Кавадарци
                   
7872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!

Kamionot e vo odlicna sostojba Orginalna kilometraza 190000km, Kra...


47.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Камиони

12 јун 18:12Промовирано

Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад на самиот пат во с. Долна Бошава. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 јун 22:25Промовирано

Se baraat vozaci so E kat. na redovni relacii MK -PL-MK

Se baraat vozaci so E kategorija. za redovni relacii MK LV -MK, MK ...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Нудам работа

07 јун 18:24Промовирано

Се издава дуќан на Градски Зелен Пазар

Се издава дуќан во центарот на градот, на Градски Зелен Пазар на ул. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

17 јун 23:37KUPUVAM POLOVNA MESALKA ZA BETON.

KUPUVAM MESALKA ZA BETON VO DOBRA SOSTOJBA . ISKLUCIVO od okolinata...


100 €
или предлог цена
17 јун 23:18СЕ ПРОДАВА РЕНО КЛИО 1,9 ДИЗЕЛ 2000

Се продава рено клио 1,9 дти, 2000 година регистирано во исправна со...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 23:15Focus 2007 1.4 benzin plin mk

Prodavam Focus 1.4 benzin plin,NE e od uvoz,so servisna kniska MI DA,...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 22:50Etazna pecka fortis

Se prodava etazna pecka fotris ispravna za poveke informacii na mob 0...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

17 јун 22:17Pecka miwe

Se prodava pecka MIWE programirana spremna za rabota poveke informaci...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

17 јун 22:17Frizider za zamrznuvanje vertikalen

Frizider za zamrznuvanje


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

17 јун 22:17FIAT SCUDO FURGON TERMOKING

FIAT SCUDO FURGON TERMOKING 2008 GOD. DO MINUS 24 REGISTRIRANO SERV...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

17 јун 22:17Se prodava poluprikolka/platforma SCHMITZ

Poluprikolka/Platforma/Kontejnerka SCHMITZ 2007 godina Novi gumi 385/...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

17 јун 21:56Hundai tucson 2005.god.

4x4 nema gnilo ili rđa po sasijata vo dobra sostojba Alu.bandasi 5 b...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 21:49Touran 1.9TDI

Prodavam touran 1.9TDI 105ks 6 brzini klimatronik vebasto navigavija ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 21:44Rezervni trkala tanki za Audi,Mercedes i volkswagen

Imam poveke golemini 16,17,19


1 €
или предлог цена
17 јун 21:28Mercedes c220 desen volan

2012 god Desen volan C220 cdi Racen menuvac Perfektna sostojba Inf...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 21:28Mercedes e 350 Desen volan

Desen volan E350 cdi Automatic Perfektna sostojba Info na 076590454


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 21:28Digitalna vaga za torbi i ranci

Prodavam digitalna vaga za torbi i ranci.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 јун 21:19Детско креветче

Детско креветче како ново


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
17 јун 21:03Оригинал радио ПАСАТ, ГОЛФ 5

Исправно радио


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 21:03Пакети од банана

Пакети од банана во добра состојба.


25 МКД
или предлог цена
17 јун 21:03Дуќан

Се издава дуќан во Ваташа на главната улица погоден за маркет,кладилн...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

17 јун 21:03Нов велосипед

Нов женски велосипед MAX


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

17 јун 21:03Paneli za topla voda

Polovni dve panelni stakla za topla voda.Dosta dobri


100 €
или предлог цена
17 јун 21:03Бандажи

Бандажи 16 - ка од пасат Б6 со раткапни и доста добри гуми.Екстра се.


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 јун 21:03ЗАШТИТНИ КОЖНИ ЧЕВЛИ 'PANDA'

Работни кожни чевли со челична заштита. Перфорирани на горниот дел за...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
17 јун 20:57KLESTI (SMRT KLESTA)

Novi 3 KLESTI


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
17 јун 20:55SHLEP SLUZBA/SLEP/POMOSH NA PAT 24/7

Vrzime slep zluzba na vozila vo zemjava i stranstvo. 24/7 Moznost pla...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Шлеп служба

17 јун 20:55FIAT PUNTO EVO 1.3 2011G DIZEL

SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO 1.3 UVEZENO OD HOLANDIJA 2011G REG NA MK TA...


4.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 20:55FIAT DOBLO 1.9 2009

Fiat doblo 77kw 105 konja 2009 Klima Abs Esp Euro kuka El na sta...


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 јун 20:55Rakija

Se prodava visoko kvalitetna rakija,vo golemi i mali kolicini naprave...


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 јун 20:31Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura so dimenzii 200mm x 2700mm vo dobra sosto...


1 €
или предлог цена
17 јун 20:24Motor za satelitcka+antena komplet

Digitalen Motor za sat antena (DiseqC avtomatcki nema potreba od pozi...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 20:07Wireless LAN Card za laptop

Wireless LAN Card za laptop


200 МКД
или предлог цена
17 јун 20:07Hard Disk 1.0 TB

Hard Disk Sata 1.0 TB TOSHIBA


1.000 МКД
или предлог цена
17 јун 20:07LETNI GUMI HANKOOK 205/60/16

4 Letni gumi Hankook 205/60/16 cenata e za komplet site 4


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 20:07Bandasi so gumi 195/60/15 5×112

Gumite i bandasite se vo dobra sostojba 5 do 6 mm sara m/s


17 јун 20:07Cizmi / Konduri 43

Cizmi 320 mm 28 broj 43


1.800 МКД
или предлог цена
17 јун 20:06CIZMI / CONDURI

SALOMON 40-41


800 МКД
или предлог цена
17 јун 20:06Volan

Volan Fly Eagle malku koristen se podesuva na visina i dlabina so vib...


1.100 МКД
или предлог цена
17 јун 20:06ALU BANDASI SO GUMI

Alessio so odlicni zimski gumi 4 x98 okolu cenata ima mesto za dogovor


17 јун 20:06Xbox controleri

Xbox controleri Controler bezicen 1000 Controler zicen 700 ...


700 МКД
или предлог цена
17 јун 20:06Intel Core i7

Intel Core i7-720QM Processor (6M Cache, 1.73GHz do 2.93Ghz ispraven...


1.300 МКД
или предлог цена
17 јун 20:06Страна 6 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам