Кавадарци
                   
2791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 118D 143hp FACELIFT GERMANIJA

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT увезено од Германија вистинск...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Промовирано

VW TOURAN 1.9 TDI 105KS

VW TOURAN 1.9 TDI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO(2004)GOD; -FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:13AUDI A3 1.9 TDI 105KS SPORTBACK LED

AUDI A3 1.9 TDI 105KS SPORTBACK -GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:13SLEP SLUZBA

Slep sluzba 24/7 prevoz na koli kombinja i se ostanato cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Шлеп служба

Вчера 09:10Seat Leon 1.4tsi 125ks 2010

Se prodava Seat Leon 1.4 TSI/125ks 2010god., vo odlicna sostojba so p...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:54FORD FOCUS 1.8 TDCI

Se prodava ford focus 1.8 tdci 2002 Smeneto Rebrast kais Klinest kai...


1.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:45Aprilia RS 4 125

Aprilia RS 4 125 ABS Black Speed Kупена 2020 год нова со 0 км помина...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:04Prikolka

Se prodava prikolka vo odlicna sostojba. Novi gumi, instalacija, nov...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Кавадарци

Приколки

Вчера 06:37Fiat Fiorino - Kako novi,Registrirano so zelen karton

Fiat Fiorino 1.3 Multijet Servisirano se komplet. Vo odlicna sostoj...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 02:17seat cordoba

se prodava seat cordoba ,ne e registrirana,nov akumulator sdobar moto...


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 22:25***Dzip Sangyong Action 2007 god ***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes S...


5.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.800 €
Кавадарци

Автомобили

14 окт 21:40Poluprikolka Kipper Carnehl

Poluprikolkata e uvezena od germanija i e vo odlicna sostojba. 25m3 ...


15.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

14 окт 21:35Fiat doblo 1.3 maksi 2013

Kako novo redovno servisirano poveke infor 070 632 338 mozna e i zame...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

14 окт 21:12Kuka za kola za povejce vozila

Prodavam povejce kuki za koli Montaza so moja kuka Tel 075 945 034...


1.111 МКД
или предлог цена
14 окт 20:42Citroen zx moze i zamena za kola ili kombe

Prodavam citroen zx 1.9 dizel 95 god REGISTRIRAN PRED 1 mesec so nov ...


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 20:42Izrabotka na Prikolka za kola

Prodavam novi prikolki za kola gi pravam po vasa dimenzija cena po do...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

14 окт 20:41Odkupuvam kupuvam koli odkup na vozila

Kupuvam sekakov tip na vozila samo ispravni do 600 € Tel 075 945 0...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 20:41Bandazi so gumi za Suzuki(vitara,jimmy) Lada niva

Tel za kontakt 075/974-649


14 окт 20:20Gumi Pirelli P7 Cinturano

Tel za kontakt: 075/974-649


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
14 окт 20:20Mercedes 5*112

16ки 5 x 112 возени на Мерцедес Ц 2012та. **** цената е само за банд...


250 €
или предлог цена
14 окт 19:10BMW 118D 143hp FACELIFT GERMANIJA

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT увезено од Германија вистинск...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava Peugeot Partner 1.6 HDi Origin - 2009 god.

Voziloto e uvezeno od Belgija i plateni se site troshoci do registrac...


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4 Proizveden 2011g. Uvoz od Ger...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava Audi A6 2.0 2015 god.

Kolata e kupena od Porsche Makedonija Registrirana do Juni 2022 Vo...


24.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija i plateni se site troshoci do registrac...


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava Peugeot 308 1.6 HDi Tecno

Peugeot 308 1.6 HDi Tecno Proizveden: 2010 Prva registracija: 09/20...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Se prodava Audi A3 2.0 TDI Ambition 2008 god.

Uvezena od Germanija i se plateni site trosoci do registracija. Pove...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:37Prodavam

Prodavam pezo 308 2009 ates plin vo odlicna sostojba moze i zamena da...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 18:09Turbo od mercedes c220 cdi

Odlicna turbina c220 cdi po odlicna cena


100 €
или предлог цена
14 окт 17:59Iveco Stralis 450 Euro 5

Se prodava Iveco Stralis 450 EURO 5 .Kamionot e proizveden 2007 godin...


6.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Камиони

14 окт 17:48Mercedes A180 cdi

Se prodava Mercedes A180 cdi, uvezena e od Germanija i registrirana d...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Кавадарци

Автомобили

14 окт 17:48Bandazi 18 5x112 5x100

Bandazite se komplet so gumi


14 окт 17:40Bandazi 16 5x112 komplet so gumi

Za poveke inff 075311028


170 €
или предлог цена
14 окт 17:40Pioneer kutija za 12 inchen bass.

Se prodava Pioneer kutija za 12 inchen bass.


1.000 МКД
или предлог цена
14 окт 17:32Plastiki i Delovi za Citroen C4 2004/2010 Model.

Se prodavaat plastiki i delovi za Citroen C4 2004/2010 Model. Mehani...


По Договор
или предлог цена
14 окт 17:32Se prodava IMT 539

Se prodava IMT 539 proizveden 1997godina so 930 rabotni casa za pove...


5.000 €
или предлог цена
14 окт 17:12NEW APRILIA SXR 50 4T

NEW APRILIA SXR 50 4T достапна за десетина дена...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

14 окт 16:52МОТОСАЛОН АУТО Х & HAMACHI MODELS!

МОТОСАЛОН АУТО Х & HAMACHI MODELS!


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

14 окт 16:52МОТОСАЛОН АУТО Х & RKS KUBA MODELS!

МОТОСАЛОН АУТО Х & RKS KUBA MODELS!


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

14 окт 16:52Штил

Виљушкар штил 5т висина 5.8м Бензин плин 2012год 2000часа


14 окт 16:51HYUNDAI TUCSON 2008

⚫️Hyundai tucson proizveden vo Italija. ⚫️Kompletna dokumentacija na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 окт 16:07Страна 4 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам