114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat telefoni !

Nokia 3310 cena 800 den. Ostanatite po 400 den. Kontakt 077/649-550


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:19HTC U11

Se prodava HTC U11 kako NOV!! Od prv den koristen so zastitno stakl...


9.000 МКД
или предлог цена
16 јун 22:03[ZAMENUVAM]Samsung Galaxy S20 Plus ZA OnePlus 8 Pro ili 9

Telefonot odi so kutija i site originalni dodatoci. Kupen e od Setec ...


1 €
или предлог цена
15 јун 11:57Samsung galaxy A12 nov

Se prodava Samsung galaxy A12. 4 giga ram, 64 memorija. Vo top sostoj...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
14 јун 19:08Samsung a50 vo odlicna sostojba

Koristen so Maska i Staklo celo vreme. Davam gratis neiskoristena mas...


120 €
или предлог цена
14 јун 09:51ZAMENA ZA TELEFON

Se prodava ASUS FX502VM Intel Core i7 7700 3.8GHZ NVIDIA GTX 1060 ...


550 €
или предлог цена
13 јун 16:24BARAM MATICNA ZA IPHONE 8 PLUS

Ispraven i bez icloud


4.000 МКД
или предлог цена
11 јун 12:23Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e mnogu malce koristen i e vo odlicna sostojba. Donesen od ...


8.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мобилни телефони

28 мај 23:28Nokia N95 prfekten

Se prodava Nokia N95 vo perfektna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 15:17Se prodava NOKIA C3-01)

1.Se prodava NOKIA C3-01 metalna-inox maska.telefonot e kako nov bate...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 11:29Iphone SE 2020

Se prodava iphone se 2020 telefonot e staklo kako nov sleduva so orig...


270 €
или предлог цена
16 мај 20:06Prodavam ili menuvam redmi s2

Maksimalno zacuvan moze i zamena za cat


4.500 МКД
или предлог цена
11 мај 07:29Kupuvam cat s 50 so zdrav ekran drugoto ne e bitno

Kupvam cat s 50 so zdrav ekran moze i samo ekran moze i cel


1.000 €
или предлог цена
30 апр 06:42A1 Alpha 20-2 godini garancija neotpakuvan

A1 Alpha 20 Zemen od A1 pred 2 dena poradi obnova na dogovor.


7.000 МКД
или предлог цена
21 апр 21:13Samsung galaxy s20 plus eftino

S20 + so 6 meseci garancija Rozeva linija na ekanot se gleda na slik...


235 €
или предлог цена
14 апр 19:32Huawei P8 Lite

Se prodava Huawei P8 lite


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 08:22Mobilen telefon LG L70

Se prodava LG L70 odlicno zacuvan mobilen telefon vo bela boja. Bater...


2.200 МКД
или предлог цена
07 апр 18:37Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Se prodava Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060 Duos Black. Telefonot ...


2.600 МКД
или предлог цена
07 апр 18:37samsung galaxy s6 edge

telefonot e nov samo ne mu rabotii mrezata za karticka odzadi na kapa...


4.500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мобилни телефони

23 мар 16:08Honor 8x kako nov!

Broj za kontakt 078-923-577 Cenata ne e fiksna!!!


7.500 МКД
или предлог цена
14 мар 13:42Se Prodava Samsung Galaxy A41 vo Top Sostojba

Telefonot e isto kako na slikite i e vo top sostojba fabricka sostojb...


8.500 МКД
или предлог цена
14 мар 12:19Samsung Galaxy S10 koristen

Se prodava Samsung S10, crn, so prostor za dve sim karticki i odlicno...


300 €
или предлог цена
12 мар 10:29Galaxy S10+

Se prodava Samsung s10+


400 €
или предлог цена
06 мар 13:35Samsung A6 plus

Se prodava Samsung A6 plus DUOS verzija,telefonot se ushte pod garanc...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Samsung A50 kako nov 128 Gb

Se prodava Samsung A50 128 GB 4 ram orignal ekran SuperAmoled, maxima...


7.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Samsung

Tel 078440489


6.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мобилни телефони

22 фев 20:06IPhone 8plus

Се продава IPhone 8plus. Без гребнатинка со него следуваат кутијата ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мобилни телефони

15 фев 22:30Blackview bv 9600

Telefonot e glanc nov bez grebka vodootporen,otporen na udari,corning...


180 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мобилни телефони

14 фев 13:23Huawei Mate 10 Lite

Telefonot e vo odlicna sostojba, raboti na site mrezi


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:43Alpha a 20 glanc neotpakuvan

Tel e glanz nov so 2 god pismena garancija Raboti na site mrezi neot...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 12:10iphone 6S plus

se prodava tel iphone 6s plus neverlock gold.telefonot e vo ispravna ...


9.000 МКД
или предлог цена
17 јан 13:14Samsung Galaxy A5(2017)

Одлично сочуван, без оштетувања. Со оригинален полнач и маска.


6.000 МКД
или предлог цена
13 јан 15:47Se Prodava Samsung Galaxy A41

Telefonot e isto kako na slikite so mala grebnatinka na ekranot od le...


9.000 €
или предлог цена
10 јан 15:50Oneplus 6 - 6GB RAM 64GB Internal storage

Koristen so originalna maska i tempered glass, Android 10 Oxygen OS, ...


15.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мобилни телефони

02 дек 21:26Се продава iPhone 8 Plus 256 GB Neverlock

Се продава iPhone 8 Plus 256 GB Neverlock Екстра сочуван. Купен од ...


350 €
или предлог цена
20 ное 08:38Prodavam Telefon

Prodavam telefon Samsung Note 9


200 €
или предлог цена
01 ное 00:09Iphone 7+

Se prodava iphone 7+ celosno zacuvan koristen 11 meseci


300 €
или предлог цена
10 сеп 16:06Samsung Galaxy A41

Се продава нов само активиран Samsung Galaxy A41, купен од Телеком пр...


11.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:06IPHONE 7 PLUS 32GB

Se prodava Cena 280 evra fiksno Info na tel 070491511


280 €
или предлог цена
08 сеп 01:05Samsung A5 2017

Се продава многу зачуван телефон. Повеке инфо: https://m.gsmarena.co...


7.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 23:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам