10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter 500GB Hdd,6GB Ram...

Se prodava komplet desktop kompjuter so ili bez biro za komplet grati...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28i3 Budget Gaming

Kukisteto e vo odlicna sostojba, koristen nekolku godini vo domasni g...


8.000 МКД
или предлог цена
14 јун 09:51eth rig miner mining etc raven 4gb

prodavam koristeni rigovi so 4 gb 1.rig so karti asus rx 570 4gb x 6...


1.600 €
или предлог цена
11 јун 10:05eth rig miner mining

prodavam rigovi 1. GPU msi armor rx 580 8gb x 6 karti maticna asroc...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
09 јун 20:48Dell Optiplex 3040 + монитор HP 23 inch

КОМПЈУТЕР комплет - Dell Optiplex 3040 Монитор HP ZR2330w 23 inch (...


249 €
или предлог цена
07 јун 17:45dekstop kompjuter

maticna ddr 2 ssd 465 gb i hdd 238


7.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Десктоп компјутери

08 мај 16:55miner eth rig RIG

prodavam koristeni rigovi 1.RX580 msi armor 8gb x6 asrock BTc +pr...


3.500 €
или предлог цена
- 56 % Попуст
8.000 €
26 мар 22:07kompjuter i3 + monitor 22"

Se prodava kompjuter i 22" monitor BenQ MB: Gigabyte H81 CPU: i3 ...


18.000 МКД
или предлог цена
15 окт 11:09AMD FX4100 bez hdd

AMD fx-4100 MB 8 Gb ram DDR3 450w psu


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:41Se prodava komplet cel desktop

Graphic: Nvidia GeForce 210 Processor: Intel Core(TM)2 CPU 4300 1.80...


250 €
или предлог цена
15 фев 21:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам