3084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КУПУВАМ СЛИКИ ОД ПЕТАР МАЗЕВ

Купувам слики од Петар Мазев


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

14 јун 09:03Промовирано

Coca cola unikatno sise

-Izaboteno pred 20 godini -odlicno socuvano -ne e otvoreno -origin...


5.000 €
или предлог цена
09 јун 21:30Промовирано

957-ВИСЕЧКО СВЕТЛО ВО ФОРМА НА ДРВЕНО АВИОНЧЕ-ЛАМБА-ЛУСТЕР

- Намалување на цената: - Интересно и квалитетно висечко таванско (...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лампи

Денес 07:03Projector

Se prodava nov projector, marka: RUS 8 mm, proizveden vo 1977 godina.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Денес 01:17stara staklena lampa

prakam po kargo.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Лампи

Денес 00:04Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 23:18Гоблени , Вилерови гоблени

Се продаваат гоблени - четири годишни времиња(пролет, лето, есен, зим...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Уметнички слики

Вчера 22:51Mkd Makedonski denar denari 1 mkd 1 denar Mileniumski denar

500 denari parce za site moze da se dogovorime za poniska cena imam o...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 22:14Продажба на икони

Изработувам икони во различни димензии на платно, церада и хартија. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:101 Dinar Strebren

1 Dinar strebren vo VF sostojba cena 5 evra od Prace ima uste 4 parc...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42SREBRENIK

SREBRENIK Kraljevina JUGOSLAVIJA super zachuvan, cena 550 denari


550 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 21:42Plaketi Strebreni Jubilejni

Strebrejnaci-Jubilejni Strebreni Plaketi 11,5 grama 925 finoca na str...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41GERMANSKI SREBREJNACI

10 Mark Jubilejne Germanski Srebrejnaci ,Dosta GOLEMI . cena 800 dena...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41SREBREJNAK TITO

Srebrejnak TITO od 1977 godina Kovan po povod 85ti rodenden na TITO, ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41ORDEN SREBREN VENEC

ORDEN SREBREN VENEC sose kutija i odlikuvajne komplet super zachuvan ...


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

Вчера 21:41Ski roll skate bord

300 DENARI.


500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Играчки

Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Ламба со абажур и мермер.

Прекрасна столна ламба со абажур и бел мермер. Столна лампа со висин...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Лампи

Вчера 21:00Prodavam kolekcionersko oruzje i stati predmeti

prodavam bakarni kotli tepsii sabja i jatagan krap za secene turski l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Вчера 20:27Kupuvam stari predmeti - antikviteti

Kupuvam sekakov vid antikviteti,banknoti,moneti,ordeni,bakarni predme...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:24Kupuvam pafti za nosii

Kupuvam pafti za nosii plakjam od 50evra do 200evra vo zavisnost od p...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 20:24Kupuvam stari kolekcionerski revolveri

Kupuvam sekakvi stari kolekcionerski revolveri na crn barut do 1895 g...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:24Изработка на икони

Изработувам икони по црковни канони во византиски стил. 20cm/30cm 100...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:22  НОВ ОГЛАС

Ziden saat

Ruski sssr 1970 godina antikvitet. Mnogu redok model. Znaci se raboti...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

Вчера 20:08Ѕиден чaсoвник Јaнтaр ссср 1975

Oдличен чaсoвник нa нaвивaње


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

Вчера 20:08TERMOMETAR

Prodam termmetar.Prakam i PO KARGO. Mobilen: 070 271 818


1.400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 19:11FONTANA / ФОНТСНА

Prodavam sobna ukrasna Fontana, kupena vo Germanija so dimenzii: 25 x...


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
Куманово

Останато

Вчера 19:10Продажба на икони

Изработувам икони во различни димензии на платно, церада и хартија....


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 МКД
Битола

Останато

Вчера 18:31SLIKA, PIROGRAFIJA

Се продава слика (пирографија) горење на дрво, димензии 70*40 цена...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Уметнички слики

Вчера 18:22  НОВ ОГЛАС

Unikatna Foto Aparat Lampa Zorki 4-K

Unikatna lampa napravena od foto aparat so led sijalica vo forma na k...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

Вчера 18:03EPISODE GOLF CLUB час

наследство оригинален, антички часовник 071484313


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 18:02Mali ukrasni milinja

Ukrasno mile, racna izrabotka, dimenzii 25 sm, cena 300 den, сите зае...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

Се продава стара машина за шиење сингер

Се продава стара машина за шиење сингер.стара преку 100г.


100 €
или предлог цена
Неготино

Останато

Вчера 17:17Morgan Dollar 1888

Morgan Dollar 1888 Viber 076483091


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Prodavam Vilerovi gobleni i milinja hitno

Prodavam Vilerovi gobleni i milinja hitno povolno


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 16:50Slikarski Stafelaj

Skoro nov


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сликарство

Вчера 16:07TERMOMETAR

Prodavam drveno/bakaren TERMOMETAR, kako na slikite, dolzina 60 cm. K...


3.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 МКД
Вчера 15:49ZIPO UPALJAC so USB

Prodavam nov nekoristen ZIPO upaljac od Americka vojska, koj SE polni...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 15:44ШТИТ 2000 ДЕН.

🇲🇰🇲🇰🇲🇰 ШТИТ 2000 ДЕН. 🇲🇰🇲🇰🇲🇰


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 15:18Ukrasno mile

Ukrasno mile, racna izrabotka, dimenzii 68 na 25 sm, cena 500 den.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:38  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat gobleni

Se prodavaat gobleni vo najrazlicna golemina cena od 300 do 1000 dena...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34Prodavam gobleni

Prodavam gobleni , vkupno13, moze poedinecno, parovi ili site zaedno....


145 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 13:56STARI METALNI I KNIZNI PARI

Prodavam stari moneti i knizni pari nekoi mnogu retki i unikatni,


100 МКД
или предлог цена
Вчера 13:43Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам