Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STROG CENTAR

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok period kapacitetot mu e ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јан 08:41Апартмани во строг центар

>> Издавам два апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на е...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јан 16:32Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јан 13:13Апартман во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јан 11:32Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јан 11:32Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јан 12:40Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata (vo centarot), vo mirna i tiv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јан 12:39Nov Apartman OHRID Centar -Pokraj Ezero na Plostadot

Nov Apartman Centar Pokraj Ezero na Plostadot na samo 50m od Ezeroto ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јан 12:21Smestuvanje Ohrid Centar - Accommodation Ohrid Center

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
35 €
Охрид

Апартмани

18 јан 12:21APARTMANI, STUDUJA, SOBI vo OHRID 30m do EZEROTO na kejot

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 јан 10:56SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 21:24SE IZDAVAAT APARTMANI

Kompletno opremeni. Moznost za smestuvanje do4lica. Posebna spalna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 19:20Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 17:43АПАРТМАНИ ROOM 88

❄ВОДИЦИ 2022 ОХРИД❄ ⛄🔴🟢🟤☃️🔴🟢🟤☃️🔴🟢🟤☃️🔴🟢🟤⛄ INSTAGRAM: @ro...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 16:02Izdavam Apartmani vo Ohrid centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 15:29Апартман First line

Се издава нов апартман во Пештани прва линија две тераси 5 метри од ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 13:51Apartman strog centar+parking

Dvokreveten apartman,ima wifi, electricen bokal za caj,fen,peskiri,k...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 јан 10:42Exclusive Apartmani so pogled na ezero sproti Riviera!

Exclusive apartmani kompletno opremeni so direkten pogled na ezero so...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јан 20:37PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 јан 16:09De lux studio apartman strog centar do postata

Iznajmuvam opremeni apartmani vo strog centar, na nekolku metri do pl...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јан 17:13Delux apartman strog centar do postata so garaza

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јан 17:13Apartments Nemo DeLuxe

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езе...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јан 14:57Издавам студија/соби во Охрид

<<<<< !!! КОНТАКТ ИСКЛУЧИВО НА 076 423 089 ( Весна ) !!! >> >>> <<...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јан 07:20Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 јан 02:36Se iznajmuva vo Ohrid centar 30 m do plostad

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 30 metri od...


19 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 јан 14:08SUPER STUDIJA VO STARA CARSIJA***

Se izdavaat odlicni studija na samiot vlez vo stara carshija, kaj Cin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 јан 16:25APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 јан 14:10Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Apartman

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јан 14:24Се издава Стан во Охрид

Станот се наоѓа во близина на градската болница на оддалеченост од 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 јан 13:59Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 јан 17:18Extra studija Jovan strog centar do posta 50m do plostad

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstro...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 јан 10:48Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јан 18:49Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јан 18:49Trosoben Stan za odmor vo Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid vo centar. Stanot ima dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 јан 17:34Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 јан 14:35Izdavam Apartmani vo Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јан 14:30Se Iznajmuva Strog Centar OHRID

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid, na samo 50 metri ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јан 14:30APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јан 14:14APARTMENTS VELA - Novo Trokrevetno Studio

Novo studio se izdava vo Peshtani, na samiot breg od Ohridskoto Ezero...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јан 14:14Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 3" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 јан 12:33Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам