Охрид
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman Mirko- centar

Izdavam apartman vo Ohrid vo centar do HALK BANKA za 4 -5 osobi, s...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 11:30se izdava apartman

stanot e kompletno renoviran i e na prizemje se naoga na 150m do pla...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 11:15Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 14:12Se izdava vikendica

Vikendicata se naoga nad kampot Elesec https://vikendica-stone-hill....


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 12:08Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 авг 19:37Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 авг 10:51GARSONJERA SOBI I STUDIA EXTRA POVOLNO

Garsonjerata se naoga vo naselba Biljanini Izvori 15 minuti peski do ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 авг 10:41APARTMANI-TRIFUNOVSKI

Izdavam tri studija ...sopstveno kupatili..kujna..parking..wi-fi... ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 15:05Апартман | Apartman

Се издава апартман населба болници,10 мин до центар моб: 076-805-6...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 15:05Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI (od 4 do10osobi) KAJ NOVATA AVTOBU...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 13:46Apartmani

Apartmani vo Ohrid ekstra povolno , dve spalni so posebni kuptila ,za...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 13:22APARTMAN VO OHRID DO HOTEL DIPLOMAT-OHRIDATI

Apartmanot e 41m2 za 5 osobi. Dve spalni so kujna. Golema terasa na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 12:49Izdavam APARTMAN-APATRMANI pozadi hotel Milenium i Hotel Dip

Apartmanite se pozadi hotel Milenium, so kapacitet za 5 lica za 7 lic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 12:49IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 6 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 12:49⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 12:47Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 09:02Apartmani vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite se opremeni so posebno WC,TV,internet, mini kujna,dvorno ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 19:52Ohrid,Pestani,apartmani Naum 075-840-272

Izdavam apartani vo Ohrid-Pestani Naum 075-840-272


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 18:37Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman za najmnogu 4 osobi, so bezplaten internet wifi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 13:20Apartman Bobo Centar

Strog centar na 50 metri od fontanata,kapacitet do 5 osobi. Prizemje...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 12:09Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar

***APARTMAN ANTONIO 1*** Na lica pod 20 godini ne go izdavame... Ap...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 11:48Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOV...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 10:07Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 1

isznajmuvam studio opremeno so francuski lezaj, + edinacen kr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 10:06Luksuzni Apartmani vo T.Naselba ELESHEC-OHRID

Se izdavaaat luksuzni Aparmani vo naselbata Eleshec,vo neposredna bli...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 08:33izdavam Garsonjera vo Ohrid

izdavam stan garsonjera nova gradba komplet opremena vo naselba rasad...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 23:03Sobi do komercialna banka Ohrid.

Se izdavat dve sobi ,Edna dvokrevetna bracen krevet I Edna trokrevetn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 15:35Apartman pozadi hotel Milenium

Apartman so 2 spalni sobi za 7 osobi


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 12:47APARTMAN-STAN DO HOTEL DIPLOMAT I MILENIUM 100m OD EZERO

Se izdava apartman vo ohrid. Dve spalni sobi,kujna, banja ogromna te...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 12:47APARTMAN-STAN pozadi hotel Milenium

Izdavam aprtman vo Ohrid. Za 5 osobi so dve spalni sobi. Golema teras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 12:46Se izdava apartman vo Ohrid 075399611

se izdava apartman vo Ohrid mozebi za podolg vremenski period 0753996...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 08:53Студио Секуловски, 1000 денари ноќевање

Слободно е од 29ти Август натаму. Апартманот Секуловски се наоѓа в...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 22:41АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Слободно е од 29ти Август натаму. Апартманот Секуловски се наоѓа в...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 22:38Apartman vo Ohrid

SE IZDAVA STAN ZA TURISTI. ZA DOBAR ODMOR SO DVE SPALNI SOBI (DUPLI L...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 20:11Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni i tro krevetni i...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 13:00Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 2

izdavam studio na tivka i mirna lokacija vo ohrid vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 07:56Апартмани и соби Пештани - Вила Лана

Почитувани, поминете го вашиот заслужен одмор покрај прекрасното Охри...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 авг 17:58Се издава апартман во Пештани

Се издава апартман во Пештани со посебна дневна и спална + тераса. Ко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 авг 16:25Villa Manteo

Vilata Manteo e kompletno nova villa i raspolaga so 8 moderno uredeni...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 22:41Апартман Тансо Охрид со 3 соби - СЕ ИЗДАВА

Апартманот е лоциран помеѓу главната автобуска станица и чаршијата во...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 14:03Studio Centar Jordan

SOBITE SE DVO KREVETNI SO TV,INTERNET,GOLEM DVOR SO ZASEBNI MASI.KtAP...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 11:34Страна 7 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам