847 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава опрема за техничко цртање

Се продава опрема за техничко цртање која вклучува: - 3 шестари Оrig...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Пишување, цртање, сликање

Денес 08:36Kancelarisko biro

Socuvano i zdravo za poveke javete se.


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:04Prodavam berberska/frizerska oprema

Prodavam berberska frizerska oprema lavor za mienje kosa rabotna masa...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

biroa so exstra cena

Biroa so dimenzii 65*50 kantirani so pvc kant traka 070 593 817


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 19:14комплет за канцелариски мебел JSJK

комплет за канцелариски мебел JSJK работна маса канцелариски стол ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 18:56Prodavam kompjuterski stol

Prodavam kompjuterski stol vo odlicna sostojba, so mehanizmi za prisp...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 17:33Se prodava kancelariski mebel

-2 masi so fioki so agolen element -1 masa so podiganje pogodna za a...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Biro za kancelarija ili druga namena

povekje informacii na 070319109


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:16SE PRODAVA MNOGU UBAVO BIRO

SOCUVANO BIRO, DRVO OREV SO CETIRI FOTELJI , EVTINO TOMI 070 206 409


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 15:21Aparat za plastificirajne (laminator) mozna zamena

Laminator za hartrija dokumenti, pogoden za kancelarii, skoli mozna z...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:00Kancelariski stolici канцелариски столици

Prodavam malku koristeni kancelariski stolcinja. Kupeni se novi za 70...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 13:00Биро - канцелариско - копјутерско

Се продава добро зачувано биро одлично за работа со димензии должина ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 10:08RABOTNI BIROA GERMANSKO PROIZVODSTVO

Visoko kvalitetni rabotni biroa-multi funkcionalni Germansko proizvod...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 08:30Mashina za pishuvanje

Mashina za pishuvanje


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 08:16Машини за пишување

Продавам разни видови машини за пишување (кирилица, латиница, грчка и...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 05:22КОВЕРТИ МАРКЕРИ И ДР

КОВЕРТИ НОТЕСИ МАРКЕРИ ПАПКИ СТИКЕРИ И ДР


По Договор
или предлог цена
17 јун 18:41Prodavam vrtliva fotelja

Prodavam vrtliva fotelja


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

17 јун 17:47Far lef za punto od 2003 do 2012 god

Poloven far za punto ispraven ima skrsen eden drzac cenata e fiksna ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

17 јун 16:59A4 Hartija

Prodavam hartija R copy , golema kolicina


139 МКД
или предлог цена
17 јун 15:39Рафтови од иверка, Стаклени сталажи,Сталажи од ковано железо

Продавам Рафтови од иверка, Стаклени сталажи,Сталажи од ковано железо


1.000 МКД
или предлог цена
17 јун 14:41Нов куфер црна боја

Продавам нов неупотребуван црн куфер со димензии 70 см х 50 см х 25 с...


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Школски прибор / Ранци и торби

17 јун 13:24Stolica

Koristena vo solidna sostojba so metalna jaka konstrukcija.


2.500 МКД
или предлог цена
17 јун 07:40Ormar dlabok od metalna konstrukcija

Dimenzii: 70x63x92 Broj za kontakt: Slavica - 078441326


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 16:22Torba, tashna za lap top za 17 inci

Torbici od brendot HP i Think Pad. Novi i so odlicen kvalitet. So tri...


700 МКД
или предлог цена
16 јун 15:00KASI FIOKI ZA PARI

ПРОДАЖБА НА КАСИ ФИОКИ ЗА ПАРИ СЕКОЈА КАСА Е НОВА ИЗДРЖЛИВА И ИМА ГОЛ...


6.100 МКД
или предлог цена
16 јун 12:19MASINI ZA BROENE PARI

Професионални машини за броење пари најдобра цена и докажан квалитет ...


12.000 МКД
или предлог цена
16 јун 12:19Relaks Stolici

ПОСЛЕДНИ, 2 столици по екстра цена !!! Се продаваат нови ,,МАСАЖЕ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 10:50ИТНО! Инвентар за во Книжарница

Се продава: Пирамида за изложување на книги Материјал + работна ра...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

15 јун 23:25Kancelariska Stolica

Prodavam kancelariska stolica.Plastika.Odlicno socuvana.Bez nikakvi o...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

15 јун 17:27se prodava PLATNO ZA PROEKTOR

POVEKE INFORMACII SAMO NA TELEFON 070252300 Se prodava platno za pro...


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

15 јун 13:14Masina za kucanje / Digitroni

Se prodava: Masina za kucanje olympia monica 900den Digitron Scalar...


900 МКД
или предлог цена
15 јун 12:16Racna heftalica SKRE-BLOCK 17

Odlicna kako nova.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

15 јун 11:18Fotokopir Canon MF 6140dn

Користени мултифункциски уреди во екстра состојба со гаранција 3 месе...


13.500 МКД
или предлог цена
15 јун 09:47Iznajmete Printer I zastedete .

Se ima na slikata za povekje informacii javete se na 072 204 898


800 МКД
или предлог цена
15 јун 09:47Canon printeri/ fotokopiri so fabricki cis sistemi

Canon G Серија достапна со нови цени !!! Најекономично принтање во б...


490 МКД
или предлог цена
15 јун 09:47Iznajmuvanje na printeri/fotokopiri - Изнајмување на принтер

Изнајмување на уреди со почетна цена од 999 денари !!! Сите трошоци ...


999 €
или предлог цена
15 јун 09:47Printer Canon LBP 6780x

Половни принтери со мал број на копии (Од 4500 до 60.000 копии) Спец...


9.900 МКД
или предлог цена
15 јун 09:47HP printer / fotokopir 3 vo 1 M15a/M28a

.Printerite se novi i se preporacuvaat za domasna upotreba ili za pom...


4.199 МКД
или предлог цена
15 јун 09:47Zenski ranec NIKE

Prodavam ranec NIKE, kupen od SportM, vo mnogu dobra sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
14 јун 22:54Prodavam vrtliva stolica

Prodavam vrtliva stolica


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

14 јун 22:48Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам