Охрид
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT APARTMANI

Kompletno opremeni. Moznost za smestuvanje do4lica. Posebna spalna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 11:41Апартмани 1 мин до езеро и стар град

★ Издавам два скоро идентични апартмани во строг центар веднаш до гла...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 11:32Студио за двајца

★ Издавам ново студио, одлично за парови, пријатели или соло патувачи...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 11:32Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 10:44Apartmani Jovan, do postata kaj Kuba Libre(Havana)

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrogiot...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Охрид

Апартмани

24 ное 10:00Delux apartman strog centar do postata so garaza

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 09:59Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 09:04Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 06:51PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 20:19Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Stu...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Apa...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Apartments Nemo DeLuxe

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езе...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 15:57Издавам викендичка на само 4,5км од центарот на Охрид

Викендицата е во село Рамне, на само 4 километри од центарот на Охрид...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 13:00SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 10:40Издавам апартмани во Охрид

Апартманите се за 4 особи, секој апартман има посебно WC , интернет ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 ное 18:04Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 ное 14:57Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AV...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 ное 12:13Апартмани во строг центар

>> Издавам два апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на е...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 ное 09:42Iznajmuvam lux apartman strog centar so 2 sobi 4-5 lica

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, so kapacitet za 4 lica, lo...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 ное 20:46De lux studio apartman strog centar do postata

Iznajmuvam opremeni apartmani vo strog centar, na nekolku metri do pl...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 ное 20:46Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 ное 14:05Apartman - Studio vo strog centar

Se izdava Apartman studio vo strogiot centar na Ohrid 50m od chinarot...


23 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 ное 13:14DI ANGOLO Apartmani- Perfektna lokacija, luksuzno opremeni.

🏘 Apartmani Di Angolo, sovrseno mesto za prestoj vo centarot na gra...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 20:04KlISIJO APARTMANI so pogled na Ezero lokacija na pristaniste

Se izdavaat KLISIJO APARTMANI na sam KEJ Makedonija nekade na sredina...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 20:04Se iznajmuva stan strog centar

Stanot e klimatiziran i ima kapacitet 2+2 cenata e menliva vo zasisno...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 19:20Se izdava stan najstrog centar

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok prestoj kapacitetot e 2+...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 19:20Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 13:07Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 12:04Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 ное 11:54Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 16:08Izdavam Apartmani vo Ohrid centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 14:44Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54Se izdava stan

STROG CENTAR!!!!! Stanot e opremen so wifi I kabelska tv,klima


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 07:28Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centarot na gradot klimatiziran kapacitet 2+2cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 07:28LUX APARTMAN CENTAR

Se izdava prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid, na 1 kat, so p...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 ное 13:08Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 ное 11:14Se iznajmuva vo Ohrid centar 30 m do plostad

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 30 metri od...


19 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 ное 10:27Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам