Охрид
                   
510 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 13:04Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 11:36Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar V...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 10:31Apartmani, sobi, studija - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 09:57Se izdavaat novi i moderni apartmani vo Ohrid

Se iznajmuvaat 9 novi i modereni apartmani kompletno uredeni,(4 stu...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 окт 21:37Apartmani i sobi Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 окт 14:13Apartmani, sobi - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 окт 17:18Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 20:08Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 18:23Apartman do ezero so pogled - Apartment at lake with view

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 09:32NOV-Apartman-Ohrid-POGLED na EZERO

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 09:31Smestuvanje Ohrid Centar do ezero-Accommodation by the lake

Smestuvanje Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata na...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 09:31Ohrid Centar Pogled na Ezero-Lake view accommodation

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


15 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 09:31Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 08:01Se izdava apartman vo Ljubanista - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 сеп 08:01Stan vo centar vo Ohrid na 80 m od setaliste na ezeroto

SE IZNAJMUVA APARTMAN TAMARA Sloboden termin od 30.08 do 03.09 4 n...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 сеп 21:21Apartman strog centar

-Apartmanot se naogja vo strogiot centar na gradot,na 100 metri od ez...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 сеп 11:22Stan za izdavanje Ohrid 《Biljanini Izvori》 2 spalni

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 сеп 08:20Apartman+NIKA+centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 сеп 17:45Apartmani Jovan, do postata kaj Kuba Libre(Havana)

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrogiot...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 сеп 09:32LUX APARTMAN CENTAR

Se izdava prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid, na 1 kat, so p...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 сеп 12:23Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 14:01Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 14:01Izvamuvame Dvosoben Apartman

Se iznajmuva nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor kl...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 10:42Студио за двајца

★ Издавам ново студио, одлично за парови, пријатели или соло патувачи...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 10:37Апартмани 1 мин до езеро и стар град

★ Издавам два скоро идентични апартмани во строг центар веднаш до гла...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 10:37Апартмани во строг центар

>> Издавам два апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на е...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 сеп 10:36Nov Apartman OHRID Centar -Pokraj Ezero na Plostadot

Nov Apartman Centar Pokraj Ezero na Plostadot na samo 50m od Ezeroto ...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 сеп 18:22Ohrid Smestuvanje Pogled na ezero - Lake View Accommodation

APARTMANI-smestuvanje centar na Ohrid vo miren i tivok ambient so POG...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 сеп 18:22SE IZDAVA STAN DE LUX VO STROG CENTAR NA OHRID

SE IZDAVA STAN DE LUX,NOVA GRADBA, VO STROG CENTAR, NA TURISTICKA, D...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 сеп 17:36APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 сеп 12:48Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 19:35Stan za odmor < Ohrid Biljanini Izvori > 2 spalni

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 17:43APARTMANI CENTAR OHRID

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 17:10Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 13:15ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 11:00Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 . OSOBI KAJ NOVATA AVT...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 сеп 09:05Se izdava stan najstrog centar

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok prestoj kapacitetot e 2+...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 сеп 20:02Se izdava stan

STROG CENTAR!!!!! Stanot e opremen so wifi I kabelska tv,klima


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 сеп 20:02Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centarot na gradot klimatiziran kapacitet 2+2cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 сеп 20:02Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам