9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter BEZ MANA

Formatiran bez virusi bez mana 5999den. 075 246 502


5.999 МКД
или предлог цена
24 јул 20:21eth rig miner mining etc

prodavam poloven rig so gigabyte rx 570 4GB x 6 karti.maticna gigabyt...


1.600 €
или предлог цена
17 јул 17:05rig rigovi miner GPU ETH ETC RAVEN

prodavam polovni rigovi 1.msi armor rx 580 8GB x6 karti 3400e 2.ms...


1.600 €
или предлог цена
30 јун 11:13Kompjuter 500GB Hdd,6GB Ram...

Se prodava komplet desktop kompjuter so ili bez biro za komplet grati...


9.000 МКД
или предлог цена
18 јун 10:28eth rig miner mining etc raven 4gb

prodavam koristeni rigovi so 4 gb 1.rig so karti asus rx 570 4gb x 6...


1.600 €
или предлог цена
11 јун 10:05dekstop kompjuter

maticna ddr 2 ssd 465 gb i hdd 238


7.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Десктоп компјутери

08 мај 16:55miner eth rig RIG

prodavam koristeni rigovi 1.RX580 msi armor 8gb x6 asrock BTc +pr...


3.500 €
или предлог цена
26 мар 22:07AMD FX4100 bez hdd

AMD fx-4100 MB 8 Gb ram DDR3 450w psu


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:41Se prodava komplet cel desktop

Graphic: Nvidia GeForce 210 Processor: Intel Core(TM)2 CPU 4300 1.80...


250 €
или предлог цена
15 фев 21:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам