Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani do ezero,opremeni so kunja,kabelska tv,wi fi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 фев 09:47Darija Apartments - City Square

Апартмани ДАРИЈА се наоѓаат до градскиот плоштад во Охрид со прекрасе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јан 10:09Villa Manteo

Vilata Manteo e kompletno nova villa i raspolaga so 8 moderno urede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 дек 20:49Vauceri Ohrid Apartmani Studia Sobi apartman soba

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


20 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 дек 19:16МОЖЕ со ВАУЧЕРИ во ОХРИД издавам АПАРТМАНИ во ЦЕНТАР

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 дек 11:01Апартмани за издавање

Се издава апартман во с.Коњско,Охрид со сопствена кујна,интернет,теле...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 дек 13:06OHRID APARTMANI DO EZERO

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР, ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА, КЛИМА , КОМПЛЕТ О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 ное 11:24Delux apartmani do postata strog centar Ohrid so garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 окт 10:45Lux apartmani strog centar, 80m do plostad i ezero so pogled

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 окт 09:15SE IZDAVA APARTMAN RAFTO VO OHRID KAJ BILJANINI IZVORI

SE IZDAVA APARTMAN KAJ BILJANINI IZVORI,CELOSNO OPREMEN,KUJNA DVE SPA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 сеп 11:00Villa Natali-Sobi -Apartmani

Locirana e na bregot od Ohridskoto ezero,kaj gradskata plaza.Raspolag...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 сеп 12:36apartmani

apartmanite i kamp-prikolkite se 10m.do ohridskoto ezero. opremeni so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 сеп 10:50APARTMANI VO NASELBA SV.STEFAN NA SAMO 5 METRI OD EZERO

SOBITE SE NAOGAAT NASPROTI HOTEL SILEK NA SAMO 5 METRI OD EZEROTO, SO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 сеп 16:43Stan vo Centar za 2 lica/par

Se izdava stan za dve osobi vo centar na Ohrid , 250m od Waikiki i ok...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 02:00Apartman JOVAN / Апартман ЈОВАН

Апартман Јован за 2-3 особи располага со сопствена бања, целосно ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 09:47Villa Kalina privatno smestuvajne

Se iznajmuva villa vo naselba elesec-20 metri od plaza Cena 100 evr...


100 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 23:43Апартмани Богданоски Охрид

Издаваме 5 комплетно опремени апартмани климатизирани со сопствено ку...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 13:00Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 08:21Се издава

Се издава целосно ново опремен апартман во Охрид. Апартманот се наоѓа...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09ODLICNO STUDIO CENTAR -DO POSHTATA

Studioto se naogja vo strog centar na Ohrid, vo zg. na Remis, na 1 ka...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 12:45Ohrid-nas.Daljan-izdavam apartman i studio 071-359-534

Vo naselba Daljan na 150 metri od ezeroto izdavam studio i apartman,c...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 07:13Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUSKA STA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 15:10ODLICNO STUDIO NA 5 MIN OD KEJ-BETI

Studioto se naogja vo naselba Ohridati, komplet opremeno, na prvi kat...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 11:31vo blizina na ezeroto.apartman,studio,sobi 071-359-534

aoartman,studio vo vlizina na ezeroto vo naselba Daljan 071-359-534


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 авг 15:45Издавам апартмани во Охрид на 10 мин.пеш од Охр.Банка

Издавам апартмани во Охрид. Секој апартман има посебно WC и кујна со ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 10:03MS Apartments & MS Studio - Ohrid

Апартмани и Студио за изнајмување во Охрид. Апартман 1 - строг цен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 23:03Apartmani vo Ohrid ,,,,,

zdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bli...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 13:04Atraktivni apartmani vo najstrog centar na Ohrid

Добредојдовте во нашите нови, убави студија, кои се наоѓаат во најстр...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 19:00Stan vo Ohrid, 2 lica

Se izdava stan za dve osobi vo centar na Ohrid , 250m od Waikiki i ok...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 13:11STROG CENTAR-LUX APARTMANI

Rasolagame so 2 Apartmasni vo strogiot centar na Ohrid. Imaat posebna...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 авг 13:46*Apartmani Four Roses vo centarot na Ohrid*

Апартмани ЧетриРози во центарот на Охрид! капацитет: 3+1+1 макс. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 авг 20:32*Apartmani Four Roses vo centarot na Ohrid*

Апартмани ЧетриРози во центарот на Охрид! Капацитет: 3 макс.гос...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 авг 20:31Apartmani i sobi vo strog centar , stariot del na Ohrid

Се наоѓаме во стариот дел на Охрид-на само 2 мин до центар, плоштад, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 јул 13:00****APARTMANI****

Izdavam pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so oprem...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 13:00***NOVO*** APARTMAN VO BILJANINI IZVORI

Apartmanite se naogjaat vo naselba Biljanini Izvori, na Bul. Turistic...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јун 13:59Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid koj se naogja vo novata zgrada na 5ti spr...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јун 11:42****APARTMANI****ekstra ceni

Se izdavaat pet kompletno opremeni apartmani i pet studia: klima,kabl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јун 20:54****APARTMANI ANJA**** strog centar so parking

Se izdavaat dva luksuzno namesteni dva apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јун 20:29****APARTMANI****

Se izdavaat pet kompletno opremeni apartmani i pet studia: klima,kabl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јун 20:00****АПАРТМАНИ ФИЛИП-Строг центар до езеро****

Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јун 19:30Страна 11 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам