758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamp

Prodavam kamp vo Ohrid izvidnicki centar. Moze da se vidi koga sakate...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

12 окт 20:23APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste 365 dena vo godinata vo KATEGORIZIRAN i P...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 19:18SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 17:46Sobi i apartmani - Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:47Соби и апартмани Охрид

Собите и апартманите се комплетно опремени. Локација во близина на н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:46Se izdavaat Kujka/Sobi na podolg period

-Se izdava kompletno namestena kujka vo blizna na novata avtobuska st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:17Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 окт 13:01Apartmani, Studija - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 11:50Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 09:28Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno ku...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 окт 09:26Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 окт 13:30Apartments Nemo DeLuxe

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езе...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 окт 19:25Apartmani, sobi - smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 окт 16:56APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 окт 12:06Studija, sobi, apartmani - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 окт 09:50Приватно сместување, студија во центарот на Охрид

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 окт 08:18Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:33Apartmani vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 15:32Апартмани во близина на плажите Елешец и Лагадин

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 13:00Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 11:20Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 11:20Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Stu...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 11:20Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Apa...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 11:20Se iznajmuva vo Ohrid centar 30 m do plostad

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 30 metri od...


19 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 окт 10:16Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 19:41Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 17:25Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 окт 17:19Apartmani za izdavanje vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 17:19Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 окт 17:19Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 2" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Охрид

Апартмани

08 окт 13:11Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 11:07Extra studija Jovan strog centar do posta 50m do plostad

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstro...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 10:16Apartmani i studia vo Ohrid

Vo periodot od 26.07 do 07.08 2021 nema slobodni apartmani.Iznajmuvam...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 09:24Izdavam Apartmani vo Ohrid centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 09:23Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 05:06Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 окт 05:06Апартмани во Охрид - Demetra Apartments

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 22:57STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 16:34Апартман во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 окт 15:40Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам