Гевгелија
                   
2927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

05 јул 23:08Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2007

Се продава VW Polo 1.4 TDI произведено 2007 година, во одлична состој...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава нов деловен простор со површина од 274 м2 на ул.7-ми Ноемвр...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 10:06Промовирано

12000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 22:09Kamion Daf

Se prodava Daf vo odlicna sostojba,servisiran,registriran.070994227


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 22:09Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 22:08Садници од Диви Смокви

Нарачка на садници од диви смокви, органски во саксија. Со гарантиран...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

Вчера 21:24IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 19:19Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 18:37FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:39Stan vo Gevgelija

Se prodava stan od 67m2. Stanot e so orientacija na jugoistok, renovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava Hard Disc Seagate Barracuda 2TB

Се продава HDD Seagate Barracuda 2TB 3.5''. Цената е 3300 денари.


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47Sonoff WiFi Smart prekinuvac

Се продава (Sonoff) Wi-Fi - relay 10 А / 2200 W со модул за контрола ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Електроника

Вчера 16:47Samsung A21S

Prodavam Samsung A21S! Telefonot e bez grepka!


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:49Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:49Se prodava niva

Se prodava niva na asfalten pat Povrsina 7800 m2 Na samiot pat kon...


6 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:42Se prodava niva

Se prodava niva raskrsnica Stojakovo Gjavato 2129 m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:42Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:42Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:41Qingqi 200cc 2007god. Registtiran

Se prodava Qingqi 200cc 2007god. Registtiran pred mesec dena.promenet...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 14:56PEDA TEK 250

Без никаков проблем; Регистрација до 04.2023; 4 000км. Контакт т...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:39Deloven prostor

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava zenska bunda

Se prodava dolga zenska bunda (od Grcija) Voopste ne e nosena nitu ed...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Женска Облека

Вчера 14:20Se prodava pomosno trkalo

Se prodava bandaz za VW,SEAT skoda itn 195-60/15 poloven vo ollicna ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20Tottem road velosiped

Se prodava nov tottem road bike kupen pred tri meseci ne vozan, parki...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Вчера 14:16  НОВ ОГЛАС

Ford mondeo

Kolata e so 2.0 motor ( defekt motor ) dr se e ok poveke inf 078 238 ...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:10  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 2.0tdci

Ford Mondeo inf tel 077800700


8.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:03Yamaha X-max 125

se prodava tel 077800700


2.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:03Karosel

Se prodava karusel za sito stampa nov za 4 boi i edna stanica za maic...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Вчера 13:40Printer za sublimacija

Printer za sublimacija Brother T-310 Vo paket odi i boja i hartija ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Вчера 13:40Se prodava Prskalka i Diskova Brana.

Prskalka 400l skoro kako nova. Cena: 500 EUR.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Вчера 13:00Polovni kompjuteri

Se prodavaat polovni kompjuteri. Ekstra cena. Tel. 070 320 948 Igor


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor na odlicna lokacija vednash do no...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00продавам крос

продавам крос


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00VW Polo 1.4 TDI 2007

Се продава VW Polo 1.4 TDI произведено 2007 година, во одлична состој...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava baliracka - Newholland.

Baliracka - Newholland, novi lageri i novi gumi.


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Вчера 13:00Se iznajmuva stan vo Gevgelija

Se iznajmuva nov, namesten stan vo Gevgelija, vo zgradata nad butik S...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 11:55PEUGEOT 407 2.0 2011 god

Se prodava Peugeot 407 2.0 Benzin (plin) 2011 godina ,,maksimalno soc...


5.400 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:46BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:37Rover 620 SDI

Vo odlicna sostojba, nema registracija. MOZE I NA DELOVI Za poveke in...


750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
830 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:37Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам