Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1958 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili BAIKAL Prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:48Промовирано

Kultivator 507 Disel

Top aostojba vredi da se cidi i da se proba


11 €
или предлог цена
12 окт 21:28Промовирано

ursus

se prodava traktor ursus tel.077616982 samo na viber. ...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:00IMT 539 со кабина +приколица +плугови 4500е

Исправен регистриран трактор со приколка и плугови од прв сопственик ...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:00TRAKTOR ROLAN 240S

Се продаваат нови трактори ROLAN 240S ✅ мотор PERKINS AD3.152 ✅...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:44massey ferguson 35

massey ferguson 35 4 cilindri remontiran


2.000 €
или предлог цена
Денес 12:44Skip massey ferguson

Vo ispravna sostojba


4.800 €
или предлог цена
Денес 12:30TRAKTOR FERGUSON 533

Tratorot e vo odlicna sostojba Nov akumulator Instalacija nova Cena...


2.500 €
или предлог цена
Денес 12:21NEW HOLLAND

Se prodava traktor new holland vo odlicna sostojba bez nikakva mana ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:38Traktot imt 539 ferguson

Se prodava traktor 539 proizveden 1988 god mn dobro socuvan vo isprav...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 11:19Prodavam prikolka za traktor/ приколка за трактор

Prikolkata e vo odlicna sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme


499 €
или предлог цена
Денес 10:45Traktor Fendt

Se prodava Fendt traktor so predna korpa, plug i prevrtac vo super so...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 10:44Gumi 650 60 38 - Vulkanizer JOCO

Se prodavaat dve gumi traktorski 650 60 38 Michelin .. Super gumi C...


500 €
или предлог цена
Денес 10:09Gumi traktorski 540 65 28 Michelin - Joco vulkanizer

Se prodavaat dve gumi traktorski 540 65 28 .. Super gumi dve isti.. N...


500 €
или предлог цена
Денес 10:09Imt 539

Traktorot e odrzuvan domakinski poveke info na tel


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Prodavam motokultivator goldoni

Goldoni dizel so freza


1 €
или предлог цена
Денес 09:32ТРАКТОРЧЕ HINOMOTO f 14

Se prodava traktorce HINOMOTO best e 14 so 1000 rabotni casovi garazi...


2.200 €
или предлог цена
Денес 08:21Masse Ferguson

SE prodava


1 €
или предлог цена
Денес 08:18Tractor imt 560

Dobro sochuvan registriran


1 €
или предлог цена
Денес 08:13Kultivator IMT 506

IMT 506 se prodava


320 €
или предлог цена
Денес 08:08MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 07:25dizni za internacional

dizni za internacional


1 €
или предлог цена
Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

Se prodava 404 jinma 48 konja so 700sati rabotni

Se prodava djinam 404 duplak nogu malku rabotam duplak 4x4 so srevo v...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 21:30toma vikovic

se prodava motor ot toma vikovic 418 18ks tell konn 077894940/


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 21:06Imt 539 85god

Se prodava imt 539 85god traktorot remontiran jet prednica napravena ...


2.990 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:59Razvodnik i 22 tanjiri

Tanjiri na osovinata 32x32 - 22 parcinja Fi 540 golemina Razvodn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

IMT 539

IMT 539 vo ispravna sostojba , novi gumi , nov akumulator bez zameni....


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 18:47Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 18:33Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 18:20Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 18:19СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor DEUTZ-70 Трактор Deutz-70

Се продава трактор DEUTZ-70 во супер состојба. Телефони за информаци...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 18:18Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 18:18Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 18:18Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 18:18Kabina

Se prodava kabina za 539 Samo na ovoj broj 078-294-533


450 €
или предлог цена
Вчера 17:52Programi za servis za Traktor,Traktori i zemjodelski masini

Originalni Fabricki programi servisni manuali,workshop za, mehanika,h...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:51Motokultivator

Imt 506


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

IMT 577

Cenata e kompled so plugot, gi imam i vratite od kabinata, hidraulik ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 15:59  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам