18799 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Montaza na Soncevi Kolektori

Vrsime montaza na soncevi kolektori od sekakov vid 150 , 200 , 240 , ...


По Договор
или предлог цена
16 јун 07:47Промовирано

Ugostitelska oprema,rabotni masi,fritezi,plinski podstanici

„Златни Раце“ – Скопје, произведува професионална опрема за угостител...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

07 фев 15:30Промовирано

Metal detektor

Metal detektor Nov Raboti na baterija 9.5 w


18.900 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
24.500 МКД
Вчера 18:53Промовирано

Csvki za navodnuvanje

Se prodavat cevki za navodnuvanje aluminski .f70 33cevki i f90 16 cev...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:21PRODAVAM KRAVI

PRODAVAM KRAVI....INFO SAMO NA OVAJ BROJ..076-814-097.... ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:17Kombinirka

Masinata e so 4 Opera II cirkular, freza, abrihter30cm i busilica i p...


10 МКД
или предлог цена
Денес 07:11oprema za elektrostatsko farbanje

prodavam pistol za farbanje komora i pecka za pecenje


1 €
или предлог цена
Денес 07:07setvopripremachi krimleri

prodavam krimleri od 2 i od 2,5 metri so oprugi i rotori po zelba izr...


1 €
или предлог цена
Денес 07:07MASINA ZA CEPENJE DRVA

Masina za cepenje na drva hidraulicna na pedalu se kontrolira na nogu


1 €
или предлог цена
Денес 07:06Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
Денес 07:06Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
Денес 07:06Опрема за производство и и продажба на сладолед

Продавам витрина за сладолед со 9 касети, машина за сладолед FRIGOMAT...


1 €
или предлог цена
Денес 07:04Потопна пумпа NT 100 (750 W)

Потопна пумпа HST NOVOTERM - Austria Тип: NT 100 Потекло: Австриј...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:02БУРИЊА 220 litra..

Burinjata se 220litri bez kapak i so kapak . Poveke informaci...


15 €
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

Денес 06:48Se prodava seme lucerka

Se prodava semeza lucerka


200 МКД
или предлог цена
Денес 06:40Digalka Kran za sekakva namena

Donesena.od švejcarija 🇨🇭🇨🇭 na akomulatori elektro fukcioni...


6.000 €
или предлог цена
Денес 06:20Prikulica sendvicara imbiis Bar i dr...

PRIKULKA BAR ZA PIJALOCI SENDVICARA I DRUGA NAMENA( CARINETA ...


1 €
или предлог цена
Денес 06:20Grundfos-PUMPA

Grundfos pumpa-kako nova.......specifikacii vidi na slika.Cena 24000 ...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:58Susara za pecurki i sumski proizvodi

Bitolska-Trofazna susara za pecurki i sumski proizvodi.Susarata e so...


1 €
или предлог цена
Денес 05:35Se prodava perac za aftomobili Laawa hitno eftino italjansko

Se prodava perac pod visok pritisok marka LAAWA italjansko prizvodstv...


40 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.590 €
Денес 04:49Дадамлак сандаци за Пчели Ефтино

Се продавааат сандаци дадмлак Некои со рамки некои бес Комплет се...


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Денес 03:43Prskalka za lozje

Vrtete na 070584231


По Договор
или предлог цена
Денес 00:31Продавам Екстра ковани столици

Во одлична состојба и поволно


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Денес 00:21Se prodava Familijaren Biznis villa Bavaria

Se prodava familijaren Biznis villa Bavaria koja se naoga ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:00МАШИНА ЗА НИЖЕЊЕ ТУТУН +16 КАСЕТКИ И ДВЕ ИГЛИ РЕЗЕРВНИ

Продавам рачна машина за нижење тутун со 16 касетки и две резервни иг...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:47Elektromotor

Se prodava elektro motor


1 €
или предлог цена
Вчера 23:31Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


190 €
или предлог цена
Вчера 23:18Lavirinti i tarzanka za igroteka

Se prodavaat 2 lavirinti i tarzanka koristeni samo 3 meseci.


1 €
или предлог цена
Вчера 23:07Gorilnik (Brener) Blowtherm GVAL 14 CE

Se prodava gorilnik (brener) od italijanskiot proizvoditel Blowtherhm...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:56Ekscentar presa Erfurt PE II 160t

Se prodava ekscentar presa Erfurt PE II 160t. Rabotni karakteristi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:56Frizerski stolici 100% vo funkcija.

Dvete stolici se vo ispravna sostojba. Super mu funkcioniraat amorti...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:47Motorna pumpa za voda

Se prodava motorna pump za voda nova neupotrebuvana.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 22:25Agregat 3.5kw Benzin

Se prodava Agregat 3.5kw benzin nov neupotrebuvan.


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 22:25Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrina za pecivo i burek Duvalka germanska Duvalka samodelska Plinsk...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:22FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:16Машина за плетење

Машината е во одлична состојба и веднаш за употреба без никакви додат...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:03Elektromotor monofazen

Voodlicna sostojba! 1400 obrtai vo min


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50PERFURIRKA

Perfurirkata e na struja so 2 noza za perfuriranje i 2 vajaka za stan...


220 €
или предлог цена
Вчера 21:49TOKI VOKI

Toki vokito e so slabi bateriii


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:43Spiralen mikser profi

mikserot e vo odlicna sostojba koristen e kratok period za picerija. ...


1.200 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Останато

Вчера 21:34oreovi talpi - talpi od OREV - prodavam

Prodavam 16 m3 talpi od orev podgotveni za rabota vednas. Cena za sit...


450 €
или предлог цена
Вчера 21:33KARCHER POLOVNI SERVISIRANI WAPCINJA

KARCHER POLOVNI SERVISIRANI WAPCINJA KOMPLETNI SO CREVO I PISTOL K...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:32TOP MASINA ZA PERENJE KOLI KEW

TOP MASINA ZA PERENJE KOLI KEW 3 KW MOTOR MONOFAZEN 150 BARA KOMP...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:32Страна 1 од 470

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам