758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:41Apartman - Studio vo strog centar

Se izdava Apartman studio vo strogiot centar na Ohrid 50m od chinarot...


23 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25 €
Охрид

Апартмани

Денес 09:41Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:37ZA VAS PRIJATEN ODMOR!

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 00:33Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 23:33Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:40Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:07****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:06Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:24Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:18SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:14PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:12Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:05Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:03Соби и апартмани Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:42Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:37APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini ⛱️⛱️⛱️ Septemvri, Oktomvri..... Od 01.09.2021 s...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:43Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:28Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:28Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:08Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:06Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 08:38APARTMANI, STUDUJA, SOBI vo OHRID 30m do EZEROTO na kejot

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
10 €
Охрид

Апартмани

Вчера 08:37Iznajmuvame APARTMANI vo Ohrid na bregot od EZEROTO

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
10 €
Охрид

Апартмани

Вчера 06:44Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 01:54Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 окт 21:12Villa Kliment privatno smestuvanje vo Pestani

Privatno smestuvanje sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupati...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 окт 17:33****APARTMANI****ekstra ceni

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 окт 17:02Se izdava luksuzen stan vo Ohrid

Se izdava luksuzen stan vo Ohrid kompletno opremen so obezbeden parki...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 окт 16:15Izdavam Apartmani vo Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 окт 15:22Апартман во Св. Стефан, Охрид / Apartman vo Sv. Stefan Ohrid

Издавам апартман - студио - од 35 м2 во населба Св. Стефан, на 200 ме...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
Охрид

Апартмани

14 окт 15:09OHRID vo strogiot CENTAR pokraj ezero APARTMANI i STUDIJA

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
10 €
Охрид

Соби

14 окт 10:53Apartmani, sobi - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 23:04Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 13:02Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 окт 10:36Prevoz

prevoz na patnici so kombina; 18+1


1 €
или предлог цена
13 окт 09:23Prevoz na patnici

vrsam prevoz na patnici so kombe ;


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

13 окт 09:23Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
10 €
Охрид

Апартмани

13 окт 08:13Apartmani, sobi - smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 22:01Kamp

Prodavam kamp vo Ohrid izvidnicki centar. Moze da se vidi koga sakate...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

12 окт 20:23Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам