Кавадарци
                   
7872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!

Kamionot e vo odlicna sostojba Orginalna kilometraza 190000km, Kra...


47.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Камиони

12 јун 18:12Промовирано

Scania Servis Popravka Koordinator Coordinator Kompjuter Del

Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni. Simptomi koi ...


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

26 мај 19:59Промовирано

SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

DUKJANOT E POGODEN ZA: - BUTIK - TURISTICKA AGENCIJA - ADVOKATSKA/...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Vw caddy 1.6

Se prodava vw caddy vo odlicna sostojba uvezena od germanija, komplet...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Кожна гарнитура

Се продава кожна гарнитура тросед,двосед и фотеља погодни и за прета...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00bandasi 16

se prodavaat bandasi 16ki tel071 883 231


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Кавадарци

Останато

Вчера 13:00DELOVI ZA DAF!!!

SE PRODAVA DAF EURO 5 NA DELOVI ZA POVEKE INFO NA TEL 078288012


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:00SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

DUKJANOT E POGODEN ZA: - BUTIK - TURISTICKA AGENCIJA - ADVOKATSKA/...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Pojacalo snagator i aktivna skretnica

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:55Zvucnici:PRODAVAM Vufer RCF L15 864

Prodavam Vufer Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200 wati RMS peak 400 wa...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Вчера 12:55Bandazi so novi gumi za bmw x3 x5 x6 i dr

Felnite 20 ki se vo odlicna sostojba so novi gumi i se orginal ne se ...


600 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
999 €
Вчера 12:53BMW X5, 3.0 Disel

BMW X5 - 2007 god na mk tabli) Vo odlicna sostojba so pominati 220 00...


11.650 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.700 €
Росоман / Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:47GARAZNI VRATI, PORTI NA DALECINSKO

* Garazni aluminiumski rolo vrati so izolacija i bez izolacija, so mo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:35Fiat Stilo 1.9JTD

Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD. Kolata e proizvedena 2001 god. so pom...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:35Продавам 1. ДВОБРАЗДЕН ПЛУГ 2. ПЕТОБРАЗДЕН ПЛУГ

Продавам 1. ДВОБРАЗДЕН ПЛУГ Изработен од нај квалитетен материјал Ј...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Останато

Вчера 12:34Внимание, внимание, внимание!

Почитувани Решив да го продадам имотот кој го печалеле моите предци! ...


1 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:34SUZUKI SWIFT 1.3 MULTIGET 51KV 69 KS 2007 GOD FULL

SUZUKI SWIFT 1.3 MULTIGET 51 KV 69 KS 2007 G FULL OPREMA KLIMA ABS K...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:30Se prodava Seat Leon 2007

Se prodava Seat Leon 2007 god. Full oprema .


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:27Fiat Bravo

Se prodava Fiat Bravo 1.4 90hp (66kw) Proizvedeno 2010 6 brzini ...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:22GOLF 7 2.0 HIGHLINE 150ks

Kolata e vo perfeknta sostojba, ne e uvoz, kupena od Auto Start Demir...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:15prodavam insignia 2.0 dize 2014god

insigniata e odlicna bez nikakva mana I dopolnitelni vlozuvanja. kol...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:12Opel Insignia 2.0eco dizel 2014god

Insigniata e vo top forma,so nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.Jas sum ...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:12Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:10Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:09Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:09Servo pumpa za Alfa Romeo 159

Pumpa za volan za alfa romeo 159 ispravna.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа со комплетна површина од 430м2 и дворна површина од 4...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:57Kazan za varennje rakija star zidan komplet

Prodavam kazan za varenje rakija od 120 litri komplet star i mnogu kv...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:57Slika od Vangel Naumovski

Slika od Vangel Naumovski stara 31godina posvetena na negovata zena N...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

Вчера 11:56Suzuki intruder vo delovi ram i soobracajna dozvola

Pprodavam Suzuki Maruder so zariban motor donesen od Germanija carine...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:56Se Prodava Sprat od Kukja+Potkrovje

Se prodava sprat od semejna kukja so potkrovje i poseben vlez, so pov...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:56Се продават влошки

Се продават на големо сите видови на женски влошки 15 denari. Тел за...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:56OPEL CORSA 1.2 ECOFLEX 85KS (EURO 5)

OPEL CORSA 1.2 ECOFLEX 85KS (EURO 5) -GODINA NA PROIZVODSTVO(2011)GO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:54OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:54FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA CENA 3150 EVRA ...


3.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:41Kafemat KRUPS Dolce Gusto NOV VO KUTIJA

Nov kafemat neodpakuvan vo kutija KRUPS DOLCE GUSTO na kapsuli…


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 11:28  НОВ ОГЛАС

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 90ks 2007GOD

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina Servis Komplet 4 Novi ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:27Heco Celan 30A aktiven Subwoofer

Se prodava Heco Celan 30A aktiven subwoofer. -400 watt -12 inchen dr...


405 €
или предлог цена
Вчера 11:17Yamaha RX-V3800

Se prodava maximalno zacuvana kako nova Yamaha RX-V3800. -Weight: 17...


390 €
или предлог цена
Вчера 11:17Jamo s60 Centar i Satellite

Se prodavaat maximalno zacuvani Jamo s60 Centar i Sateliti. -Vo cena...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17Pioneer DVD DV-420V so HDMI

Se prodava Pioneer dvd kako novo so hdmi, scart i pin priklucoci, prv...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Sony DVD

Se prodava Sony dvd kako novo prv sopstvenik. So dvdto sleduva scart...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Playstation 3 SuperSlim 500GB prv sopstvenik

Se prodava Playstation 3 SuperSlim 500GB prv sopstvenik ne jailbreaku...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:16Страна 4 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам