Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани Деметра

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Ра...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јул 21:48Изнајмувам нов стан, апартман 55м2 во центарот на Охрид

Изнајмувам нов двособен стан,апартман 55м2. Станот располага со две д...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 јул 12:19Se izdava apartman vo Ohrid 075399611

se izdava apartman vo Ohrid 075399611


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јул 17:24APARTMANI SV. STEFAN

Odlicni apartmani i studija vo naselba Sv. Stefan, do Hotel Belvedere...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јул 11:01Комплетно опремени апартмани во Охрид

Комплетно опремени апартмани во Охрид, со кујна, посебно купатило, те...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 јул 16:54Apartman Forty Ohrid

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД АПАРТМАН FORTY На само 50 метри од "Г...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 21:40Apartman vo centarot na Ohrid

Се изнајмува апартман одма до Халкбанка 2минути до плоштад, со интер...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 11:34Izdavam apartman vo strogiot centar na Ohrid

Slobodni termini.29-31 juli....6-8 avgust i posle 22ri avgust...izmeg...


800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јул 07:38TURISTICKI STAN POZADI H. TINO

Stanot se naogja na mnogu atraktivna lokacija, na samo 30m. od gradsk...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јул 13:51Се издаваат апартмани во Охрид во стариот дел на градот

се наоѓа во Стариот град Охрид, само неколку минути пешачење од Саму...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јул 11:59GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD MAJ DO SEPTEMVRI SEKOJ...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 19:55Izdavam apartmani vo Centarot na Ohrid

Izdavam apartmani vo Centarot na Ohrid ( vednas pozadi Ohridska Banka...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јул 10:42ODLICNA VILA NA KRAJBREZIETO ****

Za nezaboraven odmor na krajbrezieto na Ohridskoto Ezero. Na samo 8km...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 13:26ODLICEN APARTMAN NA 50m OD KEJ ***

Apartmanot se naogja na 50m od gradskiot kej, vo blizina na Hotel Tin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 11:16NOVI*** ODLICNI STUDIJA 5 min od centar

Se izdavaat sosema novi studija vo centar na Ohrid, na 5 minuti od gr...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јул 11:13SE IZDAVA NOV APARTMAN.

Dvosoben apartman za 4 lica. kompletno opremeni kujna I kupatilo,pose...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 јун 15:25Apartmani DAC vo blizina na Hotel Milanium

Апартманите Дац се наоѓаат во непосредна близина на Х. Милениум Палас...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 јун 13:51NOV APARTMAN STAR GRAD

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јун 15:44ODLICNI apartmani vo CENTAR - 20 metri od kej

Se izdavaat odlicni apartmani vo strogiot centar na Ohrid, na samo 20...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јун 09:31Приватно сместување во Вила Стефан, Пештани

Вилата располага со 3 спални соби, една дневна со кујна, купатило, WC...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јун 13:26Se izdava stan pokraj ezero

***samo kratkorocno*** Ceni od 30 do 50€ evra vo zavisnost od per...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 јун 10:06Studia "Kate" strog centar do sudot

Izdavam 4 studia vo strogiot centar na gradot vednas pozadi sudot na ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јун 08:58Stan vo centar za 2 lica (par)

Se izdava stan za dve osobi vo centar na Ohrid , 250m od Waikiki i ok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јун 07:42Apartmani

Izdavam dva novi apartmani, 1 dvokreveten - 25 eur od den, Drugiot...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јун 18:44Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite( studijata )se opremeni so posebno WC,TV,internet,mini ku...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јун 14:33Trosoben apartman vo Ohrid

Se iznajmuva trosoben apartman vo Ohrid za odmor, vikendi, praznici. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јун 09:24APARTMAN-STAN DO HOTEL DIPLOMAT I MILENIUM

Izdavamapartman (stan) za turisti za dobar odmor. Dve spalni sobi, so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 мај 02:08Apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat apartmani vo strogiot centar na Ohrid, na samiot kej. Apa...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 мај 13:55Villa Redex

Villa Redex e locirana vo srceto na Ohrid vo stariot del od gradot. N...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 мај 06:29Se izdava apartman vo Ohrid

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID KOMPLETNO UREDEN SO KUJNA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 09:00Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 мај 17:10SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR

Apartmanot se izdava za 4 lica Povrisna 36 m2 i e sloboden za prie...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 апр 21:58IZDAVANJE APARTMAN VO CENTAR

Se izdava apartman vo strog centar do staro kino ,


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 апр 21:57Apartmani vo ohrid - extra lokacija

Se izdavaat apartmani so razlicni golemini vo kompleks park ( golden ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 апр 08:10Apartman Tine Ohrid- Centar

Луксузен апартмана во центар на Охрид, на само 2 минути од езеро, ко...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 апр 13:19SE IZDAVA APARTMAN

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID KOMPLETNO UREDEN SO KUJNA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 апр 15:08Se izdava stan vo centarot na Ohrid

Се наоѓаме во центарот на градот, веднаш наспроти пожарната. Станот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 апр 14:39Издавам апартман - стан во центар на Охрид спроти LC Waikiki

Издавам апартман - стан во центар на Охрид, веднаш спроти LC Waikiki,...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 мар 16:59Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 фев 09:20Welcome&Enjoy -Apartmani vo centarot na Ohrid

Apartmanite Se naogaat vo centarot na Ohrid ,do ezero ,do hotel Tino ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 фев 09:06Страна 10 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам