитарија

Specijalizirani, stručni, odgovorni i iskusni majstori vi stojat na r...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:31Abrip, knauf, gletovanje, molerisuvanje

Efikasno i kvalitetno gi nudime slednive uslugi vo gradeznistvoto: ...


Вчера 22:44Prevoz na patnici VAN MAX 8

Prevoz na patnici vo zemjata i nadvor od nea, transferi do site aerod...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:28Страна 1 од 201

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам