Кавадарци
                   
1484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E350d AMG

AMG paket na oprema Panorama Parking senzori F1 Shift -Tiptronic...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:45НОВ ОГЛАС
Промовирано

Ford Fiesta 1.4TDCI

Ford Fiesta 2006 godina Redizajn Motor 1.4TDCI 50kw 68ks Kilometri ...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Кавадарци

Автомобили

13 јун 13:28Промовирано

UAZ Hunter vo odlicna sostojba

Se prodava dzip UAZ Hunter so servo volan, novi gumi, odlicna sostojb...


3.490 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

Денес 08:30Ford Fokus 2004 god

Kolata e vo top forma. Za povekje informacii javete se .


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:45Toyota corola 2.0 d4d

Kolata e vo odlicna sostojba bez zabeleski oprema full


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:31Mazda 5

Za povekje info na 078 300 400 076 267 900


По Договор
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:45  НОВ ОГЛАС

Mercedes C200 CDI

Mercedes-Benz C200 CDI Classic 2001 God Od oprema poseduva: 4 E...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:20  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 T-jet (Turbo benzin) ( zamena замена )

Full oprema, 1.4 turbo benzin motor so 120 konjski sili (88 kw ) at...


3.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:12Nissan Micra

Se prodava Nisan Micra 1,2 benzin, klima,elektrika na prozori,Novi zi...


3.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:39AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI 140 KS AMBITION 2008 GODINA

NOVA KOLA !!! AUDI A3 2.0 TDI 140 KS AMBITION 2008 GODINA K...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:06FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA EURO 5 NOVO !!!

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA EURO 5 Kolata e maksi...


4.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:06Vw Vento 1,9 GTD

Se prodava Vento vo dobra sostojba registrirano, so pominati orginaln...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:53Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija i plateni se site troshoci do registrac...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Fiat Punto 1.3 JTD Dynamic - 2011 god.

Kolata e uvezena od Holandija i plateni se site troshoci do registrac...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Fiat Punto 1.3 JTD Team

Kolata e uvezena od Belgija i plateni se site troshoci do registracij...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Peugeot Partner 1.6 HDi Origin - 2009 god.

Voziloto e uvezeno od Belgija i plateni se site troshoci do registrac...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava Audi A6 2.0 2015 god.

Kolata e kupena od Porsche Makedonija Registrirana do Juni 2022 Vo...


24.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Se prodava VW Tiguan 2009, 2.0

Se prodava VW Tiguan 2.0, 2009 god. vo odlichna sostojba Voziloto e ...


9.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:23Honda Civic Type S perfektna

Kolata e staklo se gleda na sliki


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:52CITROEN C3 PICASSO 1.4 95 KS GPL 2009 GODINA

CITROEN C3 PICASSO 1.4 95 KS GPL 2009 GODINA Kolata e maksimalno ...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:23Se prodava audi A8 3.0 TDI

Kolata e registrirana cela godina Servisirana pred 1000km Od odprem...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:48Mercedes E350d AMG

AMG paket na oprema Panorama Parking senzori F1 Shift -Tiptronic...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

Audi A6 3.0 TDI Quattro

Audi A6 3.0Tdi Quattro 2005 godina. Kolata e registriran do 10 Mesec ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:26BMW 116 (F20) 2.0D-116ks

+Model:BMW 116 (F20) 2.0D Twin Power Turbo-116ks; +Proizvedeno:2014;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:29Citroen c3 pluriel

CITROEN C3 PLURIEL Malo gradsko vozilo 2005 godina Elektirika na ...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:28Golf 5 - 1.9 TDI TOUR 2007/08

Se prodava Golf 5 1.9 TDI TOUR 2007, prva reg. 2008 so full oprema, m...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:13PORCHE CAYENNE 3.0 diesel

071/324-100 071/324-100 071/324-100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:12VW PASSAT

Se prodava , PROIZVEDEN vo GERMANIJA 100%, vtor sopstvenik sum... ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:07Vw caddy 1.6

Se prodava vw caddy vo odlicna sostojba uvezena od germanija, komplet...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00BMW X5, 3.0 Disel

BMW X5 - 2007 god na mk tabli) Vo odlicna sostojba so pominati 220 00...


11.650 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.700 €
Росоман / Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:47Fiat Stilo 1.9JTD

Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD. Kolata e proizvedena 2001 god. so pom...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:35SUZUKI SWIFT 1.3 MULTIGET 51KV 69 KS 2007 GOD FULL

SUZUKI SWIFT 1.3 MULTIGET 51 KV 69 KS 2007 G FULL OPREMA KLIMA ABS K...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:30Se prodava Seat Leon 2007

Se prodava Seat Leon 2007 god. Full oprema .


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:27Fiat Bravo

Se prodava Fiat Bravo 1.4 90hp (66kw) Proizvedeno 2010 6 brzini ...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:22GOLF 7 2.0 HIGHLINE 150ks

Kolata e vo perfeknta sostojba, ne e uvoz, kupena od Auto Start Demir...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:15prodavam insignia 2.0 dize 2014god

insigniata e odlicna bez nikakva mana I dopolnitelni vlozuvanja. kol...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:12Opel Insignia 2.0eco dizel 2014god

Insigniata e vo top forma,so nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.Jas sum ...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:12OPEL CORSA 1.2 ECOFLEX 85KS (EURO 5)

OPEL CORSA 1.2 ECOFLEX 85KS (EURO 5) -GODINA NA PROIZVODSTVO(2011)GO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:54OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:54FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA CENA 3150 EVRA ...


3.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:41SKODA OCTAVIA 1.9TDI 90ks 2007GOD

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina Servis Komplet 4 Novi ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:27Seat Leon 1.4tsi 125ks 2010

Se prodava Seat Leon 1.4 TSI/125ks 2010god., vo odlicna sostojba so p...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:50Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам