Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata e isto kako nova, kupen...


450 €
или предлог цена
Денес 16:30Kran profesional

Kran profesional


2.400 €
или предлог цена
Денес 16:20SONY HXR-MC2500

SONY HXR-MC2500 Top Sostojba 10/10 Adapter + 1 Bateria


850 €
или предлог цена
Денес 16:19Panasonic AG-UX 90 4k

2 bateri 1 adapter 600 raboteni casovi


1.350 €
или предлог цена
Денес 16:18Sony HDR-AX2000 AVCHD

Sony HDR-AX2000 AVCHD video light z-flash Mikrofoni Sony ecm-nv1...


1.000 €
или предлог цена
Денес 16:17Sony HXR-NX100

Sony HXR-NX100


1.450 €
или предлог цена
Денес 16:17Sijalica/Kamera

Kamerata ja navrtuvate vo fasonka, i po konekcijata na wifi preku tel...


3 МКД
или предлог цена
Денес 15:51Mala Wifi Kamera

Cena na kamerata - 3000 denari Kontakt isklucivo samo na Viber ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:51Mini Spy Spionska Kamera

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:41WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:17EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:15WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:14WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:13REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:12WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:11Go pro hero 5 Black edition

Kamerata e kako nova sleduva so kuferce so mnogu dodatoci Isto taka I...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Kamera Wi fi so baterija

Kamera snima na telefon i na karticka se stava na mesta sto ne se dos...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:41KAMERA Wi-fi

Bezbednosna kamera, Snima na micro sd Izvestuva na mobilen za sekoe...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Prodavam CANON XH-A1 i hard disk SONY HVR-DR60

Kamera Canon XH-A1 so 3-CCD chip, Minimum Lux. 0.4 lux (in Manual Mod...


111.111.111 €
или предлог цена
Денес 12:33Sony PD170

Se prodava digitalna kamera Sony PD170. Kamerata e vo odlicna sostoj...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Денес 12:01MINI SPY KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SPIUNSKA SPIUNSKI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:46GoPro HERO 6 BLACK

GoPro HERO 6 black Kamerata e 100% ispravna i e vodootporna 32gb ul...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:59WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 09:35Povolno Panasonic NV MD 1000

Prodavam digitalna kamera Panasonic NV MD 1000 vo odlicna sostojba k...


170 €
или предлог цена
Вчера 22:56Povolno Panasonic DVC 62

Prodavam kamera Panasonic DVC 62 vo mnogu do bra sostojba ocuvana I m...


200 €
или предлог цена
Вчера 22:56Polovna SONY HDR_FX1000

Prodavam kamera SONY HDR_FX1000 VO ODLICNA SOSTOJBA SE SE REKORDER D...


5 €
или предлог цена
Вчера 22:55Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Cena po dogovor

Rekorder DN 60 Data Video moze da snima na kompakt I SD Kartica k...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Prodavam Kamera

Prodavam stara kamera Kontakt telefon: 070-473-585


40 €
или предлог цена
Вчера 21:43KAMERA JVC GY-HD 201E

Се продава камера JVC GY-HD201E. Многу малку е работена како нова. Пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:55SONY KAMERA 40GB HARD DISK

PRODAVAM KAKO NOVA SONY KAMERA CDR-SR 35E SO 30 GB HARD DISK. TEL. 07...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Се продава Фотоапарат дигитални fotoaparat i kamera камера

Се продаваат дигитални фотоапарат Canon и Full Hd Samsung камера. Ca...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

Вчера 14:28Panasonik mdh 2

Se prodava camera panasonik mdh2 so 2 bateri i polnac + cd card 32 gb...


600 €
или предлог цена
Вчера 14:14TRENDnet TV IP522P ProView MegaPixel PoE Internet Camera

Се продава половна надзорна камера TRENDnet TV IP522P ProView MegaPix...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 11:54Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 МКД
Вчера 11:27KAMERA KAMERI ZA VO AVTOMOBIL KOLA VIDEO NADZOR - DASH CAM

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео сн...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00Продавам GoPro Hero 9 Black

Продавам GoPro Hero 9 Black, камерата е како нова, користена е 5 пати...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 08:54VIDEO KAMERA SONY HD

Video kamera sony so hd rezolucija snima na cd i karticka odlicno s...


9.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 јун 21:36Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам