758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 15:05



Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 14:41



Privatno smestuvanje - Studio 1

Се издава студио во Охрид, кај Општата болница, во нас. Гоце Делчев. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 13:41



Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 4" !!! Apartmanot e dvosoben so bracen krevet ...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 18:51



Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 3" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Охрид

Апартмани

06 окт 18:51



Kufer so trkala

Kufer so trkala Nov donesen od stranstvo


75 €
или предлог цена
06 окт 18:05



Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 11:30



Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 11:30



Apartman strog centar+parking

Dvokreveten apartman so poseben vlez do hotel Millennium.Ima wifi, fr...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 10:05



Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 09:59



Се издава на краток или подолг период

Стан со дневна и спална во строг центар се издава. Одлична опремено...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 08:41



Приватно издавање

Се издаваат студија и станови на одлична, перфектна локација во Охрид...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 окт 08:41



Apartmani vo strog centar na Ohrid

Се издава гарсоњера на прв спрат со лифт наспроти хотел нова ривиера,...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 окт 08:40



Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 окт 10:56



Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid vo blizina na Bil...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 23:37



Apartmani Elesec - Smestuvanje vo Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:14



Sobi so kupatilo i pogled na ezero Ohrid 400 денари по лице

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 23:05



Apartman OHRID

Se izdava apartman za podolg period od oktomvri zaklucno so juni 2022


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 14:42



Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 11:43



Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 11:43



Apartmani, sobi - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 11:38



LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 10:41



Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! Подеталн...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 08:15



Соби во центар на Охрид !

Соби и апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! П...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 08:15



Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 окт 07:54



Останато

Доколку ви е потребен личен возач јавете се поседувам автомобил


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 окт 23:42



Delux apartman strog centar do postata so garaza

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 22:20



Apartmani, sobi - Elesec (Smestuvanje)

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 22:06



Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 16:26



se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 13:04



IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT VO OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 12:19



Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 11:36



Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar V...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 10:31



Apartmani, sobi, studija - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 окт 09:57



Se izdavaat novi i moderni apartmani vo Ohrid

Se iznajmuvaat 9 novi i modereni apartmani kompletno uredeni,(4 stu...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 окт 21:37



Apartmani i sobi Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 окт 14:13



Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 400 ден. (зависно од видот н...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 окт 20:18



Apartmani, sobi - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 окт 17:18



Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 окт 11:11



Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 20:36



Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам