Цела Македонија
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skriena Spy Wifi Kamera

mala kamera koja se gleda od sekade na mobilniot Ne prakjam po ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:51PRODAVAM PROEKTOR OD 1972G

PRODAVAM PROEKTOR OD 1972G


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

Денес 14:07Prodavam Panasnic Proektor

Prodavam panasonic proektor malce koristen slika dzam 120 evra


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Видео проектори и опрема

Вчера 11:13DVR ZA VIDEO NADZOR - RECEIVER RECORDER

Нови DVR уреди за видео надзор компатабилни за сите WINDOWS оперативн...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:59prodavam Dija Proektor

Prodavam proektor za dijapozitivi cena po dogovor tel 078-99...


1 €
или предлог цена
30 јун 23:35Mini Spionska Kamera

Kamera , odnosno mini spionski kameri koi rabotat vo domet na wifi si...


1 МКД
или предлог цена
Карбинци / Штип

Видео проектори и опрема

30 јун 16:07Wifi Kamera

kamera za vnatresna upotreba koja ja gledate preku telefon od bilo ko...


2.600 МКД
или предлог цена
30 јун 16:02HDMI Кабел 20 метри 1.4 М/М

Се продава нов неотпакуван HDMI кабел со должина од 20 метри 1.4 машк...


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

30 јун 08:39Aputure profesionalni svetla + color gelovi + stalki + bater

Aputure amaran svetla so filtri + Color gelovi + Dve stalki Pode...


150 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

30 јун 07:56Projekton

Projektorot e donesen od amerika 1985g.i raboten samo ednas.kako nov e


1.111.111 МКД
или предлог цена
29 јун 20:39Прожектор BENQ MS 504

Се продава прожектор BENQ MS 504 во исправна состојба , малку користе...


9.500 МКД
или предлог цена
28 јун 08:52Se prodavaat dodatoci za GO PRO HERO 8

Koristeni edno leto, se prodavaat poradi kupuvanje na nova kamera. Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

26 јун 13:41Prodavam Prozektor

Prodavam Prozektor neipitan


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео проектори и опрема

20 јун 09:05kupuvam projector

ponudetete ponov model


111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

19 јун 14:53ASUS B1M - Proektor - Prozektor - Video Projektor

Prodavam prozektor ASUS model B1M Ne e vklucen poveke od 10 pati, so...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

19 јун 13:06LENTASH --NACIONAL RQ-504 S

Ispraven --vo funkcija lentite se prodadeni-SEGA IMA LENTA (kotur) ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 јун 06:45Video KRAN

Prodavam Video KRAN so dolzina 5.5 m NOVA... Kontakt tel. 070 372 013


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

13 јун 13:19nec prozektor ispraven so transportna torbica

prodavam isprtaven prozektor NEC informativno ma Ebay se dostapni za...


100 €
или предлог цена
05 јун 14:13Prozektori I oprema

2 prozektora, platno, blic, kamera


100 €
или предлог цена
30 мај 22:28MEOCLUB 16 Video Proektor

Prodavam ispraven MEOCLUB 16 AS 2 video proektor. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
30 мај 11:40Video prozektor Benq MS560

Prozektorot e skoro nov,samo 3 pati koristen,so malce saati,ima odlic...


315 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

13 мај 09:58Dron DJI Spark Fly More Combo

Kontakt samo na ovaj broj 071237777. Se prodava dron DJI Spark Fly M...


1 €
или предлог цена
13 мај 05:14Projektor Hitachi

MULTI EDIA LCD PROJECTOR ISPRAVNA SOSTOJBA CENA 3000 DEN


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео проектори и опрема

11 мај 17:26Projektor Toshiba

PROJEKTOR TOSHIBA POLOVEN ISPRAVNA SOSTOJBA CENA 3000 DEN


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео проектори и опрема

11 мај 17:26VIDEO CONVERTER HDMI VGA

VIDEO CONVERTER HDMI VGA - NOV


800 МКД
или предлог цена
08 мај 23:37erno vlg-2001 video lampa

ergo video lampa za snimanje spotovi dobro pozadinsko svetlo ispravn...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:50Xiaomi Mijia проектор - proektor

Xiaomi Mijia проектор - proektor


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

20 апр 14:42Poloven BENQ video beam

Poloven mnogu malce koristen odlicen


По Договор
или предлог цена
14 апр 10:12Nov videofon 7" touch 8 magnetni kartici

Nov neupotreben


5.000 МКД
или предлог цена
13 апр 15:38Samsung SP-H03 Pico Projector

Samsung SP-H03 Pico Projector. Oshtetena lampa. Slikata ima beli tock...


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 23:50Sony VPL-EW246 3LCD WXGA Projector

No products in the cart. Cart Menu Search for: Search products… ...


250 €
или предлог цена
19 мар 23:40Video proektor EUMIG MARK S O&M

Prodavam neotpakuvan i nikogas ne koristen Video proektor EUMIG MARK ...


300 €
или предлог цена
12 мар 08:01Videobim/proektor Lenovo

Odlicna sostojba kupen vo Germania


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

09 мар 15:41Videobim proektor Hitachi CP-X940W

Prodavam kako nov, mn malku koristen videoproektor Liesegang dv 325 /...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

27 фев 21:55Lampi 24v.250w. Amerikanski-(general-elektric)

Halogen Lampi 24v.250w. Amerikanski-(general-elektric)


40 €
или предлог цена
27 фев 14:54Xiaomi Mi Laser Projector Proektor

Ласерски проектор


1 МКД
или предлог цена
15 фев 16:35Germanski Mini-Led video bim/prozektor so Media pleer

Germanski nov vo kutija so site dodatoci Mini Led prozektor video bim...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

11 фев 15:59SE PRODAVA PROFESSIONALNO NEUPOTREBUVANO STUDIO ELFO

Se prodava professionalno studio neupotrebuvano ELFO-"high quality pr...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

17 јан 15:09Projector

se Prodava mnogu socuvan Projector - Aiptek - ❇ -Pocket Cinema V10 ...


99 €
или предлог цена
19 дек 20:09Nova perimetarska zastita do 200 metra

Nova


2.500 МКД
или предлог цена
08 дек 15:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам