Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za sadenje

Se prodava masina za sadenje proizvedena 2002 god MAS-Horticulture za...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:30Original rezervni delovi za Toma Vinkovic i Motokultivatori

VRSIME PRODAZBA NA ORIGINAL REZERVNI DELOVI PO SUPER CENI ZA SITE MO...


1 €
или предлог цена
10 јун 14:11MENUVAM VOLVO XC90 ZA TRAKTOR

MENUVAM DZIP VOLVO XC90 DIZEL 2007 g. ZA TRAKTOR IMT 533,539 SO VASA ...


9.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

30 мај 20:55Трактор Зетор 35кс

Продавам трактор Зетор (zetor) 35кс со компресор, увезен е од Грција ...


1.999 €
или предлог цена
27 мај 18:34BANDAZI ZA TRAKTOR SO GUMI 16 .9 - 28

Bandazite se vo dobra sostojba,odgovaraat za 558,560 ,577 ...


1 €
или предлог цена
15 мај 18:17ZA HIDRAULIK- TRAKTOR-M.F.-155-135 MODEL

SE PRODAVA PO DOGOVOR JOVAN-075-304-226


1 €
или предлог цена
11 мај 22:42Мотокултиватор ИМТ со сите приклучоци-екстра!

Култиватор е комплетно функционален ( пали-вози), малку користен, со ...


670 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
690 €
30 апр 13:39Atomizer - Prskalica za Toma Vinkovic 200L AGROMEHANIKA

Atomizer - Prskalica za Toma Vinkovic 200L na AGROMEHANIKA KRANJ vo o...


27.000 МКД
или предлог цена
16 фев 15:03NAJGOLEM IZBOR NA NOVA PRIKLUCNA MEHANIZACIJA

GOLEM IZBOR NA PRIKLUCNA MEHANIZACIJA KREDIT PREKU CENTRALNA KOOPERA...


1 €
или предлог цена
10 дек 19:00BATERISKI NOZICI

NAJGOLEM IZBOR NA BATERISKI NOZICI


1 €
или предлог цена
10 дек 19:00BATERISKA NOZICA ZA KROENE INFACO

najpoznatiot svetski brend na bateriski nozici Infaco


По Договор
или предлог цена
09 дек 13:46NOVI TRAKTORI SAME

NAJGOLEM IZBOR NA NOVI TRAKTORI SO SORABOTKA PREKU CENTRALNA KOOPER...


1 €
или предлог цена
09 дек 13:46TRAKTOR DONG FENG SO PREDEN POGON 8000EVRA

TRAKTOR DONG FENG SO PREDEN POGON 8000EVRA KREDIT PREKU CENTRALNA KO...


8.000 €
или предлог цена
23 ное 17:35NOVI TRAKTORI

Novi traktori


1 €
или предлог цена
23 ное 17:35Taniraca 28 diska

Taniraca 28 diska Vo odlicna sostojba POVEKE INFO NA TEL: 070530067 P...


2.100 €
или предлог цена
10 ное 12:11Bateriska nozica

Bateriska nozica od italijanski brend DAL DEGAN


1 €
или предлог цена
07 окт 22:22Ford

Remontiran komplet so novi gumi.


1 €
или предлог цена
03 окт 08:34FERGUSON 533

Pali vozi >>>broj za kontakt 071917699 Dusko<<<


2.200 €
или предлог цена
01 окт 17:04NOVI TRAKTORI DEUTZ

NAJGOLEM IZBOR NA TRAKTORI DEUTZ


По Договор
или предлог цена
20 сеп 22:00FORD 300 / IMT 533

Se prodava FORD 3000 I IMT 533 prv gazda moze zamena za kola


33 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

08 сеп 14:06New holand 15 30

Se prodava kombajn new holand.za podetalni informacii na telefon 0712...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Земјоделски возила / Комбајни

24 јул 11:23Se prodava cena po dogovor

Cena samo na tel078885377


1 €
или предлог цена
13 мај 16:22VODNA PUMPA водна пумпа

ВОДНА ПУМПА VODNA PUMPA ZA KARDAN SO POVEKE PRIKLUCOCI ZENA PO DOGOVO...


10.000 €
или предлог цена
30 апр 23:35Traktorska prikolica za drva

Se prodava traktorska prikolica za drva so nosivost 15t. Poveke infor...


1 €
или предлог цена
14 апр 13:00Тракторска кабина

Продавам тракторска мкабина.Цена 13 000 денари


13.000 МКД
или предлог цена
15 мар 17:32Bateriska nozica

Novi bateriski nozici po najeftina cena vo makedonija so edna godina ...


700 €
или предлог цена
28 јан 10:05Stayer 650

Se prodava traktor stayer 650 ,4x4,servo volan,kocnici na site 4 trka...


По Договор
или предлог цена
14 јан 21:54AKCIJA NOV TRAKTOR DEUTZ ZA 8000EVRA

SERIJA 3042 KREDIT PREKU CENTRALNA KOOPERATIVNA BANKA NA 3 I 4 GOD S...


8.000 €
или предлог цена
21 дек 07:32Masina kobinirka

Kombinirka mio standard za melenje, ronenje pcenka, cirkular abriht, ...


1 €
или предлог цена
14 дек 14:41KOSACKA ZA TRAKTOR(ispravna)

Kosacka za Traktor!! Барајте само: 072/546-495(viber) Krste!!


По Договор
или предлог цена
26 ное 14:24Baliracka

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 07:11Се продава половен трактор Тома Винкович тип TV-418

Се продаван половен трактор во одлична состојба. Цена по договор


1 €
или предлог цена
16 јул 20:29Se prodava Fiat Agrifull

Se prodava Fiat agri full 90 so turbo vo dobra sostojba 4 novi gumi ...


4.000 €
или предлог цена
25 мар 20:05NOVI TRAKTORI PREKU IPARD PROGRAMA

NOVI TRAKTORI OD SVETSKI POZNATI MARKI SAME DEUTZ TUMOSAN LOMBAR...


По Договор
или предлог цена
09 јан 08:11lambordzini-grand pri

gorina na proizvodstvo2006, 75000rabotni casovi,vo zemjodelstvo ne ko...


18.000 МКД
или предлог цена
02 јан 22:30NNOVI TRAKTORI SAME I DEUTZ PREKU PROGRAMA ZA 9000 EVRA

NOVI TRAKTORI SO GERMANSKI KVALITET OD 9000 EVRA POSREDUVAME ZA VAD...


9.000 €
или предлог цена
31 окт 17:33IMT 558

Traktor IMT 558


3.500 €
или предлог цена
31 окт 14:07Prodavam traktor vladimirec Po povolna cena

Traktorot e pali vozi ima I plugovi so nego informacii na 078328023 l...


1.100 €
или предлог цена
31 мај 10:49Agregat za navodnuvanje TORPEDO 60ks vozdusno ladenje

Agregat za navodnuvanje Torpedo 60ks vazdusno ladenje so trostepena p...


1 €
или предлог цена
14 мар 10:46se prodava traktorce MITSUBISHI

se prodava traktorce marka mitshubishi so tri klipa i jacina 30 konj...


2.000 €
или предлог цена
18 фев 14:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам