Охрид
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 14:46APARTMAN OHRID so 2 SPALNI SOBI АПАРТМАН ОХРИД

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 14:46СЕ ИЗДАВААТ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

СЕ ИЗДАВААТ ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ОХРИД...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 14:28ИЗДАВАМ АПАРТМАНИ/СТУДИА КАЈ ОХРИДСКА БАНКА ВО ОХРИД

СЕ ИЗДАВААТ ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ОХРИД...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 14:28Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 13:41Апартман First line

Се издава нов апартман во Пештани прва линија две тераси 5 метри од ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 09:06SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 21:43Se izdava apartman vo Ohrid

Apartman vo Ohrid vo blizina na gradskiot pazar,kompletno opremen so ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 21:26Se izdava stan na 150m. do plaza Ohrid

SE IZDAVA STAN NA 150m DO PLAZA SO DVE SPALINI DNEVN PRESTOI KUJNA IN...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 22:30Se izdava stan na 150m. do plaza Ohrid

SE IZDAVA STAN NA 150m DO PLAZA SO DVE SPALINI DNEVN PRESTOI KUJNA IN...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 22:30Апартмани во стариот дел на град Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 21:08Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 17:13Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 03:34apartmani de luks

apartmanise se opremeni so sopstvena kujna,kupatilo,internet ,kablos...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 19:40Apartmani I Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 4 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBU...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 19:29Apartmani, sobi - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 09:29Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 10:47Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 09:29Студија во с. Трпејца на самата плажа

Почитувани гости, Нашите студија се наоѓаат на самата плажа во с.Т...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 23:34Apartmani "Sofijana" Ohrid

Se izdavaat apartmani vo Ohrid. Vila Sofijana se naogja vo neposredn...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 19:55APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 15:54APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 15:53APARTMANI ARGIROSKI

Apartmanite se naogjaat na 10m od ezeroto na 2 minuti od centarot na ...


5 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 13:00Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBU...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 09:37Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 08:31APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste 365 dena vo godinata i za NOVA GODINA(202...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 18:59SE IZDAVA NOV APARTMAN

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna) Poveke od 40m2na 1vi sprat. KOMP...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 15:51Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

Se izdava stan za turisti - dve osobi, vo centar na Ohrid , 250m od W...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 13:21Kratok prestoj - Ohrid - 2 spalni - max 6 lica

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 13:20Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 11:16Apartman strog centar 25eu

Opremen apartman do Alfa banka na prizemje.Cena za dvajca vozrasni i ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 10:20Smestuvanje - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 09:56Demetra Apartments - Апартмани во Охрид

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 22:20Студија во центар на Охрид позади охридска банка

Studijata se opremeni so posebno WC,TV,internet,Mini kujna,dvorno me...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 11:05Apartman TRPEJCA

apartmanot se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspolag...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 10:42SE IZDAVA NOV APARTMAN

Dvosoben apartman(spalna I dnevna) Celosno opremeni kujna I kupatil...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 13:58Apartmani Trpejca Villa Geros

Вила Герос располага со шест апартмани, четворо-креветни и тро-кревет...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 13:00Apartmani Trpejca, Ohrid - Blue Bay

Blue Bay Guest House се наоѓа во прв ред на плажата Надол, Трпејца. Р...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 13:00Se Izdavaat Sobi-Studija

ЈАВУВАЊЕ од 09 до 22h 👇👇👇 Info samo na ovaj br :👉 078285276 👈 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 10:17STUDIA VO OHRID

Ve molime barajte na 077447671 (Olga) Se izdavaat dve trokrevetni s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 08:55Страна 6 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам