248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mi Mix 2s

Се продава Xiaomi Mi Mix 2s 6GB RAM/64GB ROM, Snapdragon 845 процесор...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:52Iphone7 256gb 1gazda 2g.star n.bat

Telefonot e vo top sostojba dve g.star od Mobimak e zemen. Za se dr...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Huawei Y5 2018

Зачуван телефон без оштетувања, држи батерија. во футрола од првиот д...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:16Prodavam NOV Huawei P smart 2021 od A1

Prodavam nov huawei p smart 2021 telefonot ne e otvoren


8.699 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45Samsung Galaxy S20 (zamena za S21)

+Se prodava Samsung Galaxy S20.Moze zamena za Samsung Galaxy S21 so d...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:29Huawei p9 lite. Extra

Se prodava Kupen nov, ima orginalen polnac kutija i slusalki.. Cena 2...


2.799 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 МКД
Вчера 13:07Huawei p20 lite

Ekstra socuvan bez niedna mana, Go kupiv nov i sum prezadovolen, Do ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Вчера 13:07Se prodava iPhone 8 64GB Neverlock crn.

Se prodava maximalno zacuvan kako nov nikogas ne popravan i otvaran i...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Samsung J5 2017

Prodavam Samsung j5 za delovi ima i kutija telefonot e samo bez ekran...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 18:00Se prodavaat, zamenuvaat

Se prodavaat, zamenuvaat poveke telefoni, site ispravni i odlicno soc...


1 €
или предлог цена
17 јун 17:37Huawei P Smart 2021

Se prodava nov Huawei P Smart so garancija od A1 do 13.2 2023.


9.000 МКД
или предлог цена
17 јун 14:46XIAOMI REDMI NOTE 7 so skrshen ekran

Telefonot e koristen 1,5 godina kupen od T-mobile,ekranot e skrshen i...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
17 јун 10:28Samsung A71

Телефонот е купен од А1 пред 4 месеци. Гланц нов без ниту една грепка...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 08:19Samsung Galaxy A32

Se prodava nov, voopsto ne koristen Samsung Galaxy A32 telefon. Istio...


15.500 МКД
или предлог цена
16 јун 17:44SERVIS NA MOBILNI TELEFONI

Servsi na mobilni telefoni Xiaomi, Blackview, Cubot promena na ekran,...


По Договор
или предлог цена
10 јун 16:43Iphone X 64gb

Iphone X 64gb kako nov kupen od tmobile koristen kratok period ZVONI...


300 €
или предлог цена
10 јун 13:34Doogee N20 Pro (6GB RAM , 128 GB ROM)

- Продаваме сосема нови, неотпакувани во запечатено вакумско пакување...


7.599 МКД
или предлог цена
- 34 % Попуст
11.490 МКД
09 јун 15:19Се продава Samsung s9 Black

Се продава Samsung s9 Black, perfect состојба без гребнатинка. Доаѓ...


12.000 МКД
или предлог цена
08 јун 17:48Iphone 6s 128 gb!

prodavam iphone 6s 128 gb memorija,odlicen!


10.000 МКД
или предлог цена
06 јун 09:12iPhone 7

Telefonot e vo odlicna sostojba Cist Icloud Raboti na site mrezi


180 €
или предлог цена
05 јун 12:49Se prodava Samsung note 9

Telefonot + futrolata (futrolata e originalna samsung i kosta 60 eur ...


375 €
или предлог цена
04 јун 09:16Honor 9x lite po najniska cena

Nov neaktiviran so 24 meseci garancija. Najniska mozna cena i dostav...


7.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:09Sony Ericson

Telefonot e ispraven se si funkcionira raboti na site karticki so pol...


800 МКД
или предлог цена
31 мај 13:21Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 12:53Prodavam Huawei p30 lite so garancija vo top sostojba

Prodavam Huawei p30 lite vo odlicna sostojba telefonot e bez niedna g...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:52Apple Iphone 8 plus

Apple lphone 8 plus vo odlicna sostoja


20.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:46Microsoft 640

Prodavam odlicno socuvan mobilen Microsoft Lumia 640 lte 071/ 606 495


1 €
или предлог цена
24 мај 22:57Otporen telefon CAT B26 Dual Sim Black

Network: GSM Dimensions: 139x60x16 mm Weight: 150 g Sim: Dual SIM ...


4.300 МКД
или предлог цена
20 мај 12:05Samsung j7 2017

Se prodava Samsung J7 2017 bez nikakvo ostetuvanje, kako nov


5.500 €
или предлог цена
20 мај 10:03Samsun j3 2016

Se prodava samsung j3 2016 poloven Gi podrzuva site aplikacii, dobar ...


3.500 МКД
или предлог цена
20 мај 02:02Motorola one macro kako nov

Se prodava mnogu malku koristen kako vtor telefon so min. upotreba. O...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мај 21:26Galaxy A50 kako nov

Kako nov, bez grepki, so zashtitno staklo, maska , koristen mnogu mal...


9.000 €
или предлог цена
17 мај 21:26Samsung S9 extra sostojba

Zacuvan original ekran i staklo neskrsen niednas germanski kvalitet ...


10.500 €
или предлог цена
12 мај 20:00Samsung A50

Samsung Galaxy A50 Neverlock so moznost za 2 sim kartici. Telefono...


10.500 МКД
или предлог цена
10 мај 21:26Iphone X

Bez face id.Skrseno zadno staklo


14.000 МКД
или предлог цена
09 мај 18:07Ulefone MIX 4G се продава во добра состојба

Телефончето е во добра состојба, се си функционира, со врвни перформа...


1.849 МКД
или предлог цена
09 мај 14:38Huawei p9 lite ekstra

Itno se prodava huawei p9 lite vo celosno pakuvanje so 2ram i 32vnatr...


3.500 МКД
или предлог цена
27 апр 12:57Xiaomi mi a1 ekstra

Itno se prodava xiaomi mi a1 4ram 64rom so 13mpxl kamera vo ekstra so...


4.000 МКД
или предлог цена
27 апр 12:57Iphone 8 Americki

Telefonot e vo odlicna sostojba.Kupen e od amerika


200 €
или предлог цена
26 апр 08:21Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира


900 МКД
или предлог цена
24 апр 18:26Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам