Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам викендичка на само 4,5км од центарот на Охрид

Викендицата е во село Рамне, на само 4 километри од центарот на Охрид...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 13:00Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 ное 14:57Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 ное 11:54LUX APARTMAN CENTAR

Se izdava prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid, na 1 kat, so p...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 ное 13:08Apartmani/stanovi za izdavanje vo Ohrid

🚩🚩🚩SLOBODEN TERMIN POSLE 14 AVGUST🚩🚩🚩 .


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 ное 19:33Apartmani / Villa Kiril / Dolno Konjsko, Ohrid

Телефон: 071 563 484 (Кате) Се издаваат апартмани во Долно Коњско....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 ное 11:52Lux studia-apartmani Jovan strog centar do postata so garaza

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrogiot...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 ное 18:29PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 ное 13:00Izdavam Apartman strog centar Ohrid studio , stan

Апартманот Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езеро...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 ное 12:15Се издава на краток или подолг период

Стан со дневна и спална во строг центар се издава. Одлична опремено...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 ное 18:32ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 ное 10:28Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! Подеталн...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 ное 07:09Nova Godina Ohrid 3 noki dve lica 5400den

Nova godina vo centar na Ohrid na 50 metri do ezero i plostad 071 85...


5.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 окт 20:08APARTMANI CENTAR OHRID

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 окт 12:34Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 16:52Se izdava luksuzen stan vo Ohrid

Se izdava luksuzen stan vo Ohrid kompletno opremen so obezbeden parki...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 окт 14:48Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 окт 19:40Apartmani, sobi - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 23:04Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 13:02Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno ku...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 окт 09:26Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 окт 13:30Приватно сместување, студија во центарот на Охрид

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 окт 08:18Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33Apartmani vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:32Апартмани во близина на плажите Елешец и Лагадин

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 13:00Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 19:41Apartmani i studia vo Ohrid

Vo periodot od 26.07 do 07.08 2021 nema slobodni apartmani.Iznajmuvam...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 09:24Апартмани во Охрид - Demetra Apartments

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 22:57Privatno smestuvanje - Studio 1

Се издава студио во Охрид, кај Општата болница, во нас. Гоце Делчев. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 13:41Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 09:59Apartmani Elesec - Smestuvanje vo Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:14Sobi so kupatilo i pogled na ezero Ohrid 400 денари по лице

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:05Apartman OHRID

Se izdava apartman za podolg period od oktomvri zaklucno so juni 2022


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 14:42Apartmani, sobi - Elesec (Smestuvanje)

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 22:06se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 13:04Страна 5 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам