Охрид
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NEW STUDIO 70m TO THE LAKE

izdavam studio odma pozadi hotel Tino


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 окт 12:32Rabotime so Vauceri _Apartmani vo Strog Centar

Rabotime so Vauceri Koj gi Dodeli na Graganite vo Makedonija _Apart...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 окт 12:31Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Se izdava luksuzen stan vo Ohrid

Se izdava luksuzen stan vo Ohrid kompletno opremen so obezbeden parki...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 14:48Ohrid smestuvanje Pogled na ezero- Accommodation Lake view

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 окт 11:15Apartman Nov OHRID Centar -Pokraj Ezero do Plostad

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 окт 11:14se iznajmuvaat apartmani na kejot na ohridskoto ezero

apartmanite San&Mari se naogjaat pomegju Hotel Royal View i Hotel Tin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 окт 13:55Ohrid Centar Pogled na Ezero-Lake view accommodation

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


15 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 окт 15:34Ohrid Novo Centar Pogled na Ezero

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivo...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 окт 15:04Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 окт 19:40Apartmani, sobi - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 23:04Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 13:02Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno ku...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 окт 09:26Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 окт 13:30Приватно сместување, студија во центарот на Охрид

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 окт 08:18Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33Apartmani vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:32Апартмани во близина на плажите Елешец и Лагадин

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 13:00Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 19:41Apartmani za izdavanje vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 17:19Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 2" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 13:11Apartmani i studia vo Ohrid

Vo periodot od 26.07 do 07.08 2021 nema slobodni apartmani.Iznajmuvam...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 09:24Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 05:06Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 05:06Апартмани во Охрид - Demetra Apartments

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 22:57Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 14:41Privatno smestuvanje - Studio 1

Се издава студио во Охрид, кај Општата болница, во нас. Гоце Делчев. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 13:41Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 4" !!! Apartmanot e dvosoben so bracen krevet ...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 18:51Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 3" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 18:51Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 09:59Apartmani Elesec - Smestuvanje vo Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:14Sobi so kupatilo i pogled na ezero Ohrid 400 денари по лице

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:05Apartman OHRID

Se izdava apartman za podolg period od oktomvri zaklucno so juni 2022


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 14:42Apartmani, sobi - Elesec (Smestuvanje)

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 22:06se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 13:04Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar V...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 10:31Apartmani, sobi, studija - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 09:57Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам