Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Satelitska Media Com orginal

Satelitskata e kupena od Amerika i e za slobodni kanali. Orginal e ne...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:41Satelitska antena tanjir

Se prodava


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:10UBEDLIVO NAJKVALITETEN SHARING VO MAKEDONIJA

Extra povolen i extrakvaliteten cardsharing Site paketi momentalno do...


70 €
или предлог цена
Вчера 16:12satelitska

Komplet satelitska so diseq motor i dreambox 500 2 lnb tanjir 90cm ...


6.500 МКД
или предлог цена
01 авг 19:52LNB Okce Inverto BLACK Ultra Quad

Се продава LNB-Окце за сателитска антена за 4 ресивери Inverto BLACK ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
01 авг 17:07LNB Inverto BLACK Premium Single Selected

Се продава LNB-Окце за сателитска антена Inverto BLACK Premium Single...


500 МКД
или предлог цена
01 авг 17:07Satelitska Antena

Се продава сателитска антена со големина од 110cm на 115cm.Сателитска...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
01 авг 17:07Satelitska antena+motor+resiver

Satelitska antena sosema malku koristena, so moznost za priklucuvanje...


70 €
или предлог цена
01 авг 15:33сателитска антена со мотор ( комплет )

се продава целосно комплет како на сликата со сите штрафови, моторот ...


2.300 МКД
или предлог цена
01 авг 13:11Сателитска антена со мотор и ресивер (antena motor receiver)

Се продава комплет сателитска антена со Diseq мотор, држач и ресивер ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 12:01PRODAVAM Antenski Merac na TV Signali Americki

Prodavam Antenski Merac na TV Signali Americki tel.077 563 299 i 07...


350 €
или предлог цена
01 авг 09:03ustym 4k pro combo

Сателитски Приемници сo 4K технологија Енигма2 линукс подршка (OpenP...


130 €
или предлог цена
30 јул 20:45Satelitska antena

Prodavam, satelitska antena, tanjir, motor, I pozicioner


1.500 МКД
или предлог цена
30 јул 19:33Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена со дијаметар 120 см со мотор за ротација.


2.500 МКД
или предлог цена
28 јул 14:11DREAMBOX DM500HD SIM 2.10

Dreambox DM500 HD vo perfektna sostojba koristen 1 godina vo domasn...


90 €
или предлог цена
26 јул 12:46satelitska antena

Se prodava satelitska antena so resiver vo dobra sostojba cena 1800d ...


1.800 МКД
или предлог цена
24 јул 05:41Conax modul

Gledan na cabelska na cabletel socuvan kako nov


1.000 МКД
или предлог цена
23 јул 10:20prodazba i montaza na satelitska oprema-DREAMBOX-SHERING

ZA KOMPLET EXTRA POPUST golem izbor na novi HD resiveri originali i...


По Договор
или предлог цена
21 јул 20:56Shering za Dreambox

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


2.500 МКД
или предлог цена
20 јул 10:08Se prodava satelitska antena

.


По Договор
или предлог цена
19 јул 14:39IPTV EX YOU

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK ...


1 €
или предлог цена
16 јул 00:24VU+ ZERO 4K

Technical Highlights: 1,500 MHz ARM DualCore processor 4096 MB Flas...


160 €
или предлог цена
14 јул 11:33VU+ ZERO ORGINAL

Satelitski resiveri VU+ ZERO. Site resiveri, kako i ostanatata op...


110 €
или предлог цена
14 јул 11:33Medi@link ML1150S Sat+IPTV

Cena vo paket so 1 godina IPTV 150 eur Satelitski i IPTV HD resiver ...


60 €
или предлог цена
14 јул 11:33MAG 322 IPTV SET-TOP BOX

Најновиот модел MAG322 бокс, за гледање исклучиво на ИПТВ канали со h...


5.200 МКД
или предлог цена
14 јул 11:33YUMATU HD MINI

Perfekten satelitski resiver so odlicna slika vo visoka rezolucija i ...


2.500 МКД
или предлог цена
14 јул 11:33Сат ресивер Redline G140HD Multistream XTREAM IPTV CCCAM

Multistream S2X tunner (5.0W) XTREME CODES IPTV SUPPORT CCcam, Mgca...


2.800 МКД
или предлог цена
14 јул 11:33Satelitska antena

Prodavam satelitska antena


1 €
или предлог цена
13 јул 13:49SATELICKA, MOTOR, POZICIONER, LNB, DRZAC....

Mnogu socuvana kako NOVA! 90cm. Kompletna vi treba uste reseiver.


2.000 МКД
или предлог цена
09 јул 07:30prodavam satelitska antena

itno prodavam satelitska antena, dijametar 1 metar, so drzac za dva k...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јул 11:08МОНТАЖА НА ТОТАЛ ТВ ВО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА

Монтажа на ТОТАЛ ТВ кабелска преку сателит има преку 250 канали со ...


По Договор
или предлог цена
02 јул 09:34PRODAVAM DRIMBOKS - DREAMBOX so 1.2m Sat. Antena

Prodavam satelitski resiver Dreambox kompletno ispraven, malku korist...


2.200 МКД
или предлог цена
27 јун 00:13PRODAZBA MONTAZA SERVIS NA SATELITSKA OPREMA

NAJGOLEM IZBOR NA NOVI FULL HD SATELITSKI RESIVERI PO NAJPOVOLNI CENI...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 10:35Se prodava satelitska antena i resiver

Se prodava satelitska antena i resiver Info 078/312-030 071/271-151


1 €
или предлог цена
24 јун 08:22Total TV, totaltv, ТоталТВ сателтска телевизија

Изберете TоталТВ и уживајте со најдобриот избор на тв канали преку с...


359 МКД
или предлог цена
22 јун 07:03satelitska antena so motor

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateli...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 13:53Motor za satelitcka+antena komplet

Digitalen Motor za sat antena (DiseqC avtomatcki nema potreba od pozi...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 20:07satelitski digitalen HDMI resiver COMAG s 25

se prodava nov neotpakuvan digitelen HDMI satelitski resiver COMAG S ...


2.500 МКД
или предлог цена
17 јун 17:59SATELITSKI RESIVER DREAMBOX 7000S

Prodavam satelitski resiver Dreambox 7000S


3.500 МКД
или предлог цена
17 јун 17:59IPTV

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 23:32Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам