Гевгелија
                   
621 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 90ks REGISTRIRANO *EKSTRA SOSTOJBA*

Fiat idea 1.3 66kw 90ks Regiatrirano do krajot na dekemvri 2021 Sm...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:07Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran -4novi gum...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 03:03BMW X3 2.0-150ks 2006год

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 01:35SE PRODVA OPEL OMEGA 2.0 DTI REDIZAIN !!!

Se prodava Opel Omega 2.0 DTI mnogu socuvana 2001 god Redizain ...


2.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:49MAZDA 6 GTD PERFEKTNA

Mnogu socuvano karoseriski i enterierno Motor, menuvac, prednica odl...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:18SEAT LEON 1.9 105 ks. 2009 SPORT

Maksimalno socuvano vozilo. Nov uvoz od Holandija. Doneseno so vozen...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:18VW PASSAT 1.9 TDI

VW passat 1.9 tdi Kompletno servisiran 4 novi letni gumi 4 novi zims...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:07Range Rover Sport 2015 3.0 tdv6

Range Rover Sport, 2016 3.0 258ks 120000km redovno servisiran vo odli...


44.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:12OPEL CORSA 1.2 BENZIN FABRIKA VO TOP SOSTOJBA BEZ DENAR VLOG

Prodavam opel korsa 2004 god 1.2 benzin reg servisirana pred 10 dena ...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:03Audi A4 2.0 TDI moze i zamena

Registrirena cela godina Novi gumi Servisirena Maksimalno zacuvana...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:11Bmw 740d Xdrive

MK TABLI Full oprema


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:35Golf 5 2.0 TDI

Prodavam Golf V 2.0 TDI 140ks vo ekstra sostojba i solidna oprema reg...


4.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26VW GOLF 5 NEUVEZUVAN

Se prodava Golf 5 vo odlicna sostojba 1.4 benzin oktomvri 2008 god n...


4.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 15:28Fiat Bravo 1.9jtd 2000

Se prodava Fiat bravo 1.9 jtd 2000 godina Registriran cela godina do...


1.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.150 €
Гевгелија

Автомобили

17 јун 14:10Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2013 godina praven ful servis smeneto lamela po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 13:01Peugeot 307

Se prodava peugeot 307 2006 ta godina1.4 beznin nema plin kolata nee ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 13:01Se prodava Fiat Croma 1.9 multijet 150ks

Se prodava Fiat Croma 1.9 multijet 150ks, registrirana do 07.12.2021,...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 12:42Volvo S60

Volvo S60 2.0 D3 163ks Oprema: Radio CD/AUX/USB Bluetooth Tem...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 12:07Mercedes ML

Mercedes ML 4 matic


9.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

17 јун 12:05Nissan Qashqai +2

Nissan Qashqai +2 1.5dci 2009 godina so panorama Moze i zamena


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гевгелија

Автомобили

16 јун 22:10Isuzu 3.1 D 4x4

Isuzu 3.1 D 4x4 vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 22:10Volkswagen Touareg R5

Volkswagen Touareg 2.5tdi 2003 godina vo odlicna sostojba Moze i zam...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 22:10Se Prodava Kia Soul 2009god

Kia Soul 2009god 1.6 crdi 128ks Kolata e full oprema vo ekstra sost...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 16:46Hyundai Matrix

Hyundai Matrix


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 12:34OPEL CORSA C 1.3 CDTI 90KS 6 BRZINI.

🆕OPEL CORSA D 1.3 CDTI 90KS. 6 BRZINI. 2007GOD. .⚠️175 000KM.⚠️ SER...


3.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 11:52OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 125KS NOVIOT MOTOR 2008GOD FACE LIFT

OPEL ASTRA H COSMO 1.7 CDTI 125KS NOVIOT MOTOT 10ti mesec 2008GOD F...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 11:52SEAT IBIZA FR PANORAMA 1.9 TDI 105KS 2010 GOD.

SEAT IBIZA FR 1.9 TDI 105KS. 2010 GOD. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOS...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 11:52GOLF 5 1.9 TDI 105KS 6 BRZINI 2007

GOLF 5 1.9 TDI 105KS 6 BRZINI. 11ti mesec 2006 GOD. VOZILOTO E UVEZEN...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 11:52OPEL COMBO (patnicko)

Vo odlicna sostojba Klima (odlicno ladi) 1.7cdti dizel Registracij...


2.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 11:40BMW 120d 177ks 2007 EXTRA !!!

EKSTRA CENA ZA KESH!!!!!! MOZNA ZAMENA! Se prodava BMW 120d, 2.0 so 1...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 08:49Peugeot 308 1.6hdi

Peugeot 308 1.6hdi 66KW 90HP Smenet rebrast kais pred 1000km. Naprav...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Гевгелија

Автомобили

16 јун 03:37AUDI A4 benz plin

Servis pred 1000km Klima(raboti) 150ps 2.6 Gumi ekstra Prednica s...


1.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 17:08Mercedes C220 Socuvan i graziran

Se prodava Mercedes C220 mnogu socuvan i graziran so novi gumi . Koj ...


4.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

15 јун 17:05Opel Astra 1.9CDTI 150KS NAVI

Модел: Opel Astra Произведено: 2005 Гориво :Дизел Мотор: 1998 cm³...


3.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.200 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

15 јун 15:48Се продава Ford Mondeo 1.8 TD со CHIA

Се продава Ford Mondeo 1.8 TD 1998 многу добро сочуван со најдобрата ...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 14:58Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 14:57Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Buba 2.0 1999 година, 85kw(115ks) со АТестиран ...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 14:57Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 11:51W PASSAT 2.0 TDI 2005GOD

W PASSAT 2.0 TDI 2005GOD. 💥262 000 💥KM. ORIGINALNI SERVISNA KNISKA...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 09:59W PASSAT 2.0 TDI 140KS. 126 000km

W PASSAT 2.0 TDI 140KS 2005GOD. ⚠️⚠️126 000km⚠️⚠️ NAJOPREMEN MODEL, K...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 09:59Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам