488 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

03 јун 01:45Промовирано

Апартман Нико - Крушево

Нов апартман во центарот на градот веднаш до црквата св.Никола


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 18:12Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!! INFO: 071711918 ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 17:22BEKO aspirator 90cm

Aspirator beko vo super sostojba malce raboten (prepravena e kujnata ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Cist ekoloski Med od Gluvarce / Krusevsko podnebje

Лековит мед од глуварче: пролетниот е најсилен и најлековит ! Леку...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25Kia Venga

Kia Venga 2010 so najnov italijanskiLandin vgraden vo Plinmont Bitola...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.299 €
Крушево

Автомобили

Вчера 09:38Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 08:29Vila Toše D. Kruševo

Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite ...


10 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 07:55BMW X5

Voziloto e vo inzvondredna sostojba. Poseduva : ABS ESP BORD KOMPJUTE...


5.500 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

Вчера 06:59SEAT LEON FR 2.0/184HP

Voziloto e maksimalno socuvano i garazirano bez nikakva grebnatinka n...


14.000 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

08 авг 18:28Einhell TC IW 110 - Aparat za zavaruvanje

Aparatot e kupen vo Germanija i e mn malku koristen. Povekje info na ...


120 €
или предлог цена
08 авг 16:59Audi A3 Sportback 2.0

Info na 078968607 Audi A3 Sportback 2.0 140ks BMM motor 8 ventili...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Крушево

Автомобили

08 авг 16:59Mercedes Benz A160

Mercedes Benz A160 2008 godina 200 ... Km Sredeno se do registrac...


3.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.900 €
Крушево

Автомобили

08 авг 16:59Renault Twingo 1.2 Benzin

Renault Twingo 1.2 Benzin 43kw 58ks Uvoz CH 078968607


2.800 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

08 авг 16:55BMW 120d Facelift 2007

Bmw 120d 130kw(177)ks uvezeno od Swiss so plateni davacki do reg.. -...


5.000 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

08 авг 16:50Citroen Berlingo

Prodavam tovarno Citroen Berlingo 1.9 obicen dizel: - Novi gumi M+S ...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Автомобили

07 авг 19:40Apartmani Doris - Krushevo

Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во А...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

07 авг 19:20Vila Doris - Krusevo

➡️Вила Дорис е планинска куќичка која што Ви гарантира одличен одмор ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

07 авг 19:20KUPUVAM TRAKTOR IMT 539 IMT 533 TAFE PONUDETE

Kupuvam Traktori imt 539 imt 533 Tafe Mozi komplet so mehanizacija m...


По Договор
или предлог цена
07 авг 16:22RAM MEMORIJA 4GB NOVA ZA DESKTOP KOMPJUTER

SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA DESKTOP KOMPJUTER...MEMORIITE SE 4 GB NOV...


500 МКД
или предлог цена
07 авг 15:41PEGLA ZA KOSA..KERAMICKA.GRUNDIG SO REGULATOR DO 230 STEPENI

NOVA PRATKA NA NOVI PEGLI ZA KOSA OD GERMANSKIOT BREND "GRUNDIG" MODE...


1.650 МКД
или предлог цена
Крушево

Нега на коса

07 авг 15:41BOCI SO CO2 ZA VOZDUSNI PISTOLI 12G.."UMAREX"

12G CO2 BOCI ZA VOZDUSNI PISTOLI OD NAJDOBRIOT BREND "UMAREX" NAJDOB...


90 МКД
или предлог цена
07 авг 15:41MUNICIJA.. CELICNI KUGLICI 4.5.. UMAREX... 1500 PAKOVANJE

1500 KOM... CELICNI KUGLICI ZA CO2 PISTOLI OD NAJDOBRIOT BREND "UMARE...


600 МКД
или предлог цена
07 авг 15:41Издаваме соби на туристи во близина на жичарата

Се издаваат соби на туристи и спрат од куќа за новогодишните празници...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

07 авг 09:22ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ЗА ПРОДАЖБА

Се продава градежен плац за градба во Крушево до сам асфалтен пат со...


По Договор
или предлог цена
06 авг 20:15SE PRODAVA MAN 19.362.. MOZE ZAMENA

MAN 19 362 MOTOR VO ODLICNA SOSTOJBA MENUVAC 4+4 +POLOVINKI IMA RE...


1 €
или предлог цена
Крушево

Камиони

06 авг 18:59AUDI A4 1.9 TDI 116 KS...

Audito e vo odlicna sostojba Motor menuvac podvozje odlicni Zabeles...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

06 авг 18:59AUDI A4 1.9 TDII QUATTRO...078-450-703..

AUDITO E VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC ODLICNI QUATTRO SE SI FU...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

06 авг 18:59kazani,kotli,tavi,sinii idr.

prodavam stari sinii,tavi i dr. popravam stari i izrabotuvam novi pr...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

06 авг 13:54kazani

izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

06 авг 13:54Kazan-Kazani za rakija

izrabotuvam novi i vrsam sekakva popravka na stari kazani


1 МКД
или предлог цена
06 авг 13:53kazan казан kazani za rakija

изработувам казани за ракија


1 €
или предлог цена
06 авг 13:53КУПЕЛ--КРСТИЛНИК

Изработувам крстилници-големина,шара и форма по желба


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

06 авг 13:53IVECO CURSOR 420ks

Se prodava Iveco Cursor 420ks Vo soobrakajna e registriran kako speci...


1.111 €
или предлог цена
Крушево

Камиони

06 авг 13:00par bara par za druzenje

par 67 -59 saka da zapoznae drug par na ista vozrast


1 €
или предлог цена
Крушево

Пријателства

06 авг 12:47Се продава мелница за кафе

Се продава мелница за кафе во исправна состојба!


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крушево

Кафе и какао

05 авг 22:48Се продаваат канаринци и парилици

Се продаваат 4 канаринки, 1 канар и 2 парилици со димензии 84×50х27см...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крушево

Животни / Птици

05 авг 22:44Се продава парцела

Се продава парцела со површина од 2671м2, во близина на град Крушево....


По Договор
или предлог цена
05 авг 22:37IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO

Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

05 авг 08:20Hyundai I30

Hyundai I30, kupen vo Makedonija od salon, noviot model,led dnevni sv...


8.500 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

04 авг 19:12Malossi plocki novi

Prodavam novi plocki zemeni se po greska plockite se neodpakovani O...


04 авг 14:38Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам