Кавадарци
                   
7872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КУПУВАМ СЛИКИ ОД ПЕТАР МАЗЕВ

Купувам слики од Петар Мазев


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Уметнички слики

14 јун 09:03Промовирано

DELOVI ZA DAF!!!

SE PRODAVA DAF EURO 5 NA DELOVI ZA POVEKE INFO NA TEL 078288012


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!

Kamionot e vo odlicna sostojba Orginalna kilometraza 190000km, Kra...


47.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Камиони

12 јун 18:12Промовирано

XEROX WORKCENTRE PE 220 Top sostojba

Printerot e 4 vo 1 i e vo odlicno sostojba servisiran sega ima i novi...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07SIMPO garnitura

Garniturata e vo dobra sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:07HAMILTON

Hamilton Jazzmaster Power Reserve H32635131 Malku koristen bez greb...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

PLACEVIII!!!

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE (PLACEVI) VO BLIZINA NA GABER IGRALISTET...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:05SLEP SLUZBA

Slep sluzba 24/7 prevoz na koli kombinja i se ostanato cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Шлеп служба

Вчера 18:53Природен маџун

Домашно произведен Маџун без додаток на шеќер,сто посто природен прои...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 18:39Nissan Micra

Se prodava Nisan Micra 1,2 benzin, klima,elektrika na prozori,Novi zi...


3.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:39FRIZIDER ZA ZAMRZNUVANJE-TOP

FRIZIDER ZA ZAMRZNUVANJE-AKVARIUM VO ODLICNA SOSTOJBA


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

Вчера 18:29СЕ ИЗДАВА ЛАДИЛНИК/КОМОРА

ЛАДИЛНИКОТ СЕ ИЗДАВА ЗАЕДНО СО ПЛАЦ ОД 1000М ВАГА ДО 1000КГ И ДВА РАЧ...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Магацини

Вчера 18:28Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: Bojler 60 lt, grcki, skoro nov 2500 den keramicka...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:16Parno kamin MBS 24KW

Se prodava parno MBS Smederevo 24 KW koristeno malku 2 sezoni. Skoro...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:16Huawei Y5 2018

Зачуван телефон без оштетувања, држи батерија. во футрола од првиот д...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:16AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI 140 KS AMBITION 2008 GODINA

NOVA KOLA !!! AUDI A3 2.0 TDI 140 KS AMBITION 2008 GODINA K...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:06FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA EURO 5 NOVO !!!

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA EURO 5 Kolata e maksi...


4.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:06Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кавадарци

Станови

Вчера 17:54Gitara,guitar,guitara,akusticna gitara,prodavam!

Prodavam akusticna gitara ozvucena,Sigma guitars,odlicna so odlicen t...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:51Prodavam Saxsofon Jupiter,moze zamena za aktivni zvucnici!

Prodavam Saxsofon Jupiter,moze zamena za aktivni zvucnici so moja dop...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:51Prodavam NOV Huawei P smart 2021 od A1

Prodavam nov huawei p smart 2021 telefonot ne e otvoren


8.699 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45Gumi 205/55/16

Gumi vo odlicna sostojba. Vozeni edna sezona.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42VW GOLF RASKRSNICA ,REDUCIR ZA CREVA ZA LADENJE

VW GOLF SKODA AUDI SEAT RASKRSNICA , REDUCIR ZA CREVA ZA LADENJE ..N...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:04Zimska detska jakna XL

Skoro nova Nosena nekolku pati Cena po dogovor Tel.075-218-990


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:04PLAC VO VATASA so imoten list

Se prodava plac vo Vatasa na samiot asfalten pat do posledniot most...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:03IMT 533, dobra sostojba, povolna cena

IMT 533 Vo dobra sostojba, ispraven. Skoro novi gumi. Cena ekstra ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:03Vw Vento 1,9 GTD

Se prodava Vento vo dobra sostojba registrirano, so pominati orginaln...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:53Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija i plateni se site troshoci do registrac...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Fiat Punto 1.3 JTD Dynamic - 2011 god.

Kolata e uvezena od Holandija i plateni se site troshoci do registrac...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Fiat Punto 1.3 JTD Team

Kolata e uvezena od Belgija i plateni se site troshoci do registracij...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Peugeot Partner 1.6 HDi Origin - 2009 god.

Voziloto e uvezeno od Belgija i plateni se site troshoci do registrac...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Audi A6 2.0 2015 god.

Kolata e kupena od Porsche Makedonija Registrirana do Juni 2022 Vo...


24.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava VW Tiguan 2009, 2.0

Se prodava VW Tiguan 2.0, 2009 god. vo odlichna sostojba Voziloto e ...


9.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Domasna Tikveska Rakija/Rakia

Ima Zolta i Bela rakija 49 stepeni od grozje smedervka Bes seker...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 16:19CEFKI

CEFKI F70 CENA 1200 DEN br 22 CINKUVANI CEFKI CENA 900DEN BR 65 KRI...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 16:11Honda Civic Type S perfektna

Kolata e staklo se gleda na sliki


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:52Lozje

Се продава лозје во близина на градот ,2 декара картошија и смедеревк...


2.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:47Garnitura, trosed ,dvosed i fotelja

Se prodava TDF od eko koza zacuvana . Trosedot se pusta i e so latofl...


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
Вчера 15:47Tubi plasticni od 10 litri

tubi cisti


60 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 15:43Satni osnovi-vosok za pceli

Se prodava satni osnovi lanstrut. Prakjam i po kargo


350 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 15:42Fitnes Federi za vezbanje..

f


Вчера 15:42  НОВ ОГЛАС

plac na samiot pat -Marena- Negotino

Se prodava plac na samiot pat od Marena nakaj Negotino.Placot e zasum...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:26CITROEN C3 PICASSO 1.4 95 KS GPL 2009 GODINA

CITROEN C3 PICASSO 1.4 95 KS GPL 2009 GODINA Kolata e maksimalno ...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:23Страна 2 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам