Гевгелија
                           
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во центар - Гевгелија

Се продава или издава деловен простор во строг центар на Гевгелија на...


170 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

Vo centarot na Star Dojran

Se prodava dukan vo centarot


40.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

16 јун 07:50Деловен простор

Се продава деловен простор на улица железничка Џоко 077656252 Џоко ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

15 јун 23:39Dukan na atraktivna lokacija .

Dukanot e klimatiziran!


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

27 мај 14:17Deloven prostor Vo centarot na Gevgelija

Izdadeno. Deloven prostor Kompletno renoviran Vo centarot na gevgelij...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

23 мај 10:53СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор е на фреквентна улица, 140м2, на 2 нивоа. Има два в...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

20 апр 16:03Se izdava Objekt Dukan pod kirija so apartman

Se izdava Objekt Dukan pod kirija so apartman na ulica m tito sproti ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

19 јан 20:55Се издава двокатен дуќан во Трговски Центар Гевгелија

Дуќанот е со вкупна квадратура од 120 метри квадратни, одностно секој...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

30 ное 19:45Se izdava deloven prostor na prometna ulica

Se izdava deloven prostor od 40m2 na prometna ulica vo blizina na res...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

28 ное 20:52se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor vo centar ul.Marsal Tito


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

05 сеп 08:03izdavane na ugostitelski objekt

se iznajmuva kompletno opremen ugostitelski objekt so luksuzen enteri...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

25 јул 18:31СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО СТАР ДОЈРАН

Се изнајмува деловен простор од 16 м2 + 5 м2 помошна просторија на па...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

12 јул 10:08Se Izdava!

Se izdava nov kompletno opreman deloven prostor na bulevar Gevgelija....


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

07 јун 00:28Се издава дуќан

Се издава дуќан кај централната детската градинка. Погоден за дуќан ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 мај 13:58Se izdava del. pr. blizu Gr. pazar

Se izdava deloven prostor neposredno do gradskiot pazar od 22m2 pogo...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

14 ное 10:02SE PRODAVA/IZDAVA DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

DUKANOT/DELOVNIOT PROSTOR SE NAOGJA VO GRADSKI TRGOVSKI CENTAR. SO PO...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

15 окт 23:18Se izdava deloven prostor

Се издава деловен простор на ул.Кирил и и Методиј бр.31 Гевгелија, с...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 сеп 12:27Деловен простор

Се изнајмува деловен простор, погоден за повеќе дејности комплет рено...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

11 авг 14:48Se izdava dukan sproti stara avtobuska

Cena po dogovor. Kontakt. : 075652885


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 фев 16:02SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Vo centarot na gradot . Poranesna picerija Enjoy .


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 авг 09:30dukan vo star dojran

dukan vo star dojran na pazar vo centarot 15 m/2 se prodava ili izdav...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

27 фев 22:09Se izdava dukan sprot apolonia casino

Dukanot se naoga sproti apolonia casino so nov izlog klima osvetluvan...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

20 фев 00:45Се изнајмува дуќан во Стар Дојран

Се изнајмува дуќан на пазарот во Стар Дојран, со 17 метри квадратни з...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

08 фев 13:00Deloven prostor za iznajmuvanje

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija do noviot gradski pa...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

26 дек 16:30Povolno dukan vo Gevgelija

Se prodava dukan od 75 m2 i visina 4 m na prizemje, na ul. Kole Nedel...


480 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 апр 02:59SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR STROGI CENTAR

ul.Marsal Tito br.96 Poranesni prostorii na Picerija ENJOY.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

23 јан 09:11Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 120 m2 na ul.Bulevar Gevgelija.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

25 дек 15:21Дуќан во Нов Дојран - атрактивна локација

Се продава деловен простор со централна локација во Нов Дојран (спрот...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

10 дек 18:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам