Подкатегорија:
                   
208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IMT 533, dobra sostojba, povolna cena

IMT 533 Vo dobra sostojba, ispraven. Skoro novi gumi. Cena ekstra ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:03CEFKI

CEFKI F70 CENA 1200 DEN br 22 CINKUVANI CEFKI CENA 900DEN BR 65 KRI...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 16:11Dong Feng 404

Prodavam odlicen traktor 🚜 Dong Feng DF 404 Motor odlicen ekono...


4.750 €
или предлог цена
Вчера 05:47Traktor Volvo

Se prodava traktor Volvo BM 60ks vo odlicna sostojba 4000e fiksna ce...


4.000 €
или предлог цена
17 јун 19:05Se prodavat dve korpi I prikolica.

Se prodavaat dve korpi za traktor vo odlicna sostojba moze zamena za ...


500 €
или предлог цена
17 јун 18:31Ralnici

Se prodavaat ralnici 200 konada


111 €
или предлог цена
17 јун 09:22traktor VOLVO BM 814

se prodavaat bva traktori volvo bm 814 vo odlicna sostojba proizveden...


111 €
или предлог цена
17 јун 09:22Se prodava prikolica.

Se prodava prikolica za kola,traktor mnogu jaka za tovar nee e korist...


7.000 МКД
или предлог цена
16 јун 15:27Prikolica za traktor

+Se prodava prikulica za traktor.Info.077-430-001;


1.200 €
или предлог цена
15 јун 08:29Brana za traktor

Se prodava brana za traktor.Info.077-430-001;


12.500 МКД
или предлог цена
15 јун 08:29GAJBI PLASTICNI

GAJBI PLASTICNI BR450 CENA 10 DEN 079302924


10 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

14 јун 14:34Atomizer Prskalica

440litr so golema nova plastic perkaa...vo odlicna sostojba.inf.070.8...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 14:12FORD FIESTA 2006 ZAMENA ZA TRAKTOR

Ford fiesta 2006 redizajn 1.4tdci pali vozi Registrirana 4 novi gumi...


3.000 €
или предлог цена
13 јун 13:28Ram so ventilator za Prskalica

Ram so ventilator za prskalica.inf 070.891.894...070.891.894


1 МКД
или предлог цена
12 јун 14:42Prskalica Прскалица

220 лит..во добра состојба може да се направе за повеќе намени...за ж...


1 МКД
или предлог цена
12 јун 14:42Kosacka za treva ispravna

Kosacka za treva ispravna


300 €
или предлог цена
09 јун 18:04Nozevi

Nozevi za bager, 140cm, 150cm potesniot/6cm/2cm Cenata e za dvata ...


3.400 МКД
или предлог цена
09 јун 14:40Fiat 480dt 4x4

Се продава Fiat 480 4x4 48 коњски сили во одлична возна состојба ...


1 €
или предлог цена
03 јун 20:05Baliracka Welger ap 61

Se prodava samo ovoj del Ako nekoj ima potreba.


1 €
или предлог цена
01 јун 09:25Muljac za grozje

Prodavam muljac za grozne pravo nov koristen samo 1 sezona 075 945 0...


50 €
или предлог цена
31 мај 14:45IMT-539

Se prodava imt 539 Telefon za kontakt 072593158 072593158 07259315...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:142 prskalici za traktor prskalica

Se prodavaat 2 prskalici Broj za kontakt 072593158 072593158 072...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:14Imt 560 -84 god

Traktorot e vo ispravna sostojba pali vozi poveke info na tel 0755927...


1.800 €
или предлог цена
23 мај 18:30Prskalica 200L

Prskalica za traktor toma vinkovic so crevo dolgo 100metri i kapacite...


9.500 МКД
или предлог цена
23 мај 17:48Prikolka

Prikolkata odgovara za avtomobil i traktor.


12.000 МКД
или предлог цена
23 мај 17:47Nozevi

Dva noza 140-150cm dolzna, 2 cm debelina.


3.600 МКД
или предлог цена
20 мај 11:20GUMA COLOVNA 225/75/17.5

Guma za prikolica I drugi 2 gumi 8.5/17.5 colovni mnogu jaki tubales...


По Договор
или предлог цена
16 мај 15:58Se prodava traktor

Se prodava traktor FORD 3000 vo odlicna sostojba. Informacii na tel ...


2.100 €
или предлог цена
09 мај 21:06Prodavam Traktori

Se prodava same Hercules 180ks zaedno so dva pluga dvobrazen I ednobr...


По Договор
или предлог цена
09 мај 13:00Traktorska prikolka

!!!Tell 070 533 183!!! Se prodava traktorska prikolica kipira na tri ...


1.200 €
или предлог цена
29 апр 11:54IMT 539 2000 god

Se prodava 539 2000 god so kompresor so kabina mnogu zacuvan


1 €
или предлог цена
29 апр 11:54TRAKTOR ROLAN 240S

Се продаваат нови трактори ROLAN 240S ✅ мотор PERKINS AD3.152 ✅...


9.800 €
или предлог цена
28 апр 16:32massey ferguson 35

massey ferguson 35 4 cilindri remontiran


2.500 €
или предлог цена
28 апр 16:30Prikolica vo super sostojba

Se prodava prikolica vo super sostojba.Ѕo dobri gumi i novi kanati, s...


650 €
или предлог цена
14 апр 09:41Se prodava traktor IMT 539

Se prodva traktor IMT 539 89' god vo odlicna so sostojba so kabina po...


1 €
или предлог цена
12 апр 20:52Se prodava traktor imt 533

Se prodav imt 533 moze da vide vo sekoe vreme. Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
12 апр 20:31Traktor SAME Laser 150

Информации на телефон 075-469-439 Анѓел


14.500 €
или предлог цена
12 апр 12:50Трактори и земјоделска механизација

Се продаваат трактори и земјоделска механизација: Трактор Саме 150...


1.000 €
или предлог цена
12 апр 12:50Cerada za grozje 6×5

ceradata e vo dobra sostojba 6×5 metra...mnogu jaka iinf....070.891.8...


3.500 МКД
или предлог цена
04 апр 18:20Аутомизер 330 l

Со крањска пумпа, моравка буре, италијански регулатор, бакарни цевки ...


1 €
или предлог цена
01 апр 21:53Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам