Цела Македонија
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.5 км од центар во мирна и чиста околина


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:55apartmani--studio --biljanini izvoroi.

izdavam opremeni studia kaj sportskiot centar bijanini izvori .ima 2k...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:53izdavam soba za zenski lica ucenicki studentki

izdavam soba za liucenicki studentki specijalizantki blizu drzavna bo...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 21:58Ohrid-Iznajmuvam studija AMIGO vo centarot na gradot

Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:36Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:50Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:34Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:34SOBI/////APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI POGLEDNETE JA I STRANATA NA FACEBOOK POD IM...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

Вчера 17:40Охрид-соби за туристи на плоштад

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни со...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:25SE IZDAVAAT OPREMENI SOBI I APARTMANI VO CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:11IZDAVAM SOBI I APARTMANI NA SAMO 5min OD CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:10Izdavanje Sobi

ЈАВУВАЊЕ од 08 до 22h na ovaj br👇👇 Info samo na ovaj broj 👉078285...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:34Se izdavaa Studia-Sobi

ЈАВУВАЊЕ ОД 08 до 22h 👇👇👇 Info samo na ovaj br: 👉078285276 👈 S...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:32ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:08Sobi Trpejca do Plaza

Se izdavaat sobi vo Trpejca, prv red do plaza.


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Соби во Центарот на градот Охрид

Соби за изнајмување во центарот на градот Охрид блиску до гимназијата...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:28Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:18SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:34SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:59Вила Стивен -нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:52Соби во центар на Охрид !

Соби и апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! П...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:11Охрид- издавам студија во центарот на градот,цена поволна

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:51Studija i sobi s.Trpejca

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezer...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:40Izdavame sobi vo mavrovo na 100m od ski centarot

Izdavame kompletno opremeni sobi vo Mavrovo.Se naogjame na najdobra l...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

17 јун 22:10SOBI ZA IZDAVANJE VO TRPEJCA (rooms for rent)

NOVO VILA DOBRARUZA. Se izdavaat sobi vo Trpejca na odlicna lokacija ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 21:00Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi vo stariot del na Ohrid.


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 18:56Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

17 јун 17:27Sobi vo Ohrid

Rezevirana od 30 juli do 5 avgust..Se izdava 4 krevetna soba so...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 17:05izdavam povolno sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid 350 od avtobuskata stanica vo pravec na centar....


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 13:44Se Izdavaat Sobi vo s.Pestani

ЈАВУВАЊЕ ОД 08до 22h👇👇👇 Info samo na ovaj br :👉078285276 👈 Se ...


3 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 12:58APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste vo kategoriziran nov objekt so najmnogu z...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 10:44STUDIJA I APARTMANI = O H R I D

KOMPLETNO OPREMENI [ WI-FI,CABLE TV,MINI KUJNA,KUPATILO,TERASA KLIMA]...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 09:26Сместување во Центар Охрид. (ВАУЧЕР за Туризам се прифаќа)

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 400 ден по особа (зависно од ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 09:03Соби во Претор / Sobi vo Pretor

Локација: вилска населба Претор, со прекрасен поглед на преспанско ез...


800 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

17 јун 08:15Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 400 ден по особа за месец јун...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 23:02SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 16:33Apartmani vo centar na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite se opremeni so posebno WC,TV,internet, mini kujna,obezbed...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 15:12Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиo и апартмани во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 15:11Se Izdavaat Sobi vo s.Peshtani Ohrid.

Јавување од 08 до 22h!!!!! 👇👇 Info samo na Ovaj br 👉078285276 👈 ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јун 14:42Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам