Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUSK...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 јан 15:51Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 јан 13:21Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 јан 12:18Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 јан 08:27Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 13:41Издавам апартман во центар во Охрид - Стара автобуска

Издавам апартман во центар во Охрид - Стара автобуска, со 2 соби, ком...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 13:41SE IZDAVA NOV APARTMAN

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna) Poveke od 40m2na 1vi sprat. KOMP...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 13:20Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 12:39Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 12:39Smestuvanje Ohrid Centar do ezero-Accommodation by the lake

Smestuvanje Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata na...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 08:29Apartman Nov OHRID Centar -Pokraj Ezero do Plostad

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 08:29Ohrid Smestuvanje Pogled na ezero - Lake View Accommodation

APARTMANI-smestuvanje centar na Ohrid vo miren i tivok ambient so POG...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 јан 08:29Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јан 16:17Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 јан 11:43Apartmani & Studia

Se izdavaat apartmani& studia vo centarot na Ohrid vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 јан 20:20Odlicni Apartmani vo Ohrid

Prekrasni Apartamani, 150m od ohridskoto krajbrezje. Pogled na stadi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 јан 10:02Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 јан 10:20Ohrid Novo Centar Pogled na Ezero

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivo...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јан 12:13Ohrid Centar Pogled na Ezero-Lake view accommodation

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


15 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јан 12:12APARTMANI-OHRID-NA SAMIOT KEJ-Igor Cekredji

NAJUBAVI APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTO EZERO!!! NAJDOBRI APARTMAN...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 дек 12:52Апартман Плодин / Apartman Plodin

Se izdava stan Bul Turisticka 71, prv sprat Kapacitet: 6 lica Opr...


15 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 дек 10:44Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 дек 08:40Izvamuvame Dvosoben Apartman

Se iznajmuva nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor kl...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 дек 07:18Издавам апартмани во Охрид

Апартманите се за 4 особи, секој апартман има посебно WC , интернет ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 дек 00:09OHRID APARTMANI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 16:15APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 16:15NEW STUDIO 70m TO THE LAKE

izdavam studio odma pozadi hotel Tino


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 16:15NOV-Apartman-Ohrid-POGLED na EZERO

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 15:00Exclusive Apartman 30m od ezero do Hotel Riviera

Exclusive apartman kompletno i moderno opremen za max 5 osobi so besp...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 09:15Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 08:53Stan vo centar vo Ohrid na 80 m od setaliste na ezeroto

SE IZNAJMUVA APARTMAN TAMARA Sloboden za novogodisnite i boziknite ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 03:11Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 дек 02:56Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 дек 14:27LUX APARTMAN NA SAMIOT KEJ ****

Apartmanot se naogja na samiot kej na Ohrid, centar. Komplet opremen,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 дек 12:50Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBU...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 дек 08:51Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OREMEN APARTMAN ZA 4 do ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 дек 09:57Apartman vo Ohrid

Se izdava pomal stan za nova godina na samo 7min peski do strogiot ce...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 дек 22:11Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI (od 4 do10osobi) KAJ NOVATA AVTOBU...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 дек 20:25Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 дек 09:14ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 дек 13:17Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам