Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo strog centar na Ohrid

Се издава гарсоњера на прв спрат со лифт наспроти хотел нова ривиера,...


2 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 дек 08:55LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 дек 18:39Apartman Snezana 75m2 za max 5 osobi strog Centar Ohrid

Se izdava Apartman luksuzno opremen do Policiska stanica strog centar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 дек 11:01rooms apartments center ohrid

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 дек 17:58APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 дек 17:58Rabotime so Vauceri _Apartmani vo Strog Centar

Rabotime so Vauceri Koj gi Dodeli na Graganite vo Makedonija _Apart...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 дек 18:29Студио за двајца

★ Издавам ново студио, одлично за парови, пријатели или соло патувачи...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 дек 17:43DI ANGOLO Apartmani- Perfektna lokacija, luksuzno opremeni.

🏘 Apartmani Di Angolo, sovrseno mesto za prestoj vo centarot na gra...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 дек 14:20KlISIJO APARTMANI so pogled na Ezero lokacija na pristaniste

Se izdavaat KLISIJO APARTMANI na sam KEJ Makedonija nekade na sredina...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 дек 14:19Apartman - Studio vo strog centar

Se izdava Apartman studio vo strogiot centar na Ohrid 50m od chinarot...


23 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 дек 09:58* Lux Apartman vo Peshtani *

Apartmanot e lociran vo turistickata naselba Peshtani, vo nova zgrad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 дек 14:04* APARTMANI AXA *

* Apartman Axa 1 - raspolaga so dnevna prostorija, kujna, terasa, ba...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 дек 14:04Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 дек 08:14OHRID APARTMANI VO CENTAR

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ , КЛИМА ,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 дек 12:27Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 дек 12:07Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 дек 12:07Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOV...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 дек 09:30APARTMAN SO DVE SPALNI ZA 7 OSOBI

Apartman za 7 osobi so dve spalni sobi,odvojana kujna,golema terasa n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 дек 23:56Apartman vo Ohrid

Apartman so dve spalni sobi,kujna,wc,terasa. Pogoden za dobar odmor.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 дек 23:55Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 4" !!! Apartmanot e dvosoben so bracen krevet ...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 дек 18:22Викендица во Љубаништа

Поминете убави Новогодишни празници.Се издава вила во Љубаништа.Вилат...


80 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 дек 14:07Apartman vo centar kaj hotel Tino

Се издава стан во строг центар на Охрид. Локација: на само 80м од ке...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 дек 21:00Apartmani za izdavanje vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 дек 13:48СЕ ИЗДАВААТ СТАНОВИ; СОБИ И АПАРТМАНИ

Се издаваат студија, станови на перфектна локација во ОХРИД, за крато...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 дек 10:20Garsonjera Ohridati 33m2

Se izdava Garsonjera Ohridati Ohrid namestena komplet na prvi sprat s...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 дек 18:01Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 дек 10:37Smestuvanje - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 дек 10:37APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste 365 dena vo godinata vo KATEGORIZIRAN,NOV...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 дек 18:47se iznajmuvaat apartmani na kejot na ohridskoto ezero

apartmanite San&Mari se naogjaat pomegju Hotel Royal View i Hotel Tin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 дек 12:54Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 дек 15:43Apartman+NIKA+centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 дек 12:32Издавам апартман за кратки средби

Издавам апартман за кратки средби 078 249 759


999 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 дек 13:00Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AV...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 дек 16:36apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 20:53Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 11:00Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centarot, vo mirna i tivka ulicka. Apartma...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 10:46Apartmani Jovan, do postata kaj Kuba Libre(Havana)

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrogiot...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 10:00Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Stu...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Apa...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 ное 16:12Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам