Гевгелија
                   
256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 јун 01:32Промовирано

Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Se izdava Karaorman Gevgelija

Se izdava za se....210m2 pokrieñ brisen prostor so plac 2200m2


210 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 11:29ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен преми...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 11:1212000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 23:57Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 12:20atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 11:13Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 11:13Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асфалт по...


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 08:30Se prodava niva vo Nov Dojran

Do nivata ima voda i struja


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 08:28NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGAS...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 08:27PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na s...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 08:27Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 03:04Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


29 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 03:03Atraktivni placevi vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


45 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 01:35Plac so karabina Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac vo ...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 01:00Placevi vo s.Nikolic Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 00:54Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodava zemjiste kaj Acikot, blisku do ezeroto. Cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 18:09Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 07:50Plac vo centarot na Nov Dojran

Plac e so plateni komunali i cis imoten list mnogu eftino


11.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 07:49Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 07:49Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 07:47Плац во село Богородица

Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со ...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 00:42Градежно земјиште со 4 маркици за градба

Се продава плац со 4 маркици за грабда на индивидуални стамбени објек...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 12:12SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 јун 01:32СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5327 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 јун 14:31Plac 1100м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


13 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 12:12Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


35 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 12:12Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


3.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 11:36Niva/Plac pred Nikolik Николиќ

Prodavam plac/niva pomegju Nov Dojran i Nikolik izleguva na ezero, mo...


7 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 11:36СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ДО РЕСТОРАН ЈАВОР ВО МРЗЕНЦИ

Се продаваат парцели градежно земјиште во с.Мрзенци со вкупна површи...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јун 19:19нива/плац

Се продава нива-плац во КО Мрзенци покрај патот Гевгелија-Негорци поз...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јун 13:00Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јун 12:34Plac(Zemjishte) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic, ima voda, struja i pat. Idea...


19.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 јун 17:41SE PRODAVA PLAC VO NOVO KONSKO(Gevgelija) - 1465 m2

Parcela 156/2 - 537 m2 Parcela 156/3 - 506 m2 Parcela 156/4 - 422 m...


18.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 јун 13:04Prodavam atraktivna parcela

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarn...


150 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 јун 07:20Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


2.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јун 19:07Se prodava niva

Se prodava niva na asfalten pat Povrsina 7800 m2 Na samiot pat kon...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 22:41Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran 0d 7383 kvadrati blizu do ezeroto k.p 1...


1.234 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 20:07Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na Simov Bogdanci 2129 m2


3.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 15:17PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE NA GRANICEN PREMIN BOGORODI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 10:40Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам