Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili BAIKAL Prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:51Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:51Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
Денес 14:51Промовирано

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Денес 18:36Trinca- Mulcer 1.8 M Hidraulicna

Trinca-Mulcer so zafatnina od 1.8M so hidraulicno podesuvanle levo de...


2 €
или предлог цена
Денес 17:35Kosacka Deutz Fahr 185

Kosacka Deutz Fahr 185 so rastresuvac..(nedostatok samo bojata) dobr...


8 €
или предлог цена
Денес 17:35Prikolica za bali Omas 104

Prikolica za bali Omas za 104 bali exstra sostojba..


4 €
или предлог цена
Денес 17:35Lenta za tovaranje na bali na benzinski motor

Lenta za tovaranje na bali so pogon na benzinski motor..( Kontakt i n...


9 €
или предлог цена
Денес 17:34Transportna Lenta-Traka 8.5m

Transportna lenta- traka 8.5m exstra sostojba..( Kontakt i na Viber 0...


4 €
или предлог цена
Денес 17:34Baliracka Presa Deutz Fahr HD560

Baliracka Presa Deutz Fahr HD560 Odlicna sostojba so hidraulika,


5 €
или предлог цена
Денес 17:34Lenta za tovaranje bali

Lenta za tovaranje bali na kardan za site vidovi prikolici..( Kontakt...


5 €
или предлог цена
Денес 17:34Sealka IMT

Sealkata e vo odlichna sostojba so 23 reda. Cena po dogovor Tel za k...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

Денес 16:44Plug

Prodavam trobrazden plug marka zetor


1 €
или предлог цена
Денес 16:27Peodavam 3 redni plukcinja, brazdaci ralca

Se prodavaat novi tri redni brazdaci za - brazdenje kompir - grnen...


230 €
или предлог цена
Денес 15:49ramnaca рамначка , собирач на трева sobirac na treva plug

Ramnacha, sobirac na treva, koristena dve sezoni.


500 €
или предлог цена
Денес 15:28Kosacka ( kosalka ) , sonce i korpa za traktor

Poveke info na tel: 078 334 085 Samo na ovaj br: 078 334 085


По Договор
или предлог цена
Денес 13:30Prikolica Kiper

Vo dobra sostojba so nova podloga i novi kanati


1 €
или предлог цена
Денес 11:25Prikolica

Se prodava prikolica za rasruranje gnoj.


1.700 €
или предлог цена
Денес 10:10MASINA ZA FOLIJA

SE PRODAVAAT NOVI PRIKLUCNI MASINI ZA POSTAVUVANJE FOLIJA I SISTEM K...


750 €
или предлог цена
Денес 09:14Zetor

Zetor prikollka registrirani


2.600 €
или предлог цена
Денес 07:37Se prodavaat Imt 756

Imt 756 Vinicki Brani 3 krila Motor tomos


1 €
или предлог цена
Денес 06:41BALIRACKA JOHN Deere - 342

Balirackata e vo ekstra sostojba moze da se proba vo sekoe vreme za ...


1 €
или предлог цена
Денес 05:59tanjiraca

tanjiracata e so drveni lageri. vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
Денес 00:26Klas dominant baliracka

Се продава Клас доминант балирачка. Може и замена за приколица за арс...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 23:57Krimler

4metra so klipovi


8 €
или предлог цена
Вчера 22:27Atomizer po moznost zamena so vlekac

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni. dvo klipna pump...


950 €
или предлог цена
Вчера 18:58Lenta za bali

Lenta za bali uvoz ch inf 071320730


5 €
или предлог цена
Вчера 18:03Baliracki baliracka ekstra

Uvoz ch inf 071320730


22 €
или предлог цена
Вчера 18:03Tanjiraca jugoslovenska - tanjiraci malku koristeni

Se prodava jugoslovenska tanjiraca, malku koristena vo odlicna sostoj...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:43Dvobrazni plugovi, plug dvobrazden malce koristen

Se prodava dvobrazden plug malce koristen - na plugot se originalnite...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:43Cisterna za voda

Prodavam cisterni so dimenzii 220x100×80 200×70×80


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:07Baliracka

Balirackata e Famarol (POLSKA) licenca na DEUTZ-FAHR kupena e nova od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:42Krmbridge valjaci

Kembridge valjak 3 metri skoro nov odlicen inf. na tel 078271114 ili...


1.350 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 14:05Vogel Noot Plug

Plugovite se odlicni 3 brazdni visoki inf samo na tel 078271114 ili 0...


750 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 14:05KUHN GC 2 4 METRA

Kuhn gc2 4metri siroki proizvedeni 2005 godina ima 2 sealki isti so d...


1.350 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 14:05Prikolka i Plugovi

Prikolkata e ispravna kipa na trite strani... Prikolkata ima dokumen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:39Lupac za pcenka

Ispraven na kardan 200evra Cenata e fiks


200 €
или предлог цена
Вчера 13:32Se prod. Plug kumanovski od pomalite

Tel. 0705356721


1 €
или предлог цена
Вчера 11:23Se prod. Kosacka za imt509

Tel. 070535672


1 €
или предлог цена
Вчера 11:20Agregat za voda

Agregatot e vo dobra sostojba imt 4 cilindra 50 ks motor pumpata e so...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30agregat za voda

prodavam agregat za voda so 60 konja dizel motor 2400lm h40 vo odlicn...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Pumpa za voda

Original slovenska aluminiumska so 1800 lm 74 ha ispravna in070496059


2 €
или предлог цена
Вчера 10:30Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
Вчера 09:30Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам