Кавадарци
                   
7873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!

Kamionot e vo odlicna sostojba Orginalna kilometraza 190000km, Kra...


47.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Камиони

12 јун 18:12Промовирано

SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

DUKJANOT E POGODEN ZA: - BUTIK - TURISTICKA AGENCIJA - ADVOKATSKA/...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

КУПУВАМ СЛИКИ ОД ПЕТАР МАЗЕВ

Купувам слики од Петар Мазев


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

14 јун 09:03Промовирано

Mikrofon Beyerdynamic Opus 39S

Se prodava mikrofon, malku vreme koristen, vo ispravna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
17 јун 14:46Garnitura, sedmosed

Sedmosedot e vo ispravna i odrzana sostojba, nema golemi ostetuvanja ...


120 €
или предлог цена
17 јун 14:46Far lev peugeot 206 Pezo 206

Se prodava lev far za pezo 206, godina 2000. Farot e vo socuvana sost...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 14:45Laptop Acer TravelMate 5744 (i3 procesor)

+Se prodava laptop Acer TravelMate 5744 (i3 procesor) vo odlicna sost...


9.500 МКД
или предлог цена
17 јун 14:19Android 10 Tv Box 4/32 so besplaten IPTV

Брз,нов и моќен уред со Android 10 оперативен систем и јак процесор с...


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 14:13VW PASSAT B6 1.9 TDI

Се продава VW PASSAT B6 1.9 TDI произведен 2007 година со поминати 2...


4.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.900 €
Кавадарци

Автомобили

17 јун 13:34Hyundai ix35 2.0crdi 4x4 panorama kupen od mk

Hyundai ix35 2.0 CRDI 4x4 Godina na proizvodstvo 2010, Prva regis...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
Кавадарци

Автомобили

17 јун 13:21BANDAZI AUDI 18KI SO GRATIS GUMI 245/45/18

Bez grepka original audi bez iskrivuvanja i ostetuvanja. Kontakt 0722...


17 јун 13:21Peugeot 207 1.4 2007god STAKLO

Peugeot 207 vo odlicna sostojba. 1.4 benzin, 2007 godina, na 165.000k...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 13:18Protocen tunel za zamrznuvanje EXTRA CENA

Се продава проточен тунел за замрзнување на течен азот. Технички кара...


По Договор
или предлог цена
17 јун 13:18VW Golf Plus 1.9TDI 2006god STAKLO

VW Golf Plus. 2006 godina vo odlicna sostojba. 1.9tdi 77kw/105ps od o...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 13:18Peugeot 307 wagon 1.6HDI 2005god STAKLO

Peugeot 307 wagon. 2005 godina vo odlicna sostojba. 1.6hdi 80kw/109ps...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 13:18PROFESIONALNA SKARA GRILL

Ви нудиме скара од познатиот светски бренд: Lincat. Карактеристики н...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09TOPOL STOL - BAIN MARIE ZA POSLUZUVANJE

На продажба е баин мари со греење Бренд - MOFFAT Made in UK Со...


1.000 €
или предлог цена
17 јун 13:09KONVEKCISKA PECKA - КОНВЕКЦИСКА ПЕЧКА

На продажба Конвекциска печка Бренд - FALCON Модел - E711 Б...


650 €
или предлог цена
17 јун 13:09Profesionalna masina za perenje / peralna

На продажба е индустриска машина за перење: Electrolux W4300H *...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE / PERALNA

Се продава професионална машина за перење: Schulthess WEI 100 *...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09Profesionalna masina za casi - NOVA

На продажба се професионални машини за перење на чаши. SMEG UG405D...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE PERALNA

Се продава професионална машина за перење: STAHL ATOLL 220 * 24...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09Profesionalna masina za perenje / peralna NOVA

На продажба е нова индустриска машина за перење - Fagor Industrial LA...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE SADOVI I CASI

На продажба e професионалнa машинa за садови и чаши. Бренд - CLASS...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:08PROFESIONALEN INDUKCISKI SPORET PLOTNA

На продажба е индустриски индукциски шпорет Бренд - LINCAT Модел ...


1.000 €
или предлог цена
17 јун 13:08NOVI INDUSTRISKI FRIZIDERI / ФРИЖИДЕР / ФРИЖИДЕРИ / FRIZIDER

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ФРИЖИДЕРИ ОД СВЕТСКИ КВАЛИТЕТНИОТ БРЕНД Williams...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:08KONVEKTOMAT - PECKA NA PAREA / DUVALKA MKN RATIONAL

Се продава - саемски експонат конвекциска печка - конвектомат Брен...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:08INDUSTRISKA MASINA ZA SUSENJE / SUSARA

За продажба: Професионална машина за сушење - Electrolux T4250 ...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:08Klizaci vrati za Hala

Se prodavaat 7 vrati na klizanje za hala i gi ima vo dve dimenzii: Do...


17 јун 12:23Ford Transit FT350 Maxi 2.4TDCI Doka Kamionet

Se prodava Ford Transit FT350 Maxi so 2.4TDCI 116ks motor proizvedeno...


17 јун 12:23Ford Transit FT350 Maxi 2.4TDCI

Se prodava Ford Transit FT350 Maxi so 2.4TDCI 116ks motor proizvedeno...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 јун 12:23Ford Transit 2.4TDCI Doka Kamionet

Se prodava Ford Transit FT350 Maxi so 2.4TDCI 116ks motor proizvedeno...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

17 јун 12:22Renault Kangoo 1.5DCI -06

Se prodava Renault Kangoo proizvedeno 2006 so izminati 201.000 kilome...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 12:22Clark C500 Perkins Viluskar

Се продава виљушкар Clark C500 со Perkins дизел мотор.Виљушкарот има ...


17 јун 12:22Opel Rekord Karavan

Opel Rekord Karavan 1700 kubika. 1970 godina


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 12:18Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 12:17Aprilia SR

Aprilia SR!


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

17 јун 12:08Rezervna guma za Audi A4 ORIGINAL.

Se prodava rezervna guma Continental za Audi neupotrebuvana 19ka orig...


150 €
или предлог цена
17 јун 12:08Se izdava kukja vo centarot na Kavadarci

Se izdava kukja vo centarot na grad Kavadarci na ul. Pano Mudarov Sp...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

17 јун 12:08Frizder za DAF

Se prodava frizder za daf


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 јун 11:58Vlecna Sluzba

vlecna sluzba niz makedonija za koli kombinja viljuskari zemjodelski ...


111.111 €
или предлог цена
17 јун 11:43Ford Kuga *Titanium* 2.0 TDCI 4x4 Automatik *ODLICNA*

Voziloto e vo besprekorna sostojba,napraveni site potrebni servisi i ...


9.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 11:19SAMSUNG U28E590D 28-Inch 4k UHD LED-Lit Monitor

Се продава монитор Samsung , нов неупотребуван. За подетални инфо...


По Договор
или предлог цена
17 јун 11:18Страна 8 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам